reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

urszulka202 mój szkrab je 5 butli po 150ml w dzien i jedna taka butla w nocy wiec w sumie tez wychodzi 6x i to jest ok :) a na brzuszek tez sie jeszcze nie przekreca tylko na boczki ale aby patrzec a szkrabowi sie uda hyc na brzuszek:) i my tez czesto nosilismy jak maluch był marudny. Moze faktycznie zmiana mleczka jest wskazana musisz skonsultowac z pediatra. A my głowki codziennie nie myjemy w miare potrzeb (tak z 2-3 razy w tyg jak widze ze mi sie bardzo spocił albo ulał) gdyz mały nie lubi tego zabiegu a masowania to tylko w wodzie bo inaczej to zimno i wtedy jest niezły ubaw:D po za tym po kapieli jest zawsze u nas ryk wiec dodatkowe zabiegi nie wchodza w gre.
luizka super ten banan:) a na basen tez mam chetke aly chyba w lecie
A dziewczyny ile wasze maluchy leza na brzuszku dziennie? Olek tego nie lubi choc staram sie go kłasc czesciej ale krócej....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bombusia o to tak jak u nas:) dłuzej jak 10min nie wytrzyma nawet na moim brzuchu, uparciuch mały nie położy główki nawet jak sie zmeczy tylko od razu w płacz ale głowka w górze.... choc ostatnio mi zasnął na brzuchu lezac na kanapie w zabawie:szok:
 
Hello :) eh mój małuch cały dzień był wczoraj marudny i wogóle nie chciał spać,a jak przysnął na rączkach i chciałam go do łóżeczka położyć to odrazu był płacz :( i dziś jeszcze jest trochę osowiały ale naszczęście nie ma już gorączki :) a zimno dziś rany -10 u mnie nici ze spaceru buuu :(

Różyczko super że już się u Ciebie wszystko ustabilizowało :)

Urszulka tak ja myję codziennie główkę szamponem,a masaży nie robimy bo

Luizka jaka super zabawka, jaki to producent?

Bombusia w przyszłą sobotę mam wizytę u neurologa, wcześniej nie było już terminów
 
Witajcie :-) Długo mnie nie było, ale po prostu nie mam czasu na bb :-( Nawet nie wiem co u Was, bo nadrobić nie mam szans:szok: Mały raz ma lepszy raz gorszy dzień. Do tego zima i brak spania na dworze, a w domu spać mi nie chce, a jak śpi to max 30 min. Najważniejsze że zdrowy :-)

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę zdrówka dla dzieciaczków i dla Was, nie dajmy się zimie.:tak:
 
Hejka!
U nas jest -15 st. wiec na dwór nie idziemy !

agusia ten sprzedawca ma super takie własnie zabawki ja zamawiam tylko nie wiem , który owoc:

TINY LOVE Mój PIERWSZY OWOC ANANAS Wyprzedaż! (1329040746) - Aukcje internetowe Allegro
TINY LOVE Mój PIERWSZY OWOC POMARAŃCZA Wyprzedaz (1343186645) - Aukcje internetowe Allegro

a ta kostka edukacyjna tez jest fajna i pewnie kupie:

INTERAKTYWNA DUŻA KOSTKA # Taf Toys PROMOCJA 1205 (1340078990) - Aukcje internetowe Allegro

pooglądaj sobie:)
 
Panienko mi mała śpi zawsze tylko 30 min :-) tak niektóre dzieci mają :-) 1,5h aktywności i 30 min spania, i od początku synek też tak mi spał ..generalnie nic się wtedy nie zrobi w domu więc ja olewam robotę i na jej drzemkach się relaksuję np przy kawie :-) później to się zmieni w jedną max 2 dłuższe drzemki
 
Hej my juz po masazach dzis tak zmarzlam na przystanku 15 min stalam i tak mi bylo zimno ze plakac mi sie chcialo. no i znowu autobus ze schodkami no i sie wkurzylam i przed chwila zadzwonilam do mzk czy oni w slowie niskopodlogowy rozumieja autobus ze schodkami a oni ze nie ze autobus niskopodlogowy jest bez stopnia i tak od slowa do slowa zrobilam zadyme i stwierdzili ze to blad w rozkladzie jazdy wiec mam dzwonic do zarzadu drog miejskich wiec proboje sie dodzwonic bo ktos musi z tym porzadek zrobic bo ja to wozek jeszcze jakos dam rade ale jak to bedzie osoba niepelnosprawna;/ Banda idiotow;/
 
reklama
Hej, Rzadko się udzielam, ale czytam Was regularnie:-). Mąż podesłał mi właśnie linka do fajnej akcji w polskich sklepach internetowych - dzis 01.12. wszystko co kupicie dostarczają za darmo! Lista sklepów i szczegóły akcji:
http://www.dziendarmowejdostawy.pl/
Pomyślałam,że może sie przydać zwłaszcza, ze Święta idą. Można tez kupić coś fajnego dla maluchów. Ja się właśnie wczytuje w szczegóły, może coś mojej Córci kupię :) pozdrawiam
 
Do góry