reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

navijka ja też mam duuużo energii teraz na sex:szok: tylko M ma pełne gacie ze strachu :-D i boi sie je zdjąc:-D:-D trzeba by rwać :-)
Wczoraj jak sie ogoliłam jakimś cudem w wannie z lusterkiem i poszłam mu sie pokazać czy moze być to mówi " przecież wszyscy Ci widzą", a Ci "wszyscy" to było zamknięte przedszkole za oknem i żywej duszy:-D:-D:baffled:


Martuśka no własnie, ludzie patrzą i nic, ale to pewnie też jest szok:((((
 
reklama
dziewczyny, w takiej sytuacji lepiej wstac z łóżka, wziąć jakąś książke, gazete i poczytac albo po prostu usiąść w fotelu i sprobowac sie zrelaksowac :tak:



? :-p

Niestety ,nie pomaga nic.:-(
Wszelkie pomysły juz zawiodły.

Hmmm...mam pytanie,juz golicie krocze?nam połozna mówiła,ze samemu za wczesnie nie mozna,bo mozna sie drasnac i wda sie infekcja ,a to nie dobre dla maluszka...
Ogólnie
Minusy golenia krocza:
brak uzasadnienia medycznego,
może powodować mikrourazy, które mogą być wrotami dla bakterii,
może być dodatkowym ogniskiem bólowym w czasie dezynfekcji przed porodem.
no to nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Niestety ,nie pomaga nic.:-(
Wszelkie pomysły juz zawiodły.

Hmmm...mam pytanie,juz golicie krocze?nam połozna mówiła,ze samemu za wczesnie nie mozna,bo mozna sie drasnac i wda sie infekcja ,a to nie dobre dla maluszka...
Ogólnie
Minusy golenia krocza:
brak uzasadnienia medycznego,
może powodować mikrourazy, które mogą być wrotami dla bakterii,
może być dodatkowym ogniskiem bólowym w czasie dezynfekcji przed porodem.
no to nie wiem...
ja gole regularnie- nie raz sie juz zacielam. gorzej jest jak zatniesz sie w szpitalu bo tam wiecej bakterii ale w domu to mysle ze nic sie nie dzieje. moja gin przynajmniej nic na to nie mowila
 
Rozalka ja odkąd pamietam to golę, do zera.. nie tylko w ciąży.. i nigdy nie miałam żadnej infekcji, podrażnień a ni nic podobnego..
 
rozalka ja golę sie regularnie no w miarę,całkiem na "skina" nie, bo mi cięzko, ale ogólnie nie wyobrażam sobie, aby sie "nie uczesać" przed wizytacją na samolocie, zresztą dużo dziewczyn tu sie goli.
Ja zero infekcji!!!!

Pierwsze słysze, aby nie mozna było sie golić, jak dla mnie niemożliwe!!!!!
 
Witam popołudniowo :)
u mnie 35 stopni , normalnie się roztapiam:baffled:
riba- zaraz zajrzę , i jak będę coś wiedziała napisze :tak:
Lea-ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza innego lub pojechała do szpitala:tak:
 
reklama
Nie no ja tez sie "podgalam",ale nie do zera.Szczególnie teraz mi ciezko,bo wiadomo nic nie widac.
:tak:
Jakoś boje sie,że sie zatne i wejdzie jakas bakteria,a potem trudno sie krocze goi,2 razy dłużej.:tak:
 
Do góry