reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No i jestem :happy2:

Lekarz powiedział, że mam się nie stresować tym puchnięciem ;-) Jest wszystko ok. W ogóle okazał się fajnym facetem i strasznym gadułą :wink: Zrobił mi szczegółowe dosyć USG. Wszystko wręcz idealnie :tak: Radzio waży już ok. 3kg :cool2: Gin powiedział, że to nie będzie raczej duże dzidzię, ale z tych mniejszych to też nie :-p Poradził, żeby się już teraz nie objadać i nie słodzić maluchowi, bo jak będę się obżerać to sporo jeszcze przybierze na wadze... No tak... łatwo powiedzieć jak ja teraz mam większe zachcianki niż na początku ciąży :dry:

Gratuluję pozostałych udanych wizyt :-)

Izunia
dobrze, że już jesteś :tak: Naprawdę się musiałaś nalatać... Eh.. przez te lekarskie urlopy to się właśnie tak męczymy, ale już niedługo Twój gin wraca to się mu wyżalisz ;-)

Jenny, Neftis nie stresujcie się za mocno, bo dzidzie też się boją :sorry2: Tak jak poradziły dziewczyny - spróbujcie powykonywać te ćwiczenia... Podobno są naprawdę wysoce skuteczne :tak: I pamiętajcie! To nie jest ostatni dzwonek - jeszcza naprawdę mają szansę się odwrócić :happy2:
 
reklama
Black ciesze sie, ze wizyta OK :) ja jestem ciekawa ile moje dziecie wazy skoro ja sie objadam własnie słodyczami :-)ale powiem jutro :-pja juz zmykam Kochane bede jutro popołudniu bo z rańca ajde na wizyte:-) miłej nocki
 
Urszulko mój M do późnego wieczora w pracy, także nici z baraszkowania a jak wróci to padnie jak mucha na bank:(

Black Opal gratuluje udanej wizyty i duży już Twój skarbuś:)
Kassia melduję, ze dzieciarnia mówi, iż na Shreka warto iść choćby dla obejrzenia trzy razy tych pięknych oczu kota he he, podobno jest tym razem b. gruby, no i film swietny w 3 D
Riba o osmiorniczce zrobiło sie b. głośno, pokazują ją u nas w kazdych wiadomościach hi hi....niezły numer no zobaczymy czy Niemcy zajmą 3 miejsce,a Hiszpania wygra, ja bym chciała, aby tak było:)
Pajko powodzenia na wizycie:)

Dziewczyny w TV zapowiedzieli na przyszły tydzień po 35 st. MASAKRA
 
Black - ośmiornica Paul która prawidłowo wytypowała już wyniki kilku meczy i teraz obstawiała finał i walkę o 3 miejsce, robi furorę na całym świecie:-D poczytaj na necie, jest parę fajnych artykułów :rofl2:
Bombusiu - z tymi upałami to masakra, ja jutro raczej nie wychodzę bo dziś mało nie padłam jak poszłam na zakupy :/ dobrze że mi M wentylatorek zdjął z szafy, fajnie chłodzi i jakoś daję radę
 
Witajcie wieczorową porą,

naleśniki mężowi zaniosłam, zeżarł wszystkie, ja zaraz zabieram się za ćwiczenia z balonikiem, chociaż już są dla mnie nieprzyjemne, jak mierzę jestem na 20 cm obwodu i już mnie pali jak cholerka....potem przyjdzie Daru i mamy iść do kina, ale być może plany z kinem zmienią się na jutro ze względu na nawał pracy...

Moniczko no właśnie Darek się nabija, że koniec Marysi w kuchni:D:D:D

Kurcze BOmbusiu nie mam wiatraczka i na razie pewnie nie kupię:D ale mam salon z kuchnią, wyciąg chodzi na maksa, a jak nie daję rady to kładę się przy oknie balkonowym i gniję:D ja dostałam wczoraj od Darka tofifi i zeżarłam całe:D:D:D

Olu ja bym dzisiaj nie dała rady z prasowaniem, zabieram się za nie od tygodnia:D:D:D


Jenny nie denerwuj się, nawet w dniu porodu mogą podjąć decyzję o cesarce, a póki co warto czekać, niektóre dzieci na trzy dni przed porodem zmieniają pozycję:) nie denerwuj się kochana...

Bogusiu86 współczuję tej sytuacji, namów męża, żeby przedstawił sytuację jasno...jeżeli nie ulegnie to zmianie to niech zmieni pracę, wiem, że łatwo się mówi, zwłaszcza teraz kiedy o pracę jest bardzo trudno:( a z weselem to pewnie "zastaw się, a postaw się" chce pokazać jaki to on jest hojny...echhh

KAsia2506 wiem jak takie dzieciaczki mogą być męczące, jak dla mnie to nawet pies jest męczący jak z nim na dwór wychodzę, już nie mam siły wołać, mówić siad, stój, spokój, a przecież z dzieckiem tak samo - uspokój się, zostaw, choć na chwilkę..... mam nadzieję, że przynajmniej Małgosia nie będzie mamusi po żebrach kopać:D


Riba, ale Ci zazdroszczę tego pływania, ja przymierzyłam swój kostium i trochę trzeszczy na przytytym ciałku:D tyłek trochę wystaje, więc już chyba nie będę inwestowała w nowy kostium i albo poczekam aż schudnę, albo wcisnę się w ten stary i gdzieś pojadę, ale na basen

NEftis pamiętaj, że nadzieja umiera ostatnia, wiem, że trudno jest dziecku już później się obrócić, bo macica też nie jest w nieskończoność rozciągliwa i blokuje dzieciaczka, ale nadzieja jest...

Urszulko ja zauważyłam, że ludzie się na mnie patrzą, ale raczej w pozytywnym znaczeniu, widzę to w oczach wielu kobiet i mężczyzn, którzy idą z małymi dziećmi, albo same kobiety, ja też tak podziwiałam kobiety w ciąży...zazdrościłam, że noszą takie szczęście...

Black Opal ja tez teraz pochłaniam więcej, całą ciąże zaniedbałam i teraz nadrabiam:D:D:D cieszę się, że z wami wszystko w porządeczki:)

Pajeczko kciuki zaciśnięte za wizytę:)

miłego wieczorku:)
 
Black - ośmiornica Paul która prawidłowo wytypowała już wyniki kilku meczy i teraz obstawiała finał i walkę o 3 miejsce, robi furorę na całym świecie:-D poczytaj na necie, jest parę fajnych artykułów :rofl2:
Bombusiu - z tymi upałami to masakra, ja jutro raczej nie wychodzę bo dziś mało nie padłam jak poszłam na zakupy :/ dobrze że mi M wentylatorek zdjął z szafy, fajnie chłodzi i jakoś daję radę

Black ośmiorniczka juz 8 razy obstawiła wygrana, w tym 7 razy Niemcy i 1x dla Hiszpani wszystko sie sprawdza he he:)
Pati bez wiatraczków to my nie damy rady, ale czy one pomogą w przyszłym tygodniu???? Poprostu będzie brak tlenu!!!!
Byleby nie rodzić tylko w takie upały ....."oł noł"!!!!!
Milusiu jaka Ty dobra żonka jesteś z tym zanoszeniem obiadków Darusiowi:)))
 
Black_Opal - super ze wizyta udana:-):-):-), a z tym jedzeniem mam to samo, zaczelam znowu slodkie jesc - cholerka, a tu juz prawie 20 kg na +:szok::szok::szok:
milusia83 - kochana nie patrz na stroj, wciskaj sie w niego i do wody. nie wazne czy basenik, czy jezioro.
Zapomnialam Wam napisac, w ostatni weekend kociecznie chcielismy pojechac nad jezioro, wiec zadzwonilam do mojej poloznej czy moge w jeziorze tez plywac - chodzi o nizsza temperature no i zarazki. ona, ze nie ma problemu, ale mam sobie oblac tampona oliwa z oliwek i wlozyc :-):-):tak::tak::tak:. ja znalam tylko sposob z jogurtem naturalnym - na przywrocenie flory bakteryjnej, ale tego z oliwka przeciw zarazkom?? :no::no::no:
ide juz lulu. zycze spokojnych nocy, bez Wc:-):-):-)
 
reklama
Dziękuję za trzymanie kciuków:))) Kochane jesteście, ale dziś był dzień świra, więc krótko: wszystko ok, wymaz poszedł do laboratorium, o wyniki mam się dowiadywać w przyszłym tygodniu, a na przyszły piątek umówiliśmy się z ginem na ostatnie spotkanie-i jeżeli nic się nie zmieni, w przyszłą niedzielę skoro świt wyjeżdżam:) Także został mi ostatni tydzień niepewności:) Ale ciąża już donoszona, dzidzia rozrabia, więc w najgorszym wypadku urodzę tutaj, a to żaden dramat.



Mąż dziś marketował w dużym mieście, przywiózł 2 jumbo paki pampersów i roletki przeciwsłoneczne do samochodu:) A jakieś 2 godziny temu włączył mi (dzidzi) Muzykę Bobasa (któraś polecała, już mam, dziękuję), i od tej pory młode nie daje mi spokoju-chyba zaraz wyłączę, bo jestem skopana…:)


Fiuu to badanie (GBS, wymaz) jest płatne, może dlatego nie dostałaś skierowania? Ja dziś zapłaciłam 14 zł. Nie szalej za bardzo w ten weekend:)


Ewelinko jesteś spod Nowego Sącza?:) Do Starego jeździłam przez wiele lat 2 razy do roku…:) Poznaliśmy się tam z mężem…:) Tęsknię bardzo za tamtymi stronami, mamy w planach pojechać w podróż sentymentalną, jak tylko dzidzia trochę podrośnie:)


Tygrysiątko trzymaj się ciepło, za dwa tygodnie-jak to blisko!:) Trzymamy kciuki, dawaj znać:)


Navijko nie mam nic przeciw Twemu obstawianiu-też lubię na przekór:) Pierwszą połowę ciąży marzyliśmy o dziewczynce… Dopiero ostatnio nam wszystko jedno:) Ale dziś jedna z pielęgniarek w przychodni spojrzała na mnie i stwierdziła: „Chłopak”. Emocje rosną…:)Dusza hazardzisty się odzywa…:)


Lea moje znajome położne polecają szare mydło (może być Biały Jeleń). Tantum Rosa nie zawsze podobno jest potrzebne.



Marulko masz rację-lanie! Malowanie drewna…:) Choć może tym razem daruję… rozwaliły mnie Twoje porodowe opowieści:)


Andzia, Różyczka gratuluję wizyt:)


Milusiu rozumiem, że dołączasz do klubu wyznających miłość zmywarkom:)


Ciamajdko mam nadzieję, że już lepiej:) No nie płacz…:) Mam nadzieję, że paczka poprawiła humor-Skarby masz na tym forum:)


Izuniu dobrze, że już jesteście:) Jak zobaczyłam nowy wpis na gorącej linii mało nie padłam… Będzie dobrze:)


Jenny i Neftis trzymam kciuki, żeby dzieciaczki się obróciły:)

Przyszła mama: zdrowie: Obróć się, kochanie - W oczekiwaniu na dziecko- Rodzice.pl


Bogusiu86 współczuję sytuacji z teściem… Takie rodzinne spółki rzadko bywają udane dla wszystkich… niestety.

Coś tak czuję, że jutro może się przydarzyć sobota na wsi, więc życzę miłego weekendu wszystkim!:)
 
Do góry