reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Izunia no widzisz w Polsce tak jest, że trzeba się włóczyć od specjalisty do specjalisty i taka spychotechnika......jedni zwalają na drugich....mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:)

Ja uciekam kochane zanieść Darkowi naleśniki do pracy....mam nadzieję, że się nie roztopię po drodze:)

Martitko, a jak tam upały we Francji? Dajesz radę? Pewnie otrzymany klimatyzator chodzi pełną parą:D

całusy i miłego dzionka
 
reklama
Izunia23- Najwazniejsze , ze z malutka wszytsko wporzadku no i jak duzo juz wazy:)

A ja mialam straszna ochote na czeresnie i zjadlamodrazu pol kg, teraz jak bede miala znowu biegunke to sama nei bede wiedziec od czego(glupia jestem i tyle;))
 
marulka leże i kwiczę, ale wy macie poczucie humoru ciekawe tylko czy będziemy sie tak na tych porodówkach wydurniać.

ciamajdko nie płakuchnaj, a grecka to też bym zjadła. a co do paczki to super masz znajomych że ci takie prezenty robią , chociaż ja też nie narzekam.

martika ja właśnie wciągnełam 1 kg. czereśni ale na razie mnie nic nie rusza:)

duralex- zostało coś z tej futryny na porodówce? :)

milusia ja tez powiedziałam ze pierwszy zakup do nowego domu to będzie zmywarka, Marysia czyli -Ja zwalnia się z tej pracy:)

dzwonił mąż dopiero wyjeżdża z Wałbrzycha czyli prędzej jak 21-22 nie będzie go w domu:( jak wytrzymałam 2 tyg. to te parę godzin też wytrzymam!
piekarnik już rozgrzałam teraz mi pozostało pokroić ziemniaczki w talarki dodac reszte juz przygotowana zalać pomysłem na i za 30 min. mogę wcinac obiadek:)
 
Monika pytałam jaki antybiotyk dostałas na tego robala co masz?????
Izunia no totalna spychoterapia u nas w Polasce, najlepiej odsyłać i sie pozbyć natręta wrrrr, dobrze, z maluszek zdrowy:)
Milusiu polecam wiatraczek w kuchni, M mi zaniósł do kuchni choć nie chciałam, a w te upały dziękuje mu, ze to uczynił:)

A ja sobie leżę, słucham VIVY non stop ostatnio, bo i tak nie ma nic w TV, obżarłam sie obiadkiem i myślę o słodkim ....a mam orzechy laskowe w czekoladzie z Biedrony-wyjątkowo pyyyszne......ohhh nieładnie!!!!!!!!
 
Pajkaa ehhh z tymi moherami to tak właśnie jest... ale nie ma co się denerwować... tzn. szkoda nerwów na takie babsztyle.... także spokojnie kobietko

riba_1 ja też jestem za gorącą Hiszpanią:) Ole:)

różyczka gratuluję udanej wizyty:)

jenny83 jak tam wizyta? mam nadzieję, że wszystko ok

ciamajdka chodziło mi o twoj temat wykaldu z dzisiejszej szkoly rodzenia (pisalas ze jest o pologu) :)
super, że dostalas takie prezenty....odchodzi ci spory wydatek z wyprawki

milusia nalesniki w ten gorąc :)) podziwiam za wytrwalość:))

Izunia23 z tymi lekarzami, specjalistami to tak wlasnie u nas jest, mam nadzieje, ze twoj lekarz wymysli cos madrego

monika8112 oo to miły wieczór dzisiaj cię czeka:)) bawcie się dobrze;)

a ja jakoś zdobyłam siły i troche poprasowałam i zaraz wybieram sie z mężem do rodziców, tzn ich nie ma, mamy się zaopiekować kotem i psem i roślinkami:)

miłego wieczoru
 
Siedze i rycze maly polozony posladkowo,chca mi go obracac,nie wiem co robic w tym pier...lonym kraju nawet posladkowo pierworodce kaza rodzic naturalnie:wściekła/y:
 
Jenny Kochana nie panikuj maluszek ma jeszcze czas żeby się obrócić, a podobno lekarze mają cudowne sposoby żeby pomóc w tym dziecku np. naciskając brzuszek, albo latarką bo Nasze dzieciaczki wyczuwają już od dawna gdzie jest jaśniej:-) Spokojnie... Nie martw się na zapas bo szkoda Twoich/Waszych nerwów :-)

Ciamajda To super masz znajomych na forach wow taki prezent, a znasz tą osobę osobiście czy tylko przez forum się znacie??

A Mi dzisiaj podniosło się ciśnienie przez kochanego teścia... jak już pisałam mój M pracuje u tatusia i to tatuś nam powie kiedy mogę rodzić, żeby przypadkiem M nie poszedł na urlop jak go nie będzie :wściekła/y: To mój M pracuje u ojca od 18 roku życia, zapieprza jak dziki osioł, a kasę dostaje słabą- Zarabia mniej ode mnie i to sporo mniej- A haruje po 10godzin dziennie+ dojazdy (ostatnio pracowali ponad 70km od Wrocławia+przejazd przez Wrocław czyli na budowę jechał bagatela 1,5h oczywiście jako kierowca i ludzi musiał zabierać i odstawiać po trasie :wściekła/y:)
Ja się w końcu wku... na maxa bo dowiedziałam się, że nowo zatrudnione osoby zarabiają tyle co mój M i kazałam mu iść po podwyżkę... Mój M wkur... tak jak Ja poszedł, pogadał z ojcem, ale na ta rozmowę zbierał się 2 tyg, ale ojciec powiedział:" No Marcin coś pomyślę" i się uśmiechnął-koniec rozmowy. Więc My pełni optymizmu czekaliśmy do wypłaty i była dzisiaj i co mój dostał tyle co normalnie, bez podwyżki, a jeszcze mu ściągneli za zaległe ubezpieczenie (za 3mc), ale problem w tym, że w zeszłym mc tez mu ściągneli niby za zaległe ubezp. za 2mc..... No żesz co za gościu!!! Jego pierworodny syn spodziewa się dziecka, On ma kasy jak lodu bo firma super prosperuje to niedość, że obniża M wypłatę i nie daje podwyżki, to jeszcze o swojej pierwszej wnuczce nie pomyśli!!!
A jak mu powiedzieliśmy, że my chcemy zrobić małe wesele po kosztach, bo ważniejsze dla Nas jest mieszkanie, to się obużył i powiedział, że On zapłaci za całe wesele, a My za oszczędności mieszkanko sobie urządzimy... To Niech własnemu synowi da podwyżkę to My sobie zaoszczędzimy na wszystko, a nie oszczędza na jego pracy od 9lat, a wesele chce stawiać!!!! Ech ale zła jestem na tą głupia sprawę....
 
reklama
Siedze i rycze maly polozony posladkowo,chca mi go obracac,nie wiem co robic w tym pier...lonym kraju nawet posladkowo pierworodce kaza rodzic naturalnie:wściekła/y:

Jak to chcą Ci go obracać:szok::szok::wściekła/y:, boshe tylko nie to:no:, powariowali???
Ale nie martw sie kochana jeszcze sie moze obróci, nie denerwuj sie, bo mały to odczuwa, a cwiczysz ćwiczenia, aby sie obrócił, chcesz to przesle Ci na priv te ćwiczenia, a nóz widelec pomogą!!!!!!:happy2:


PS: Bogusiu, bo widzisz teściu chce zrobić wesele, bo to będzie na pokaz dla wszystkich jaki jest dobry, a w rzeczywistosci poprostu jest chytrus, nie denerwuj sie, tulę mocno!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry