reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

WITAM LASECZKI:)))

andziu no Alanek był przy tym 2 ząbku b. marudny (pierwszy to nie wiedziałam kiedy wyszedł) nie płakał, ale ciągle gryzł rączki, sliniaki, pieluchy itp. i baaardzo sie przy tym denerwował, on smoczka nie zaakceptował i juz mu nie podajemy, gryzaki ma 3 kazdy inny i tez olewa taki z niego mały typek hi hi.
Lilijanna gratulacje dla Ady za ząbka , super:)))
natka cwicz z maluchem przewalanie na boki i na brzuszek to dziala, nasz tez dopiero od niedawna sie zaczął przekręcac także spoko:)))
Luizko a co za puszkę kupiłaś??? bo ja nie znam:(

A mój synek nie chce cos jesc ani słoiczków, ani moich zup,buuuuuu, dzis wypluł wszystko, a mleko zjadł po 3 min. chetnie 100 ml...no nic bedziemy próbowac za pare dni.
Za tydzień we wtorek mamy szczepienie to bedzie wazony , az sie boje grrrrrr....... heh!
 
reklama
Cześć Kobietki,

Bombusiu no właśnie Mikołaj też jest od paru dni jakiś nieswój, taki marudny i dwie łapki naraz w buźce... Nie wiem czy choroba mu jeszcze nie minęła czy ząbki dają znać o sobie. Zaglądałam dziś ale nic tam nie widać.

A wczoraj była u mnie kumpela i mówi : "Zaglądaj zaglądaj, to tata sukienkę sprawi" :-) Ja pytam o co chodzi a ona mi wytłumaczyła, że u niej taki zwyczaj, że jak mamusia wypatrzy ząbka, to tata musi sukienkę mamie sprawić :-D
Znacie ten zwyczaj? :-)
 
luizko to super taka puszka musze zabuszowac u nas, mówisz, ze w Carrefourze tak????:-) bo z takich puszek to sie lepiej nabiera niz z tych torebek:)
Cosya moze byc na ząbki, ale to moze jeszcze troszku potrwac, niestety kazde dziecko inaczej to przechodzi i trudno wyczuc:sorry:.........znam ten zwyczaj, ale u nas nie sukienka tylko poprostu prezent , ja dostałam perfumy;PP:-) ale za drugiego juz nic M powiedział zebym nie przeginała:-Di nie wołała za całą klawiaturę Alanka:-D:-p
 
Cosya u nas to samo. Gabryś wpycha do buzi całe piąstki. czasami daje mu pociumac mojego palca i masuje dziasełka, a on je dosłownie gryzie, szczeegolnie kostki na zgieciach palca :p nie wspominam juz o hektolitrach śliny...
u nas tez jest zwyczaj sukienki :p scigam sie z mamą bo ona tez czesto zaglada mu do buziola i szuka :p
 
luizka4don z tym słoiczkiem się wstrzymaj (spaghetti) , bo tam jest gluten, chyba, że już wprowadzasz, ale to i tak chyba za dużo na raz, w Niemczech są inne wytyczne. Pewnie zjadłby z chęcią:-D ale żeby sie nie nabawił celiakii, na babydreamy trzeba uważać, kupować te co mają zaznaczone, że są bezglutenowe
 
Lusia ja juz wprowadzam od 3 tyg:) No wlasnie to jest dziwne co kraj to inne wytyczne a przeciez wszedzie dzieci te same:)

Bombusiu- Tak w cerfurze no i ja wlasnie dlatego na taka puche polowalam:p
 
no właśnie ja też do końca tego nie rozumiem, co kraj to inaczej... ale może sprawdź ile gram glutenu jest, bo jak od 3 tygodni je to chyba moze ok 3 g glutenu na 100 g produktu
 
reklama
A mój to ma juz tego pierwszego ząbka dosc duzego i jak mu smaruje żelem, aby mu ulżyc to juz mnie ze 3 x tak ugryzł, ze:szok::szok::-D no musze uwazac, bo jak zacisnie to nie ma zmiłuj:-D:-D
Ale od jakiegos czasu juz nasze dzieciaki wkładają rączki do buzi i nie u kazdego malucha to oznacza ząbkowanie juz teraz, poprostu ślinianki duzo sliny produkują i tak to wygląda;-)
 
Do góry