reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ale macie tematy ;-) fryzjera się zachciało!! :) Ja golę tyle ile trzeba w tej chwili (przz wzgląd na żylaki ni chcę przesadzić i bardzo ostrożnie to robię) i poprawiam co drugi dzień. Jestem "zosia samosia" i tak jak wolę zastrzyki sama robić tak golenie też,choćby na ślepo. Wolę uniknąć interwencji położnej.

Bombusiu,bardzo przykra sytuacja z tym panem :( Niezły szok...nie znamy dnia ani godziny tak naprawdę. Przerażające.

A co do Mka, pomijając brak gotowości do prowadzenia wspólnie "gospodarstwa domowego" to do innych czynności jest zawsze chętny, zwarty i gotowy :p

Ehtele- skoro Bogusia chyba zaczyna się rozpakowywać to mogę wstawić mój miesiączkowy suwaczek żeby ci raźniej było :p Wychodzi 38t5d dzisiaj,hihihi. Teoretycznie ze świadomością ciąży chodzę tyle co ty :) tylko ponoć zafasolkowałam później...

Bogusiu - badanie mogło boleć bo..teraz lubi boleć. Moje ostatnie badanie też mnie zabolało choć nigdy przenigdy nie cierpiałam na samolocie. Jutro moja kolej na wizytę ;) oby mnie pocieszył jakimś rozwarciem :/ chociaż... z Olimpią jeszcze dzień przed porodem miałam na "opuszek" czyli prawie zerowe. To już kwestia organizmu i podatności na rozwierani jak sądzę.


Pospałam 1.5h i tyle nowości. Idę sprawdzić gorącą linię :)
 
reklama
jupii przyjechała moja bratanica a że to już duża dziewuszka 15lat to z moją pomocą ugotował mi leczo ;o)))
mąż z telefonem w ręku robi zakupki, ale mi teraz dobrze wszystko za mnie robią :-D


madziujka na co bierzecie te zastrzyki, coś z krzepnięciem kriwi, czy co ? od razu Wam współczuję, pewnie to nieprzyjemne...

Lea28 u mnie tak zaczął się właśnie poród, tyle tylko że doszły po jakimś czasie lekkie skurcze. Może u Ciebie to tylko czop, bo dzidzia ma jeszcze czas ;-)
andzia1987 super że wszystko dobrze po wizycie ;o)

Bombusia ale ten twój Alanek uparciuszek, tak mu się dobrze na pupci siedzi. Dobrze będzie, cesarka to jeszcze nie koniec świata, znam dziewczyny, które na życznie wybirjaa cc. Nie wiadomo co lepsze, różne są opinie na ten temat ;-)
a historia z panem z bazarku bardzo przygnębiająca :-( nie wiadomo co komu pisane.

Pajkaa to wszystko zależy od pogody, latem można od razu wychodzić z maluszkiem, oczywiście nie na długo i nie w ten największy gorącz, raczej popołudniu. zresztą położne będą mówiły w szpitalu, zobaczysz :-)

milusiu faktycznie z rozwarciem można trochę pochodzić, ja z 2 cm chodziłam ponad 2 tygodnie, na ip pojechałam jak akcja się rozkręciła i miałam wtedy 4cm. a czop odpadł mi właśnie przed samym porodem. Jak dzidzia donoszona to nie ma się czego bać :tak:
Bogusiu oj trzymam kciukasy, tym bardziej że pierwsza wrocławianka rodzi :-)

natka gratulacje!!!

ale nam się sierpniówki rozkręcają :tak:



 
Z tym goleniem....ja nie jade Gilette tylko taka maszynka elektryczna - goli do samej skory, nie zacina, wiec nie ma pryszczykow i swedzen. Na poczatku sierpnia ide na depilacje woskiem do mojej kosmetyczki - po tym wloski b. powoli odrastaja i tez juz robilam i nic mnie nie swedzialo i nie wyskakiwalo. Nie wiem czy ze skurczami bylabym w stanie sie ogolic - w moim szpitalu polozne (lub kto inny) jak gola to wszystko do zera bo niewiadomo szy sn nie zakonczy sie cc:baffled:
Jenny - klucia posiadam, pieczenie to podobno jak dzidzius juz bardzo nisko jest...aa i tak jak Bombusia - mam czasem wrazenie ze mala przez d...pe wyjdzie:-D
Ciamajdko - ten filmik ktory wkleilas nie otwiera mi sie....

NATKA - GRATULACJE!!!!

Czy jest przepis na leczo na kulinarnym (najlepiej z piersi z kurczaka) bo dzis mega smak na leczo mam?????
 
Różyczko mi tez ciagle brzuch sie napina,twardnieje i mam skurcze,tylko,ze ja juz przywyklam pierwsze skurcze mialam od ok20 tyg na Ktg nawet 20-30 w 21 tyg i tak caly czas teraz na ostatnik KTG mialam ponad 60 i macica ciagle napieta.Macica jest miesniem musi cwiczyc i cwiczy przed porodem.Dodam tylko iz pomimo skurczy i npinania od 20 tyg nigdy ani razu nie wzielam ani jednego leku rozkurczowego czy nospy a ciaza donoszona wiec mysle,ze nie masz co sie martwic.Tez tak mam i bole jak na @ ale na etapie twojej ciazy to normalne
 
jeny dziewczyny przed chwila mialam taki bol ze myslalam ze zwariuje dokladnie lekko nad pepkiem brzuch stal sie twardy strasznie i jak dotykalam normalnie bolalo czyzby to skurcze?
 
Różyczko mi tez ciagle brzuch sie napina,twardnieje i mam skurcze,tylko,ze ja juz przywyklam pierwsze skurcze mialam od ok20 tyg na Ktg nawet 20-30 w 21 tyg i tak caly czas teraz na ostatnik KTG mialam ponad 60 i macica ciagle napieta.Macica jest miesniem musi cwiczyc i cwiczy przed porodem.Dodam tylko iz pomimo skurczy i npinania od 20 tyg nigdy ani razu nie wzielam ani jednego leku rozkurczowego czy nospy a ciaza donoszona wiec mysle,ze nie masz co sie martwic.Tez tak mam i bole jak na @ ale na etapie twojej ciazy to normalne

mam identycznie :tak:

Bogusiu, zapewne skurcze, ale nie sądze że porodowe. no ale poczekaj, moze sie rozkręci. na razie nie masz co panikowac :-p
 
Mam pytanie do tych kobietek,które się w biedronkową torbę spakowaly :) jak tam z miejscem?? Nie wiem jak to zrobiłam,al mam w niej jeszcze duuużo miejsca a teoretycznie wszystko mam spakowane... :-O aż się zaczynam zastanawiać czy ni zapomnialam połowy. Mam szklanke,talerzyk,sztućce, szlafrok, dwa ręczniki, 3 koszule, podkłady, kilka wkładek lakt., 10 pieluch, kosmetyki (zmieściłam do kosmetyczki łącznie z wielkim sudocremem oraz tantum rosa) , body,kaftanik,półśpiocha,czapeczkę, tetrę...

W razie alarmu dopakowuję jeszcze książkę, aparat, ładowarkę i zastrzyki. I nadal mogła bym pół mieszkania zabrać... Hm.. ;) zapomniałam o czymś?
 
Bogusiu 007 gratuluje udanej wizyty!!!
Różyczko wow już sie spakowałaś, slicznie:)))
Sarka jak to miło jak ktoś pomaga i wyręcza nie??? no super ja też to lubię:))))
polianno u mnie torba czeka ...jeszcze pusta, wiec nie mogę pomóc:(((

Dobra ja zmykam, bo psiapsiółka już jedzie. Alkohol schłodzony, oczywiście dla niej he he!!!!
Miłego popołudnia:))))
 
Bogusiu-pewnie jakieś skurcze:tak: Poczekaj i zobacz czy będą się powtarzać;-)
Polianna-ja Ci nie pomogę-też mam torbę z Biedronki, ale jeszcze nic w środku nie mam:sorry2:
SARKA-widzę, że teraz to Ty dowodzisz w domu;-)

 
reklama
jenny83 ja na te napinania sie macicy cierpie od 22 tyg ciazy w tym dwa pobyty w szpitalu miałam na wyciszenie i w zasadzie efektu zadnego....:no: szyjke mam mocno skróconą i mieciutka wiec sie troche obawiam jak ich wiecej jest.... a lekaz mi powiedział wyraznie ze jak sie znowu nasila to mam isc do szpitala znowu na wyciszenie. Tyle ze ja juz nie wierze ze to cos pomoze.... Na tym etapie ciazy to juz chyba norma:-(
 
Do góry