reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ja też lecę na zero i lekarka nic nie mówiła. Staram się robić to w miarę regularnie, żeby potem nie użyć kosiarki do pozbycia się tych chabaraszczy :-D
 
reklama
hhahaha jakie tematy:-D:-D:-D

Ja zostawiałam zawsze punkowo irokeza:-p, teraz w ciąży zostałam skinem i również lecę na zero - łyso - goło i wesoło:-):-):-)
 
Oj Bambusiu strasznie smutna historia,:-:)-:)-( 52 lata, bardzo mlody.

ja tez gole sie na zero :-):-), tyle ze teraz w ciazy zawsze mam strasznie podrazniona skore, jakies pryszczyki, wiec uzywam kremu :tak::tak: ale i tak na cc nie trzeba sie na maksa golic :-);-);-).
 
Czesc dziewczyny.
Widze,ze mamy kolejna mamusie jupi super i kolejny kawaler.:-)
Jezeli chodzi o golenie tez robie to za zero ale spotkalam sie z reakcja lekarza,ktory byl bardzo niepocieszony powiedzial,zeby tak nie robic bo wlosy stanowia naturalna bariere ochronna przed infekcjami.Wszystkie brudki sie na nich zatrzymuja.Ja powiem,ze czesto mam problem z infekcjami nie zaleznie od tego czy sie ogole czy tez jest bujna czupryna wiec mysle,ze jak ktos ma sklonnosci tak jak ja nie ma znaczenia golenie.W czasie ciazy stralam robic sie tylko wtedy jak bylo konieczne czyli tylko kilka razy a infekcje mam ciagle
Milusia ja myslalam,ze ty juz na sali poporodowej a tu dalej trzymaja zawiaski;-)
Bogusia kciuki zasisniete,czekamy na rozwoj i info
Navijko ja ostatnio wyjelam szlafrok z torby ale juz sama nie wiem tytaj tylko kilka godzin po porodzie jest sie w szpitalu i stwierdzialm,ze nie mamsensu a mam tylko taki grubszya nie bede kupowac nowego na raz. A moj Ma tez dzikus jak ja na niego mowie pewnie przy karmieniu tez bedzie mnie zaslanial;-)
Bombusiu rozumiem co czujesz tez przez to przechodzilam,te masze maluchy bywaja uparte i nie chca robic fikolkow.Teraz tak mysle,ze moze i dobrze,ze tutaj probuja uchronic przed cc robiac to odwracanie.Dla mnie bylo to na poczatku przerazajaco bo nieznane ale teraz mysle,ze dobrze sie sie zdecydowalam choc zawsze jest jakies ryzyko.porod posladkowy mnie poprostu przerazil ale bedzie dobrze zrobia cc i po kilku dniach tez dojdziesz do siebie;-)

Dziewczyny czy myslicie,ze takie piekace uczucie w pochwie jakby z cewki czy szyjki to poprostu maly tak cisnie bo czasami mam takie uczucie,czesto tez poteguje jak maly sie przeciaga czy prezy:tak:?
 
Niunia tez tak mysle bo wczesnie tez czulam takie klucia a teraz mam wrazenie,ze to tak bardziej jakby cos zapieklo ale napewno ma to zwiazek z malym jak sie kreci wiec nie bede robic problemu;-)
Bombusiu dobre z tym odbytem ale w sumie tez czasami mam takie uczusie,och te nasze posiechy
 
reklama
Co do golenia to robilam irokeza i może zadziwię was...nawet rozjaśniałam go hahaha lub malowałam na jakieś kolor:szok::-D:szok:
a teraz wiadomo łysinka:-D
 
Do góry