reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Riba - będzie dobrze - jestem dobrej myśli i trzymam kciuki....:p:p

Martuśka - no ładnie, ładnie my tu kolejke szykujemy a ty tak niespodziwanie wskakujesz hihihiihihi:):):) obyś dotrwała do Wawy...

navijka gratuluję udanej wizyty:):):):)

idę spać, skurczy brak, bólów brzuch brak :( trudno...
jutro czekam na wieści od kolejnej hiihihihihi
 
reklama
Witam wieczorową porą:) pewnie juz tu pusto jest.... A ja dopiero czuje że zyje:))))) jaki przyjemny chłodek, bo w dzien to masakra normalnie:baffled:

To widzę że nam sie woreczek rozwiazał:) fajnie już nie mogłam sie doczekac na pierwsze sierpniowe porody:tak:

Riba, Nektarynka troche mnie przestraszyłyście z tymi wodami bo ja tez mam ich za mało:( tzn w dolnej granicy normy jak to okreslił mój gin (miedzy 5-6) ale o zadnym szpitalu nie było mowy.... tylko ze jest jeszcze w normie i ze mam sie nie martwic i obserwowac ruchy małego, jak bedzie duuuuzo mniej to na izbe leciec. A nastepna wizyte mam dopiero na 2 sierpnia i USG tez i wtedy jak bedzie wód jeszcze mniej to do szpitala na cc albo wywołanie porodu. I teraz to sie boje..... nie wiem co o tym myslec.... do tej pory miałam zaufanie do mojego ginka ale juz sama nie wiem.... stersa mam jak cholera:(((((( A co do łozyska to mam II stopien dojrzałosci, nie wiem czy to ma jakis zwiazek,ale jak by łożysko było niewydolne to i dzieciatko było mniejsze a u mnie jest o 10 dni do przodu:)
 
witam wieczorową porą,

dwa dni netu nie miałam a tu takie niespodzinki! Wuzelek i Maritka rozpakowane, ale cudnie dwaj chłopcy są już z mamusiami !!

ja chce żeby mój jak najdłużej sobie w brzuszku siedział, denerwuję się bo wizytę mam dopiero 28 lipca a chcialabym wiedzieć co i jak ;o(

u mnie po za napinaniem brzucha i puchnięciami żadnych objawów nie ma, ale w pierwszej ciąży tez nie miałam.

Gratuluje udanych wizyt!

teraz zmykam spać, trochę chłodniej na dworze to i w sypialni przyjmniej.


Trzymajcie się!
 
Dzień Dobry babeczki:-)
Widzę, że nie tylko na dworzu jest gorąco, u nas też;-)
Trzymam kciuki za kolejne rozpakowujące się w najbliższym czasie kobietki:-)
Miłego dzionka:-)
 
Hej Babaeczki.
Miłego dzionka.
Ja na razie nie zamierzam wbijac sie w kolejke rozpakowanych,może za tydzien,he,he.;-)
Tez mam mało wód,mała duża.
 
Czesc dziewczyny:-) czytam i przegladam Was juz ponad miesiac,ale jakos nigdy nie bylo okazji,zeby sie z Wami przywitac:zawstydzona/y: mam nadzieje,ze nie bedzie Wam przeszkadzac i ze przyjmniecie mnie do swego grona sierpniowych mamusiek:-)
o sobie moge napisac,ze jest to moja 2 ciaza mam 7 letniego syna Kacperka,a na 25.08 mam wyznaczony termin porodu 2 urwiska tym razem Miloszka:-) mam 31 lat.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z BB:-)
 
Hej

Miłego dnia, jak najlżejszych upałów ;)
Ja wczoraj miałam wizytę i nic do porodu się nie szykuje. Pokulam się jeszcze :)
Kolejną wizytę mam już po terminie, jeśli przenoszę tydzień to do szpitala już na obserwację do porodu. Coś czuję, że będę miała powtórkę z pierwszej ciąży. Zaraz jadę zawieźć do lab posiew, ciekawe co też za cudo mi tam wyjdzie.
 
reklama
witam sie
wczoraj mnie męczyły skurcze, ale dzisiaj jest w miare spokojnie - poważnie pogadałam z brzuchem, ze ma jeszcze czekać! Mam nadzieje,z e jutro na wizycie sie dowiem, ze wsio jest pozamykane:) tak po cichaczu licze na to:)

Wczorajszy wypad mnie wykończył:szok: jestem padnięta.
Dzisiaj musze zadzwonić do szpitala - czy u Was musicie zgłaszać się , że chcecie poród rodzinny?? bo słyszałam, ze w niektórych szpitalach trzeba się zgłosić?

Dziewczynki nie wiem czy pamiętacie Paulę ona tutaj sie niezbyt czesto udzielała, ale ja z nią byłam w kontakcie - sierpniówka termin miała na 12 sierpnia a dzisiaj o 00:25 urodziła :szok::szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry