reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Brzuchatki ja tylko melduję że u mnie wszystko OK, tylko upał nadal mnie wykańcza dlatego siadam do kompa najrzadziej jak się da. Ale czytam Was na bieżąco bo tego nie mogę sobie odmówić :-) Ale odniose sie tylko do kilku z Was za co z gory przepraszam.

Na poczatku wszystkim dzisiejszym wizytującym gratulacje z powodu dobrych wieści :-) No a kolejnym wizytujacym w tym tygodniu powodzenia!!!


Aga_Natalia
cudownie że za 2 tygodnie masz już szansę być z dziewczynkami w domu. Trzymam kciuki żeby wszystko szło po Twojej myśli.

Wuzelek GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Mamy pierwszego małego faceta na sierpnióweczkach :-D Cudownie :-)

fiuufiuu Ty jeszcze nie szalej ;-) Jeszcze maluszek niech 2 tygodnie chociaż posiedzi w brzucholku :-)

Ciamajdko co za burak Ci się trafił na tym parkingu!!!!!!!!!! Normalnie takiemu to tylko wper*** się należe!!!!!!!!:wściekła/y: Przytulam mocno!!!!!!!!!!!

Natka ... i Ciebie też już bierze... jutro cc :szok: o matkooo ... chyba zawału dostanę jak w takim tempie zaczniemy się rozpakowywac :-D

AgaS_78 no jak Tobie szewek zdejmą to może też szybko pójdzie ;-)

Ola_
ja też przecież z Wami zostaję do końca, no i jeszcze na pewno Panienka bo tez mamy terminy na koniec sierpnia :-)

Shiraa Twoja Mała jest Wielka :-)

Luizka
witam :-)

Sierpień nie stresuj sie, myśl tylko o tym że już niedługo i zobaczysz swoje kolejne maleństwo, a synek i Ty i tak musicie jakoś przeżyć rozłakę więc nie dołuj się jeszcze bardziej bo to na pewno nie pomaga. Rozumiem że jest ciężko ale i tak to kiedyś musi nastąpić. Tulę mocno na pocieszenie!


Hm... no a u mnie był dzisiaj "dzień pożegnania z obrączką i pierścionkiem" bo tak mi ręce już puchną że od 2 dni nie moglam nawet zdjąć obrączki więc jak dzisiaj zdjęlam to już wolę nie ryzykować żeby mi w razie czego na porodówce na siłę sami nie ściągali :no:

A teraz uciekam się położyć, bo u nas trochę chłodniej bo popadało :tak::-D

No a jutro chyba jednak torbę spakuję mimo wszystko... bo jak już tak nas bierze to kto wie czy czasami coś się wcześniej nie rozkręci ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ehtele-u mnie to jeszcze nic takiego-ja dopiero zaczynam odczuwać twardnienie brzucha i leciutkie skurczyki, czyli to co większość sierpnióweczek już od kilku tygodni;-) Teraz czekamy na Ciebie:-):-D
 
Odnosnie szaleństw , zastanawiam sie czy po zdjeciu pessara pani dr nam pozowoli, bo celibat to już z 4 miesiace trwa:(
U nas deszczu nie ma ale jest chłodniej
 
no to sie zaczyna:)
dziewczyną po wizytach gratuluję i czekamy teraz na akcje!

natka a ty juz jutro? możesz którejś z nas napisac swój numer telefonu na priv, jakbys się jutro do wieczora nie odezwała to skontaktujemy sie z tobą!

ola koleżanki na pewno zrozumieją że przyszłą w tej samej sukience, przecież nie będziesz kupowała nowej zwłaszcza że ciążowe ciuchy to kupę kasy kosztują.

fiuu rozumiem że Jasiu wrócił:)

milusia witaj!

dziewczyny ja właśnie wciągnełam kolejnego dziś loda! ale miałam ochotę a wogóle to chciałam rozruszać mojego synka bo cos mało dziś ruchliwy!mało miejsca juz ma i pewnie te gorączki go też męczą, ale teraz ładnie mi się wypina.
mąż miał wrócić jutro ale już dzwonił że nie da rady może w czwartek:(
 
Dziękuję dziewczynki za słowa otuchy, jesteście kochane.

Mam nadzieję że mała jeszcze posiedzi z dwa tygodnie w brzuszku i przynajmniej 2600g będzie mieć.
Zależy mi na tym bo mała waga = dłuższy pobyt w szpitalu i dodatkowe wizyty lekarskie.
Ale jak ma jej być gorzej w brzuszku(przez to łożysko) to niech wychodzi kiedy będzie gotowa;)
Lekarz też mówi że taka już moja natura że małe dzieciaczki rodzę, ważne żeby było wszystko wporządku.
Pozdrawiam Was wszystkie.
Natka trzymam kciuki za jutrzejszą cesarkę
 
reklama
Witam wieczorowa pora!!!

gratuluje wszystkim dziewczynom ktore dzis wizytowaly!!!!

Natka o kurcacki to juz jutro cc to kciuki mocno zacisniete!!!!!

Sierpien8 oj i ty nastepna!!!!!! rozlaka z synkiem nie bedzie dluga dasz rade!!!

Riba wysylam ci na priv nr tel.

Ja tez z tych co to na koncu sie rozpakuja bo termin na 20 sierpnia :sorry2:

To ja juz uciekam dobrej nocy!
 
Do góry