reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witajcie :-) mamy spal dzisiaj w nocy od 20 do 2 :szok:, a dzisiaj tez juz drugi raz spi, ale to pewnie przez to, ze wczoraj spal cale 1,5 h. cos mu bylo, marudzil caly dzionek, myslalam ze moze ma goraczke? ale nie, glodny nie byl, mial sucho, brzuszek miekki - nie wiem. widocznie mial zly dzien:-( czy Wy tez mierzycie codziennie temperature maluchom??
Bombusiu - gratuluje sukcesow z wybudzaniem i nockami :-):-)

Ciamajdko - ja karmie, potem ubieram sie, zapinam psa, a na koncu ubieram malego i wkladam do wozka. u nas moment i spi. uwielbia wozek lub nosidelko. ostatnio tez zostawilam malego z M i pojechalam na zakupy do spozywczego - zawsze jakas odskocznia :-) no i ubierasz juz 68, a nawet 74????????? :szok::szok::szok::szok: wow. my 62 i to jeszcze nie wszystkie, bo jakies dziwne sa te rozmiary.
Natka -tak szczerze to dziwie sie, ze kladziesz malego na brzuszku w nocy - ja bym sie bala.
weroneczka - to ja tez bym poprosila o maila :-)
Anecia1111 - wspolczuje deprechy :-( wiem cos o tym...

co do szczepien, to tu nie ma zadnego wyboru :no::no: jest z gory narzucone co i kiedy ma byc. moze to i lepiej, przynajmniej nie musze sie zamartwiac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laseczki wysłałam Wam maila z załącznikiem. Jakby któaś nie otrzymała to pisać na priv.

ehtele Twój mail jest nieprawidłowy, tzn odrZuciło mi wysłanie więc jak coś to podeślij mi jeszcze raz to ponownie wyślę.

Pozdrawiam
 
navijka oj podejrzewam co czujesz.... rabnij jej zasranym pampersem jak jeszcze raz się wtrąci... i nie daj się "złemu" humorkowi!!!:-) witaminy podaję jak mi sie przypomni... szczerze się przyznam, nie jestem dobra w takich sprawach...


my po spacerku, kur@@@ myslałam że sie pozginam jak wynosiłam tego klocka w nosidełku.. jeszcze te pierd@##$$ne sąsiadki wyleciały i oglądały ją, no myslałam że wyjdę z siebie... ale za to słodko pospała na dwórku, a ja zakupiłam sobie kilka rzeczy (nie pomyslałam o tym że będę musiała wnieść ja i te zakupy siet!!!:p).

A teraz młoda leży (bo po co spać?) i walnęła znowu takiego bulgoczącego pierda że jak pomysle że po raz kolejny ma kupę po pachy to wyjdę z siebie,..:laugh2:

kręgosłup mi odpadnie, złamię się na wysokości zapięcia od stanika, jak Boga kocham...

i na dodatek idzie jej i górą i dołem, wali kupę, przy tym ulewa, i dodatkowo krzyczy o jedzenie, wyobrażacie sobie ten sajgon? czy ja się nie umiem zorganizowac czy tak mają małe dzieci? w końcu mi tez sie chce do ubikacji czasami, też jestem głodna i tez bym chciała pospać... ehh...

dobra idę, bo krzyczy na mnie... niedługo za kilka lat dostane od niej z pięści zapewne, bo humorzasta to ona jest bardzo:D
 
witam! my mieliśmy tak przerąbana nockę że jeszcze takiej nie było:( cała noc mały kwękał, stękał,płakuchnał, jak wkładałam do łóżeczka to ryk na maksa.rano to zasypiałam z dzieckiem na ręku. ta mała cholera jak zasneła o 10 to spał do 15.30 u teściowej w łóżku! ona sama poszła go budzic bo mówi że chce się z nim pobawić a on nic. ja w tym czasie zaliczyłam zakupy, odmrażanie lodówki, pranie i sprzątanie pokoju. a teraz wrócił M i się z nim bawi nie damy mu na pewno teraz spać bo w nocy znów będzie jazda bez trzymanki.

ciamajdko mój jak się urodził to miał 58 cm więc 56 to wogóle nie zakładalismy, teraz nosi 62, 68
co do spacerów to ja przewijam, karmię odbijam, ubieram czapkę i do wózka, bardzo lubi spać na świeżym powietrzu więc na spacerkach jest luzik.

navijka tulam mocno! jutro będzie lepiej.

anecia trzymaj sie :)

dziewczyny zastanawiam sie czy dla własnej wygody nie ściągać swojego mleka i dawać młodemu w nocy butli, bo ja jestem nieprzytomna, nie umiem karmić na leżąco tylko na siedząco, wiec jest koszmar jak tak siedzę z nim na rękach ok 30 min.a tak mogę położyć małego koło siebie i butla w buzię.
 
dziewczyny zastanawiam sie czy dla własnej wygody nie ściągać swojego mleka i dawać młodemu w nocy butli, bo ja jestem nieprzytomna, nie umiem karmić na leżąco tylko na siedząco, wiec jest koszmar jak tak siedzę z nim na rękach ok 30 min.a tak mogę położyć małego koło siebie i butla w buzię.

Monika, ja tak własnie robię :-)
 
riba_1 ja mierze małej temperaturę codziennie

Ciamajdka
heh to tak jak u mnie - nie mam czasu się za przeproszeniem wykupkać, a małej jak nic nie idzie to nic a jak już coś ruszy to wszystkimi możliwymi stronami

monika8112 mi kręgosłup wysiadał przy karmieniu na siedząco i teraz na leżaka - no chyba, że gdzieś jestem to już muszę

Mała śpi po raz kolejny, a jak nie śpi to marudzi ehhh a ja usypiam przed kompem a ona pewno zaraz operetkę walnię :baffled:
 
witam sie
dzisiaj pozniej bo mąż okupuje kompa bo pracuje dzisiaj w domu:)

mały po wczorajszej kolce zasnął przy cycku i nawet go nie okąpałam bo mi go żal było budzić.
Bylismy dzisiaj na spacerku :) oj jak fajnie posiedziałam na ławeczce maluszek pospał i przyjechalismy do domciu okąpalismy maluszka nakarmilismy i znowy spi. Oczywiscie dzisiaj tez słoneczko mnie obudziło o 6 rano :)

Navijka my jak Sebka wkładamy do fotelika od razu zasypia a w gondoli to płacze non stop:) musicie ją nauczyc wychodzenia bo nie ma sensu, zebys cąły czas w domu siedziała. My jedziemy do marketu w czwartek bo musimy z M sobie spodnie kupic wiec pochodzimy sobie po centrum. Mleko odciagne do butli i wio:p

Powiem Wam, ze jak miał wczoraj tą kolke to po 2,5 h sie tak do mnie przytulił, ze puscic nie chciał a ja go tuliłam głaskałam po główce i tak usnęlismy.
 
No my po USG bioderka wporzadku:) moje wyniki tez super hemoglobinka ladnie wzrosla nawet lepsze wyniki mam niz przed ciaza:)


Navijko- Wiem co czujesz bo jestesmy w podobnych sytuacjach:( tez siedzimy w pokoju 12m2 scisnieci i ja tak samo 24h w nim siedze nawet jak bym chciala po domu na bieliznie pochodzic to nie mozna......i z tym zagladaniem to identycznie mam;/........
Wspołczuje;* trzymaj sie bedzie kiedys lepiej ja sie tez tym pocieszam:)
 
reklama
no to widzę, że wszystkim nam już chce się wyjść :p mój też planuje jakieś małe zakupy już z mała i też się obawiam jak to będzie - no ale wkońcu trzeba wyjść, bo inaczej to przyjdą do mnie z kaftanem :-D a mleko zabiorę ze sobą ale tak jak navijka w cucuchach :-)

luzika no to super, że wsio oki :-)
 
Do góry