reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Wpadam tylko na chwilke- mam nadzieje Was dzisiaj troche nadrobic- pomiedzy obowiazkami , ale dopiero wstalam i doczytalam, ze
SIERPIEN08
urodzila - wiec wpadam z GRATULACJAMI
i zycze zdrowka oraz samych radosci juz w domku.
Jak sie pozbieram do kupki to napewno cos dzisiaj naskrobie- bo i mam wene- a przepuszczam ze jak zwykle w piatki piszecie troche mniej - to mi na to pozwolicie:))):-D Trzymajcie sie cieplutko i zycze zeby na forum juz tylko dobre wiadomosci sie pojawialy. milego popoludnia- u mnie 8 rankiem;?
 
kassiu - ja nie mam :no::no: w szpitalu butelki sa w razie czego - ale mam nadzieje ze sama bede karmic. laktatora nie mam - jak bedzie potrzebny dostane recepte na niego, albo porzycza w szpitalu. kapturkow w ogole nie mam - tak sobie mysle czy nie kupic jeszcze:baffled::dry::dry: a smoka nie mam zamiaru uzywac - ale pewnie wyjdzie w praniu:-):-)
Ciamajdko - mamy nadzieje, ze Cie nie zabraknie kochana :tak::tak: i tak Ty to robisz najlepiej wiec musisz byc ciaaaaaagle obecna - no z malutka przerwa na mega szybki i bezbolesny porod :-)
Pajkoo - ja mialam podobnie, ale jeszcze brzuch i rece:angry::angry::angry: jakos zeszlo - mysle ze u mnie to bylo od jedzenia. mialam masc, pilam wapno, zimne oklady i akupunktura. no i odstawilam pewne produkty - slodycze, niektore owoce, ostre.

sierpien - ale niespodzianka, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!
 
no juz jestem lody wszamane , na ja znow robie sie glodna !!!!!!!!!!!!!!! ogolem nic mi sie niechce ale coz trzeba cos robic
sierpien 8 -moje wielkie gratulacje wystarczy na chwile odejsc a tu takie nowinki
 
No mi tez sie nie chce ale musze obiadek zrobic;p Kotleciki sojowe z ryzem i surowka mniam:) tylko czekam az chlodniej bedzie....i za sprzatanie w pokoju trzeba sie wziasc
 
ciągle pada lalalalalala:)

nie było mnie chwilę wchodze a tu co?
sierpień serdeczne gratulacje, co wy tak cichaczem cichaczem te dzieci rodzicie:)

riba_1 chyba zacznę zazdrościć dziewczyną planowanych cc, bo mnie tu krew zalewa chodzę sapie dyszę i czekam na cud:) a wy tu myk do szpitala, i zaraz dziecię na świecie!

ciamajdko normalnie co czytam to leje ze śmiechu, ty się naczyniami przejmujesz:) pakuj ta torbę bo właśnie doczytałam że coś ci się urwało!

pajko nie zazdroszczę tej wysypki:(

bombusia to ja zjadłam z tobą loda na cześć nowej maty dla Alanka, śliczny prezent dziadek zrobił.

odebrałam wynik kolejnego posiewu! nie wyhodowano żadnych bakterii ale jestem szczęśliwa, antybiotyk pomógł, gronkowiec chwilowo sobie poszedł, mam nadzieje że juz na zawsze!
muszę iśc zacząć jakiś obiad robić bo mnie skręca, dziś fryteczki, surówka i filet z mintaja:)
 
reklama
a ja kochane dzis mykam ide podgrzacobiad dla mojego M bo wlasnie dzwonil ze szybciej dzis konczy bardzo sie z tego ciesze tak wiec milego wieczorku buzka
 
Do góry