reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
my mamy pokazaną wyżej łyżeczkę canpola i mothercare, mothercare zdecydowanie bardziej miękkie, ale troszke większe 5-A-Day Farm Silicone Weaning Spoons - 2pk : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop takie, są w polskich mothercare-ach

co do słoiczków, nie wiem czy w odpowiednim miejscu piszę bo tu i wszystko o karmieniu... dyskusja, ale dzisiaj otworzyłam młoda marchewkę z ziemniakiem babydream i wywaliłam, jakieś kwaśne było, a tak gęste, że zamieszać nie mogłam... dziwny!!

pajkaa melaminę , nie melatoninę, melatonina odpowiada za nasz zdrowy sen:-D

ano własnie teraz nie byłam pewna, wiedziałam, ze cosik na M :p
 
Lilijanna a to Twoja łyżeczka silikonowa? oglądałam podobną w tupperware, tez zielona w żółtym pudelku ale była plastikowa twarda i dlatego nie kupiłam, myślałam, że nie mają silikonowej...
 
witam dziewczyny dzisiaj tak ogolnie naskrobie bo padnieta jestem no i M potrzebuje kompa:-(. W niedziele "pozegnalismy sie" z gondola ktorej moje dziecko nie cierpialo:no: byla pierwsza proba w spacerowce i 2 godziny bylismy na spacerku:-D M mial wolne to pomogl jak bylo spotkanie z zaspami ( kiedy to wszystko ztopnieje:wściekła/y:) . nie da sie jezdzic wozkiem bo mlodym tak trzesie no i troszke mi wozka szkoda:zawstydzona/y: i jak jestem sama to chodzimy w nosidelku :no2:nie musze pisac jaka umeczona wracam :sorry2:. ale spcerek musi byc. Jesli chodzi o zabki to u nas sie ciagnie widac juz od dluzszego czasu na dole dwie kreski teraz wlasciwie juz takie babelki czy zgrubienia bardzo wyczuwalne ale skubane nie chca sie przebic:no: i u nas tez jest ten zwyczaj ze osoba ktora znajdzie zeba dostaje prezent i my sie scigamy:tak::-D. Od momentu wprowadzenie warzyw i owocow moje dziecko robi 3-4 kupencje dziennie:szok: a wczesniej byla jedna co drugi dzien.
Bombusiu ja juz zakupilam te sliniaki z ikei z nadzieja ze bedzie mniej umazianych ciuchow sa troche za duze ale co tam . Ale nie pociesze cie kochana nawet w tym sliniaku ostatnio byly rekawki brudne spodnie no nie ma mocnych na to chyba :-D

Ja jak karmie malego to wszystko musi byc przykryte:-D bo juz nie raz marchewka ladowala obok a wiadomo marchewke ciezko sprac takze teraz jest pelne "uzbrojenie" nawet lezaczek extra przykrywam;-).
No a temat lyzeczek wiecie co ja tam nie szaleje mam plastikowe z rossmana i sa ok.

"to ja juz sobie pojde" :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: troszke dzisiaj nabazgrolilam ale M sie domaga kompa pa kochane milego spokojnego wieczoru!
 
na marchewkowe plamy mam sposób! jest takie mydełko odplamiające dr. beckmann. jest biodegradowalne, dokładnie się wypłkuje, więc mozna bezpiecznie stosować do ubranek dziecięcych ;) dla mnie działa rewelacyjnie!
 
Lusia - ona jest twarda, nie jest taka typowo silikonowa miękka tylko twarda, ale nie jest też plastikowa typowo, chyba, chol*ra teraz już nie jestem pewna :eek:
Andzia1987 - ooo to mydełko ma moja mama i nie chce mi dać, gdzie Ty je kupujesz? Ja nigdzie nie mogłam znaleźć, a moja mama je dostała i pilnuje bardziej niż własnego oka w głowie :baffled:

Ja już na dzisiaj znikam :) Do juterka.
 
Lilijanna też miałam taką szczoteczkę do ząbków i dziąsełek, ale jakoś strasznie nieporęczna mi była, bo duża w stosunku do małej paszczulki Mikołaja, no i nie mieściła się na palec mojego M. który to odpowiedzialny jest za wieczorne szorowanie dziąsełek :-)
i kupiłam ostatnio w Rossmannie fajny zestaw 3 szczoteczek. Wszystkie są w formie podobnej do naszych dorosłych szczoteczek, są z silikonu, pierwsza jest z malutkimi ząbeczkami do masażu dziąsełek, druga do pierwsyzch ząbków, a trzecia to już malutka koia dorosłych szczoteczek. Fajny zestawik i niedrogi, bo bodajże 8zł. Teraz mały jak widzi szczoteczke, to już paszczę otweira :-)
 
Hej

Chciałam złozyc Wszystkim Mamusiom i ich Skarbom oraz oczywiście Tatusiom Szczesliwego Nowego Roku spełnienia najskrytszych marzen oraz pociechy z Naszych kochanych sierpniowych Maluszkow, ale przede wszystkim chce zyczyc zdrowka dla kazdego a reszta juz wtedy sama przyjdzie..

Przepraszam ze nie odniose sie do Was ale dopiero zdazylam troszke nadrobic, choc przyznam ze jeszcze nie wszystko a przy takich zaleglosciach naprawde trudno, ale jeszcze ciezko mi troszke byc na biezaco.
My Sylwestra w domku, Antos usna dopiero 23:15, chyba czekal na NR ale padł:-)
NR u mojego brata, ale juz tamtego dnia czulam sie kiepsko, a wczoraj i dzis tragedia, ale biore aspirynke i wygrzewam :-(sie

Antos ostatnio marudny to i przez to mam mniej czasu zeby do Was zagladac, slini sie okropnie i wsadza cale rece do buzki, a bylismy u pediatry i pani dr. stwierdzila ze zabek sie przebil:-)(prawa dolna jedynka), chociaz szczerze to ja nic nie widze ani specjalnie nie czuje, ale moze faktyczni, bo ostatnio naprawde marudny.

Zycze jeszcze raz zdrowka, caly czas bede zagladac i mam nadzieje zaczac na biezaco pisac

Pozdrawiam
 
reklama
Gosia85 - i Wam wszystkiego dobrego na Nowy Rok i jak najmniej bólu w związku z ząbkami, a dla Ciebie zdrówka. :tak:
Cosya - a to dzięki za cynka, jako, że ja mam daleko, ale już wysłałam siostrę i mi zakupi i odbiorę sobie od niej jak będę w Poznaniu :tak:

A ja dziś robię dzień porządkowo-załatwiający sobie i leczniczy ciąg dalszy. :confused2:
 
Do góry