reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witam brzuchatki :-):-):-)

no to opowiem Wam co mi sie wczoraj przydazylo:-( (w zwiazku z traktowaniem ciezaroweczek). ogolnie chcialabym zaczac od tego, ze jestem w szoku z powodu traktowania ciazowek w niemczech. zawsze mialam ten kraj jako bardzo porzadny (w sensie lad i porzadek) - wiadomo ORDNUNG MUSS SEIN (czyli standardowe ich powiedzenie). tu mozna zapomniec o jakims ustepowaniu miejsca kobietom (nie tylko w ciazy), starszym itp. pierwsza sytuacje mialam w sklepie. kolejka na okolo 30 osob - wyprzedaz:-). podeszlam do jednego ze sprzedawcow i pytam sie czy obsluza mnie bez kolejki? a on - a dlaczego? bo jestem w ciazy!!!!!!!!!! on - no i co z tego? zle sie pani czuje czy cos? oki olalam i wyszlam. a teraz wczorajsza hostoria. chcialabym na poczatku podkreslic, ze nie jestem rasistka, ale szczerze moge powiedziec nienawidze turasow!!!!!!!!!!!! ich stosunek do kobiet..... masakra. no wiec pojechalismy sobie wczoraj rano z moim M na targ rybny do portu. (owoce i warzywa 3-4 razy tansze, a im blizej konca tym jeszcze tansze:-)) no wiec podeszlam do stoiska, chcialam obejszec papryke czy cos. a przede mna stal 10-12 letni chlopaczek-turek. wiec ja nad jego glowa chcialam obejrzec warzywa, a on mi z lokcia w brzuch!!!!!!!:szok::szok::szok::szok: wiec ja instynktownie go popchnelam. i wtedy do akcji wkroczyl kochany tatulek-turek i zaczal mnie wyzywac i to od najgorszych - nawet kur... myslalam, ze moj M go zabije. nie doszlo do rekoczynow ale bylo blisko. on do mnie, ze gdybym nie byla w ciazy to by mi tak walnal, ze... i to wszystko wyryczal mi w twarz stojac przede mna jakies 20 cm i doslownie plujac mi w twarz. masakra. oni sa nienormalni na punkcie swoich dzieci - ale tylko synow. kobieta?? do rodzenia i do kuchni.
moglabym Wam duzo roznych historyjek o nich poopowiadac (2 lata mieszkalam tu w akademiku - w mieszkaniu 4 osobowym, gdzie byl 1 turek, a 1 marokanczyk:wściekła/y::wściekła/y:)

pozy ta cudowna przygoda :-), weekendzik minal nam na ciezkiej, ale mega przyjemnej pracy czyli robieniu pokoiku:-):-):-). jeszcze kilka detali i wstawie zdjecia.
przepraszam, ze tak egoistycznie napisalam tu tylko o sobie, a nie odp na wasze posty:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. wybaczycie???:sorry2::sorry2:

riba no to niezle u nas jeszcze jak sie powie to dziala. apropos Turków to tez widzialam taka akcje z dzieckiem, byłam wtedy w turcji i jechałam autobusem gowniarz zaparkował tak ze go kierowca nie widzial i niechcacy pociagnal jego auto co spowodowalo ze chlopakowi noge uszkodzilo po tej akcji ojciec chlopaka rzucił sie na kierowce i policja musiała interweniowac...ogólnie kierowce mósieli zamknoc w areszcie na 24h bo podobno turcy maja takie prawo ze w ciagu 24h moga wykonac samosad.


kurcze dziewczyny ja zaczynam panikowac nie całe 2 miesiace i rozpakowana bede mam mysli typu ze nie dalam rady ze bede zla mama. tragedia porodu jakos sie nie boje zreszta juz chyba przestam wierzyc ze maly sie obroci wiec cc bedzie, ale pozniej połog pielengnacja tego sie boje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
riba masakra to co opowiadasz... normalnie same niecenzuralne słowa mi się cisną........ $#@^%$%#$#%^^%&%$%!#$@!!@#!!!!!!!!!!!!!! o. tak powiem.

kolumnea mnie też wczoraj obleciał strach... ogólnie mam nastroje 50:50 raz euforia, że ale superowo i już się nie mogę doczekać, a na drugi dzień padaczka: nie dam rady, co ja sobie wyobrażałam, wszystko mi się zawali. Nie dajmy się zwariować bo to nie my tylko nasze hormony przez nas przemawiają :p spokojnie, powolutku wszystko się poukłada... nie ma co myśleć o tym co będzie później bo to i tak nic nie zmieni i niczego nie polepszy...
 
czesc:*

Riba-toco opwiadasz to naprawde masakra z tym traktowaniem....

U mnie burza z rana i deszcz.....:(:(

maly lobuzuje...MAz mnie wkurza i tka elci dzien za dniem heheh

milego dnia
 
Witajcie :-) W szoku jestem ile stron od soboty mam do nadrobienia :szok: nie wiem czy m się to uda? Ale zabieram się za czytanie Was.

Miłego dnia i udanych wizyt (o ile dziś takie są, bo jeszcze nie doczytałam...)
 
Ola_ w paczce jest 5 szt. mnie położna mówiła, żeby dwie paczki wziąć

kolumnea u mnie również różnie, od euforii po strach, ale cóż pewnie damy radę - nasze życie się zmieni - ciekawa jestem jak ja się zmienię mając obok siebie takiego małego człowieka...ehhh tyle myśli się pojawia - chciałabym już mieć go obok siebie...tulić i głaskać...

Pajeczko te podkłady to SEMI:):)
 
Ola_ w paczce jest 5 szt. mnie położna mówiła, żeby dwie paczki wziąć

kolumnea u mnie również różnie, od euforii po strach, ale cóż pewnie damy radę - nasze życie się zmieni - ciekawa jestem jak ja się zmienię mając obok siebie takiego małego człowieka...ehhh tyle myśli się pojawia - chciałabym już mieć go obok siebie...tulić i głaskać...

Pajeczko te podkłady to SEMI:):)

a czy kupie je w normalnym markecie??
 
Pajkaa ja myślałam, aby te podkłady na łóżko kupić w aptece, tylko nie wiem czy mówimy o podkładach dla dziecka czy dla mamy???
 
podkłady kupisz np W DOZ aptece...w markecie raczej nie...te podkłady są dla kobiet po porodzie

ale równie dobrze można jest stosować na materac dla dziecka, lub jako podkłady do przewijania na wyjścia...
 
reklama
Pajkaa ja myślałam, aby te podkłady na łóżko kupić w aptece, tylko nie wiem czy mówimy o podkładach dla dziecka czy dla mamy???

Olu ja jak zamówiłam podkłady poporodowe to dali mi te mega podkłady co do połogu są wiec zamówiłam nie te:) bo to są te mega podpaski:-D, ale i tak sie to pewnie przyda na pierwszy dzien połogu co juz mnie przeraża :szok:
a własnie w aptece nie znalazłam tyhc podkładów na łóżko

czy to jest to??
http://www.doz.pl/apteka/p15244-Seni_Soft_podklady_higieniczne_60_cm_x_60_cm_30_szt
bo jeszcz etakie znalazłam
http://www.doz.pl/apteka/p9989-Seni_Soft_podklady_higieniczne_40_cm_x_60_cm_5_szt
i takie
http://www.doz.pl/apteka/p9990-Seni_Soft_podklady_higieniczne_60_cm_x_60_cm_5_szt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry