reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
andzia my kapiemy między 18-20 to zależy od karmienia.
Pajko w dzień je różnie, bo duzo spi, ale chetnie by ciumkał co 2 h.

Pytałam się dlatego, ze moj Sebek wisi na cycku co 1,5 - 2 h za to w nocy ładnie przesypia. Moze podpinaj go do piersi częściej w dzieńto w nocy bedzie spał dłuzej.

My dzisiaj jakis syndrom złego dnia :(Sebuś markotny cały dzień:( a ja z M padnięta:(
 
hej Dziewczynki :)

Napisze tylko tak egoistycznie co u nas a jutro postaram sie Was nadrobic :)
My dzis mielsimy Chrzciny, mały spisał sie na medal, nie zaplakał, ani nie zapiszczał ani razu w Kosciele :D hihi :D Dzielny Chłopczyk :), nawet gdy Ksiadz polewał mu głowke wodą Synek otworzyl oczka:) , ale za to potem w doomu dal sie we znakiiii wrrr plakał wiszczał piszczał, ale juz jest po kąpieli najedzony i grzeczne spi :) ja tez juz zmykam spac bo jestm padnieta ! Buziaki !
 
hej Kochane, ja po ciezkim weekendzie... i dlatego tak egoistycznie pisze :-(dostalam @ :angry: czuje sie fatalnie, brzuch naiwania ze... i leci ze mnie jak... masakra. w nocy obudzilam sie totalnie zalana, jest mi slabo. kurcze mam nadzieje, ze sie unormuje i nastepna bedzie juz normalna. nawet chyba maly czul ze z mama cos nie tak. dzisiaj dal nam niezle popalic, ale kochany M zabral go na 2 h spacer i moglam sie wyspac troche. do tego od kilku dni zaczelo sie u nas ulewanie. i to bardzo czesto. maly odbije nawet kilka razy, a i tak ulewa. nie wiem dlaczego. z kupka tez jest gorzej, raz na 2 dni, tez nie wiem dlaczego sie rozregulowalo. na szczescie ze spaniem nocnym jest dalej w porzadku. zasypia o 20tej i spi do 1.00 - 2.00. slyszalyscie o mleku AR?? to jakies na ulewanie specjalne. zobacze jeszcze kilka dni i jesli nic sie nie zmieni to pojde do lekarza. moze przesadzam? jak myslicie? ale czy to normalne, ze dotychczas zero ulewnia, a dopiero teraz sie zaczelo?? a wczoraj jeszcze chlusnal na podloge. kurcze martwie sie tym :szok::-(
 
hej Kochane, ja po ciezkim weekendzie... i dlatego tak egoistycznie pisze :-(dostalam @ :angry: czuje sie fatalnie, brzuch naiwania ze... i leci ze mnie jak... masakra. w nocy obudzilam sie totalnie zalana, jest mi slabo. kurcze mam nadzieje, ze sie unormuje i nastepna bedzie juz normalna. nawet chyba maly czul ze z mama cos nie tak. dzisiaj dal nam niezle popalic, ale kochany M zabral go na 2 h spacer i moglam sie wyspac troche. do tego od kilku dni zaczelo sie u nas ulewanie. i to bardzo czesto. maly odbije nawet kilka razy, a i tak ulewa. nie wiem dlaczego. z kupka tez jest gorzej, raz na 2 dni, tez nie wiem dlaczego sie rozregulowalo. na szczescie ze spaniem nocnym jest dalej w porzadku. zasypia o 20tej i spi do 1.00 - 2.00. slyszalyscie o mleku AR?? to jakies na ulewanie specjalne. zobacze jeszcze kilka dni i jesli nic sie nie zmieni to pojde do lekarza. moze przesadzam? jak myslicie? ale czy to normalne, ze dotychczas zero ulewnia, a dopiero teraz sie zaczelo?? a wczoraj jeszcze chlusnal na podloge. kurcze martwie sie tym :szok::-(

riba znając mnie to jakby to ulewanie takie mocne sie utrzymywało to ja oczywiscie bym to skonsultowała z lekarzem, Ty bedziesz spokojniejsza, a moze trzeba zmienic mu mleko własnie na takie specjalne, zaobserwuj.

navijka i Pajka odstawiłam Alanowi wczoraj kropelki zobaczymy co bedzie dalej !

A moj syn SPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok::szok::szok: Tatus go ululał:-D:-D:-D ciekawe ile pośpi, bo on zazwyczaj o 22.00 raczył isc spać jak nie o 23.00:baffled:...no ale to juz Wam jutro napiszę:-p
Spokojnej nocki Mamuski:happy2:
 
Ostatnia edycja:
witajcie babeczki! melduję że żyję i mam się dobrze... Franek troszkę marudkowy ale wciąż nie mogę na niego narzekać (za to moge poużalać się nad swoim łakomstwem bo przecież o n przez to marudzi :p) :D Olek jutro idzie do przedszkola pełną parą więc zbierajcie siły żeby mnie reanimować jak będę mdlała z paniki :D

buźka dla wszystkich mamuś i pocieszek!
 
Hej. My dzis dzien na dzialeczce:) jak wrocilismy zagonilam M zeby po raz 1 wykapał malego hehe jak sie bał wogole ale wazneze wreszcie cos przy dziecku zrobil teraz tydzien wolnego wiec bedzie angazowany:p ogolnie dzien spokojny. Jutro kontrolne USG głowki a pozniej jedziemy zalatwiac rehabilitacje.

Andzia my kapiemy ok19 taka najlepsza pora:)

Riba_1- wspolczuje@ wrrr nawet jak o tym pomysle;p

zanetka- ale fajnie ze wy juz po my dopiero idziemy w tym tyg zalatwiac termin..

ehtele- moj skrzacik mial wczoraj taki dzionek 12h bez snu;/
 
Witam wieczorową porą.
Wybaczcie ale nie odpiszę dzisiaj na Wasze posty bo u mnie życie w kołowrocie. Przy niedzieli tabuny gości, ogólnie na cały tydzień mam już zapowiedziane wizyty + w czwartek chrzciny. Na dodatek Synio dalej zakatarzony a ja jeszcze bardziej. Masakra jakaś.

Mam zamiar o 22 iść spać bo już chyba do śmierci się nie wyśpię.

Pozdrawiam Mamusie i Maleństwa! Do jutra!
 
marulka powodzenia w starciu z przedszkolem.My mamy dziś wolne od przedszkola,"jelitówka".uroki bycia przedszkolakiem...niestety...
No ale z synkiem lepiej już.
luizka4don 12 h bez snu,Looo matko,ale urwis.
ethele spoko-loko.
A wiesz ja masuje małą sama w domu i już w ogóle sie w C nie układa,ładnie ma juz nóżki rozluznione.Pediatra powiedziała,że spoko,oznak napięcia nie ma,ale dobrze,że małaa masuje,szczególnie nóżki i dół plecków.
andzia ja małą kąpie o 18.009czasem nawet 17.30),musze sie uporac przed 19.00,bo wtedy synka trzeba kłaść,więc mała juz lulka slicznie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry