reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Oki uciekam lulu. Mam nadzieję, że dziś nockę prześpię bez bóli. Cały dzień oki tylko w nocy bóle ehhh. Dobranoc kochane :*
 
reklama
witam dziewczynki
Bombusiu gratuluję echa :)

u dermatologa - a wiec pani doktor zobaczyła moje stópki i rączki i orzekła przegrzanie stóp i rąk co jest spowodowane jakąs bakterią, ja sie drapie i przenosze sobie na całe ciało to po prostu miodzio.Dała specjalną zasypkę do stópek aż za 9 zł wiec nie za duzy majątek kosztowąła:p
mąż iał mnie odebrac od mamy, ale postanowiłam u niej ostatni raz zostac na noc wiec przjedzie po mnie jutro:)
buziam Was wszystkie dobranoc
 
Hejka brzuchatki kochane:)

ehtele miło że sie kochana o mnie matrwisz ale ja to raczej mam jeszcze sporo czasu do terminu:) niech sobie mój Olek siedzi w brzuszku przynajmniej do 9 sierpnia;-) (choc nie powiem ze juz mam dosyc i bym chcaiała byc po... ale to wiekszosc z nas tak pewnie czuje)

Ale piszecie.... nie było mnie od wczoraj od południa i mam ponad 30 stron do nadrobienia:szok: jedyne co zdazyłam przeczytac to to że mamy kolejnego chłopczyka:) jupiii Kolumnea wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kilka słów co u mnie i zmykam Was nadrobić:)
Dzis mały tez mi napedził stracha bo sie mało ruszał od rana do południa a jesli chodzi o ruchy to ja musze byc szczegółnie wyczulona ze wzgledu na te wody płodowe ale jak wrócił tatuś z parcy to sie mały rozbrykał że choochooo i bryka do tej pory:)
Nudzi mi sie jak małz jest w parcy i sie w ziełam za parce domowe:/ i sie dzisiaj chyba przeforsowałam prasowaniem.... cała sterta była.... Wyprasowałam wszystko.... Tyle że teraz to sie kiepsko czuje:zawstydzona/y: brzuch mi sie za czesto napina:-( ech..... ale moze przejdzie po przespanej nocy... A na jutro mam w planach tylko spakowac torbe do szpitala:)
I w zasadzie tyle u mnie....

Teraz zmykam nadrobic zaległosci w czytaniu Was:tak:
 
rpwnhx.gif
 
Zapomnialam napisac....u mnie mala ma dzisiaj dzien adhd:szok:dawno jej sie nie zdarzylo...ale coz...mamusia podekscytowana zakupami to corcia szaleje:-D
A teraz dla wszystkich wielkocycatych i malocycatych filmik!!!Pewno i tak obejrzycie rano bo wiekszosc juz spi takze na poprawe humoru i rozbujanie na dzien dobry:-D:-D:-D
"Mamas de aço" - czyli Stalowe cycki[video=youtube;E3FFOLt29sM]http://www.youtube.com/watch?v=E3FFOLt29sM[/video]
 
hmmm, a mi sie wydaje, czy ta pani cos napchala do stanika? :p No i jesli to jej prawdziwe piersi to wspolczuje. Kregoslup musi ja niezle napierdzielac... :/ No i wspolczuje piersiom. Ja nie potrafilabym az tak maltretowac swoich piersi.
P.S. Powinna zainwestowac w dobry stanik, bo w tym to ma biust do.... ponizej pasa. :p

Bombusiu, no widzisz. Wiedzialam, ze wszystko bedzie ok. :) Niepotrzebnie tylko strasza te ciezarne. :/ Ale chlop jak dab, widze, ze wagowo to moze i podobny do mego, bo moj w piatek 2,5 kg, ale od tego czasu juz pewnie nabral cialka. ;) We wtorek sie dowiem ile dokladnie wazy moje "malenstwo". ;P No ale super, ciesze sie razem z Toba, ze wszystko w jak najlepszym porzadku. :)
 
Dzień dobry Kobitki.

Mąż wyszedł do pracy a ja spać nie mogę. Posiedzę trochę na forum może sen jeszcze powróci. Jeśli chodzi o rodzenie to ja jeszcze nie chcę ;). Mogę się rozpakowywać w drugiej dziesiątce:). Wczoraj i w nocy miałam kilka skurczy ale tym razem to nic reguralnego także luzik, dziś też się będę oszczędzała. Zresztą dziś ma być gorąco więc nic nie robię :-)

Bombusiu cieszę się że przynosisz takie dobre wieści. Synek ma zdrowiutkie serduszko trzeba było to uczcic lodami i to podwójnymi:)
Ciamajdko no to faktycznie nazbierało Ci się tych ubranek, ale będziesz Malutką stroiła :). Pranie to pół biedy jak przychodzi to poprasować to zaczyna się robić ciekawie:)
Milusiu ale Ty głupotki tym razem napisałaś:) Przecież to normalne, że informujemy się co i jak. A u Ciebie takie skurcze więc jak możesz nam nie pisać. Zreszta na moje myslenie z tego pewnie coś się urodzi.
Bogusiu86 Ty już praktycznie na finiszu i nie dziwie Ci się ze masz cisnienie. Ale jak wiadomo, można urodzić i 2 tyg po terminie. To napewno mało komfortowa sytaucja dla każdej z nas ale trzeba to wziąć pod uwagę.
Martitka super, że jesteście. Jeszcze raz wszystkiego dobrego :)


No i sen nie przychodzi...

Ciamajdko ja od 3 nie moge zasnąc. wrrrr
 
reklama
Do góry