reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

a my dzisiaj juz po spacerku - takim prawdziwym zimowym:) snieżek padał delikatnie - jak cupier puder, super :)

Agusi pisz pisz co z rączką ...
 
reklama
Hejaka. No my tez juz po rechabilitacji w jedna strone jaechalismy wozeczkiem i autobusem a w druga przyjechal po nas M:) u nas zimno ale w miare sloneczko swieci i jest przyjemnie ..drogi przejezdne bo sniegu nie wiecej niz 5 cm miejscami .
 
Razem z dziadkiem ma święto dziś, dziękuję :D

A co do rączki to jest tak że jak wyciąga rączki za główke to lewą rączkę przykurcza do siebie, a jak leży na brzusiu to tylko prawą rączke protuje i się na niej podpiera a lewa ma podkurczoną przy ciałku.
 
Razem z dziadkiem ma święto dziś, dziękuję :D

A co do rączki to jest tak że jak wyciąga rączki za główke to lewą rączkę przykurcza do siebie, a jak leży na brzusiu to tylko prawą rączke protuje i się na niej podpiera a lewa ma podkurczoną przy ciałku.

a to pewnie trzeba pocwiczyc, bo mięsnie ma bardziej napięte z tej lewej strony, jak mozesz to korzystaj z rehabilit. wszystko wymasują, a kiedy masz wizyte u neurologa?????
 
Hejka mamuski:)
U nas wreszcie spokojnie:) moj kochany synek zrobił sie grzeczny jak aniołek:) rytm dobowy sie nam unormował i teraz Alek robi sobie dwie dłuzsze drzemki w dzien po ok 2h, wstaje zadowolony i wesoły:) ach uwielbiam sie z nim bawic!!!! A wczoraj podczas kapieli to mi sie tak hihrał na głos słodziak mój!!! Nocki tez juz jako tako wygladaja- zasypia koło 19, pobudki mamy ok godz 1 na piciu i 3 na jedzonko, potem ok 6-7 na jedzonko i juz wtedy wstaje ale jest tak uradowany i szczesliwy ze potrafi 2h lezec w łozeczku gadac, wymachiwac raczkami i cwczyc przewroty na brzuszek z plecków:)
Zmiana mleka była strzałem w dziesiatke!!!! Dziecko wreszcie zadowlone i szczesliwe:) spokojnie wytrzymuje 3-4h bez jedzonka (wczesniej juz po 2h był pisk), brzusio nie boli, ulewania sa sporadyczne tylko jeszcze kupka taka kiepska ale to chyba zaczne podawac jakis lakcid szkrabowi.
Tylko pogoda za oknem kiepska... tzn za zimno na spacerki bo gdzies czytałam ze z takim mluszkiem to na dwór do -5 mozna wychodzic a u nas dzis cały dzien -8.
I tak sie zastanawiam bo na jesieni to wychodzilismy codziennie jak pooda pozwoliła i teraz to mam znowu zaczynac np od 30min spacerów czy mozna juz na dłuzej?

Marianna u nas tez slinianki pracuja pełna para ale podobnie jak u Bombusi sliniaczkow nie lubimy:no:
Co kupujecie misiakom na mikołaja? ja myslałam o tym Zawieszka do wózka z wibracją BabyOno 4 wzory (1333009712) - Aukcje internetowe Allegro albo to MULTIAKTYWNA ŻYRAFA ZABAWKA-ZAWIESZKA -JOLLY BABY (1340221312) - Aukcje internetowe Allegro
 
różyczko z maluszkiem można wychodzić do -10 stopni ale to tak trudno określić bo jak jest silny wiatr to i przy-5 lepiej zostac w domku. Dzisiaj w Łodzi tez było -8 ale było bardzo przyjemnie, prawie wiatru nie było i tylko delikatnie padał śnieżek, ja byłam na spacerku 40 min i uznałam że starczy ja na pierwszy zimowy spacer. Wbrew pozorom maluszki bardzo dobrze znoszą mrozik jeśli sa oczywiście odpowiednio ubrane, jednak z baaaardzo długich spacerów trzeba niestety zrezygnować.
 
fusik wiadomo ze jak wiatr to na dworku nieprzyjemnie i temperatura odczuwalna nizsza brrrrrrr az mi normalnie zimno sie zrobiło... Mam nadzieje ze sie szybko uporaja z odsniezaniem i bedzie mozna na spacerek wyjsc:D
 
Hejka
Dziś ze względu na mróz pierwszy raz nie byliśmy na spacerku i odbiło się to na moim małym, nie spał przed rehabilitacja a w trakcie ćwiceń tak plakał że a godz po nich jeszcze przez sen tak wzdychał.
Ja mam to szczęście że pani do mnie do domu przyjeżdza i ja nie musze nigdzie wychodzic.
różyczko właśnie zastanawiam się nad zmianą mleka, mój niby wytrzymuje 3 godz ale je 6 x dziennie, dlugo odbija, często ulewa po trochu, jest maruda, trzeba go nosic w pionie,a dziś pani rehabilitantka kazala wiecej kłaść niż nosić bo wtedy ma większe mozliwości ruchowe. Jak czytam że u Ciebie taka zmiana to aż miło na sercu że dziecko szczęśliwe. I nie obraca się na boki a co dopiero na brzuszek. Mam z nim ćwiczyć.

Czy codziennie myjecie głowke waszych maluchów? Stosujecie masaże?
 
rożyczko fajny pomysl ja mam productToCategory.jpg i Piotrus uwielbia to :) A na swieta dostaje specjalistyczne kolo do plywania dla niemowlakow bo od stycznia bedziemy chodzic na basen dla niemowlat
 
reklama
urszulko ja myje główke codziennie Alankowi, masazy po kąpieli nie robimy, bo jest za chłodno.
Mój płacze za kazdym razem na rehabilit. choc nic go nie boli, wiec nie martw sie.
Jutro u nas -11 wiec nie wiem czy wyjde z małym na dwór, zobaczymy hmmmm
 
Do góry