reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dziewczynki ja się gotuję:D normalnie przyklejam się do wszystkiego, boję się, że na plecach mam jakieś śmieci od tego przyklejania:D
Oluś no pewnie jak będzie potrzeba to kupisz:) ja kupiłam tylko smoczusia z obawy, że maluszek będzie chciał wiecznie cycocha, ale jak nie będzie chciał to nawet nie dostanie:)
 
reklama
najpirw wstawie foteczke moich pięknych stóp - czy któraś mnie pobija??
zlorqs.jpg


Kasiu ja jeszcze nie sterylizowałam butelek ani smoczków zrobie to za tydzień albo jak mi ody odejdą :p
Ciamajdko pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni dasz rade Kochana jestem z Tobą :)
Milusiu ja ogólnie mam uczulenie na słońce i to wygląda tak samo tylko, ze jak nie byłam w ciązy to uczulenie schodziło normalnie a teraz niestety sie nasiliło. Inne maści i wapń niestety nie pomagały dlatego zdecydowalam sie na tą masc bo chocby miała mi przyniesc tylko ulgę i to by nie swędziało to juz sukces:)
 
Ola ja też chciałam kupić laktator póżniej, ale już się wystarczająco nasłuchałam opowieści jak to mąż dzień po porodzie ganiał po aptekach po laktator. Z reguły nawał jest kilka dni po urodzeniu malucha, ale akurat osobiscie znam dwie mamusie którym zaczął się jeszcze w trakcie pobytu w szpitalu. Kapturki mogą się przydać już przy pierwszym karmieniu.
 
ja mam tylko 2 smoczki, butelki ktore dostalam na szkole rodzenia i laktator, bo wolałam go sama kupic. wiadomo jak to faceci, na cenach nie znaja sie kompletnie i pewnie by przeplacil 3 razy :-p
 
Witam dziewczynki:-)

Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom.

I pragnę poinformować Was że moja niunia jest już na świecie.
Przyszła na świat 20 lipca o godz. 7.25 sn.
Ważyła 2710g i ma 53 cm.

tak jak pisałam Wam w poniedziałek rano zauwżyłam smóżkę krwi na wkładce, wieczorem zaczęły się nieregularne bóle z krzyża w nocy się na siliły a rano mała była po drugiej stronie brzuszka.
Dzisiaj wróciliśmy ze szpitala.
Trzymam kciuki za pozostałe mamuśki:)
 
wow sierpień no to kolejna niespodzianka, bardzo się cieszę:)) gratki
:))

Pajeczko.. współczuję nożek.. smaruj...
 
Ostatnia edycja:
starleta jak to u Cibie było? Ile po terminie rodziłaś?

Dokładnie w 41,5 tc po wywołaniu oksytocyną i mała nadal nie chciała wychodzić. Pierwszą dawkę oxy podano mi koło 16.30-17.00, wieczorem odłączono i stwierdzono że nie urodzę, po całej nocy ze skurczami co 7 - 5 minut rano znowu podano mi oxy i urodziłam z próżnociągiem dopiero o 20.25.



Mnie od wczoraj łapie twardnienie brzucha, ale w nocy spokój. Jakoś w ogóle kiepsko się dzisiaj czuję.




sierpień8 gratuluję!!!!!
 
reklama
Uuuuuu Pajeczko no to faktycznie masz uczulenie:( smaruj smaruj a nóż coś pomoże...

Martuśka mój chłop jest o wiele lepszym kupowaczem ode mnie więc ja jemu ufam:D:D:D

Sierpien8 jejciu słoneczko gratuluję taka niespodzianeczka nasza kochana:) wracajcie do zdrówka i do pełni sił:) a kochana podawali Ci oksytocynę, czy wszystko samo postępowało no i jak ocenili rozwarcie..?

Starlet może to od pogody? Ja dizsiaj też jakaś taka przymulona...


Zbiera się u mnie na burzę, w takim razie lecę z psiurem jeszcze zanim się na dobre rozkręci:)
 
Do góry