reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Obrotna jestem, już wróciłam:)

Kolumnea toż to kałmuk, cymboł, i wierutna świnia... 3w1...:szok: tak się w Polsce ceni pracownika, naprawdę trudno spotkac kogoś kto traktuje nas jak współpracownika a nie "czystego robola". Nawet jakby chciał Cie całowac kiedykolwiek po nogach to albo mu nie dawaj albo nie myj przez 3 miesiące:-D

Bombusia, Ola_ no cieszę się z tej akcji, ale zobaczymy jak się rozkręci, oczywiście będę informować:-)

mls piękne te literki... jak będę miała pewne imię to tez takie coś zrobię...;-)
aha i jak się rzekło słowo od panienki że "jednak" chłopak to może tak jest naprawdę? skąd wiesz? dziewczyny robimy zakłady co będzie miała nasza mls i wuzelek?
założymy osobny wątek, podliczymy głosy, a później skasujemy, a co
:-D:-D:-D:-D

a może któraś by się chciała dołączyć do sondy? tylko kto tu jeszcze nie zna płci...



Ola_ a u mnie piękne słoneczko i cieplutko,m a różnica 40 km:tak:
prajska witaj wśród nas... zapisz sie do naszej listy https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2010-f324/lista-sierpniowek-34382/index36.html i napisz nam coś więcej o sobie...daj sie poznać:tak:
Kiniusia a śpijjjjjj, ja cierpię na bezsenność.... nie pamiętam tez kiedy spałam w dzień w ciąży...:-D
Ehtele nie, nie dzisiaj, bo nie wiem gdzie będzie stało łóżeczko, a czy meble zostana tak jak teraz... a jeszcze zalało nam sciany przy okazji tych dużych deszczy i są zacieki gdzieniegdzie więc może jeszcze się machnie pędzlem co nie co.. ale efekt pokażę:sorry2: ja to zawsze kurczaka w panierę daję, więc nie jestem jakaś "rozrywkowa" w kuchni;-)
Mama Aneta jest to Stowarzyszenie Osób Chorych na Łuszczycę... do którego należę zresztą.
Bombusia ja tez własnie wciągam truskawki... mm niebo.... 8 zł/kg. a o serniku to mi nie mów..:-ppokaż jak kupisz te rzeczy....;-)
Pati no ja biorę aspargin na co innego, ale skurczy łydek przy okazji nie mam więc chyba działa:tak:
Marulka nie będzie tak źle!!!!


No mówiłam że nam Pajeczkę przytrzymają.... ale na pewno jej nie rozpakują:-D dzięki...

no kupę czasu odpisywałam.... piszecie i piszecie....
ja rozpoczynam sjestę popołudniową... czyli truskawki, forum i jaaaaa... no i może allegro:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niuunia - ja tam za upałami nie tęsknię;-) więc lato jak dla mnie może być od sierpnia:-) w sumie dla nas jak znalazł prawda?:-D

ja też nie tęsknie. Właśnie dlatego o tym wspomniałam, że dla nas duży plus :-)

niuunia ja widziałam parę razy na żywo mutsy transporter i prezentuje sie fajnie, dość solidnie - niestety nie miałam śmiałości żeby podejść i zapytać, ale to też jest jeden z moich typów ;)

jejku dziewczyny nie opowiadajcie... do sierpnia bez słońca to ja zdechnę, zgniję i zjedzą mnie robaki :|

Kochana słonko będzie ale nie aż tak bardzo prażące. Zastanawiam się ciężko nad tym wózkiem :confused: ta waga na plus tylko kurcze kolorki nie za ciekawe :sorry2:

Niunia Mutsy to był nasz pierwszy typ :-) w nowej kolekcji podnóżek jest regulowany :) Waga też fajna jak na wózek, ale u nas i tak za ciężki, więc stanęło na Chicco Trio Enjoy Evolution, bo 7,5, a 10,5 kg - jest różnica. I nie będę musiała później kupować lekkiej parasolki, więc odejdzie kolejny wydatek :-) Ale jak widzę Mutsiego na ulicy to jednak myślę. Oj sentyment mam do niego :-) Uważam, że super wybór :-)

no właśnie czytam opinię i narzekaja na podnóżek ale chyba właśnie to o stary typ chodzi. Ooo Twój to już wogóle lekki. Tylko nikt nam nawet nie wspominał o chicco :eek:

To muszę sie wybrać do tego sklepu na Piłsudskiego, dzieki dziewczynki, jeszcze tam mnie nie było, bo byłam w "SŁONIU", ale tam są ceny powalające, no z kosmosu:( wrrrr

ja byłam 2 tyg temu w "Słoniu" i powiem Ci, że ceny bynajmniej wózków są podobne (przynajmniej tych co ja oglądałam). a znacie jakiś sklepik gdzie mają tanie ciuszki dla maluszków?
 
Bombusia dziekuje za informacje kochana jestes :-) tak tak pod Zamenhoffa :)
Ciamajdka - Ja jeszcze nie znam tak do konca plci hehe:-) chociaz na USG w 19tygodniu powiedziała ze bedzie dziewczynko to kazdy stawia na chlopaka nie wiem czemu hehe :-) Teraz bede miala USG pod koniec czerwca albo w lipcu na poczatku :-) I jestem tak bardzo ciekawa czy wyjdzie znowu dziewczynka :-)

A ja własnie jem lody ... mniam bakaliowe hehe
 
no właśnie czytam opinię i narzekaja na podnóżek ale chyba właśnie to o stary typ chodzi. Ooo Twój to już wogóle lekki. Tylko nikt nam nawet nie wspominał o chicco

Model z 2009 nie miał regulacji i to był jego duży minus, ale model z 2010 już ją ma :)

Dokładnie jeśli chodzi o ceny to Słoń, Mama i JA mają podobne. Ogólnie ceny mają podobne, więc wolę jechać do Mama i Ja mimo, że mamy dalej, ale zdecydowanie obsługa milsza :-)

Jeśli chodzi o sklepiki z ciuszkami to nie pomogę.
 
Ehtele, wydaje mi się, że te częstsze wizyty właśnie przez te skurcze. lekarz chce obserwować czy przez nie szyjka nie zacznie się skracać albo coś...
mls, świetne te ciuszki :-)
kiniusia, ja również mam dziś taki senny dzień. od 12-15 spałam jak zabita :sorry2:, co rzadko mi się ostatnio zdarza.
Co do upałów, jeszcze zobaczycie za parę dni jak temp skoczy do 30. wtedy dopiero zaczniemy narzekać :-D opuchlizna będzie tematem nr 1. :-p

Ojj długo tą Pajkę trzymają w szpitalu... Trzymam kciuki, aby już nic nowego nie wynaleźli...
 
Niuunia ja ciuszki to kupuje u siebie (na Retkini) na ryneczku, w realu i "bublandii", przynajmniej jak do tej pory.
Ciamajdko jak cosik kupię to wstawię fotki, u mnie truskawki dziś 6 zł kg, zjadłam 3/4 kg iiiii nie jem już obiadu, bo skończyło się miejsce w brzuszku, ale pójdę do miasta to pewnie zgłodnieję:(
 
Prajska witamy na forum:)
Ehtele a może po prostu "goła pierś" z kurczaka w ziołach- robiona np. w parowarze lub w tym garnku na pare co miałaś kupic??? może tez być panierka zrobiona ze słonecznika, z płatków śniadaniowych - co kto lubi:)
Niuunia moj mąż obstawia mutsy- ten wozek najbardziej mu sie podoba, ale stwierdzialam ze troche za drogi, jeszcze to przemyslimy na spokojnie... a wozeczki sa naprawde solidne - widzialam, dotykalam, testowalam:)
 
Niuunia moj mąż obstawia mutsy- ten wozek najbardziej mu sie podoba, ale stwierdzialam ze troche za drogi, jeszcze to przemyslimy na spokojnie... a wozeczki sa naprawde solidne - widzialam, dotykalam, testowalam:)

niop u mnie mój tez bardzo za jest :-p ale właśnie wszystko trzeba na spokojnie ;-)
 
Ciamajdko doszły o mnie czapeczki:-)

Niunia tak z ciekawości zerknęłam i ten wózeczek jak dla mnie strasznie drogi...u mnie waga nie jest priorytetem, bo mieszkam na parterze...a ten wózeczek różni się od nie wiem JEDO czy Bexy tylko wagą:sorry2: choć może się nie znam...


Dzięki za rady w końcu pojechałam ze standardem - panierka

a kalafior boski był taki słodki mniam mniam. Teraz to bym lodzika zjadła;P
 
reklama
Ciamajdko doszły o mnie czapeczki:-)

Niunia tak z ciekawości zerknęłam i ten wózeczek jak dla mnie strasznie drogi...u mnie waga nie jest priorytetem, bo mieszkam na parterze...a ten wózeczek różni się od nie wiem JEDO czy Bexy tylko wagą:sorry2: choć może się nie znam...


Dzięki za rady w końcu pojechałam ze standardem - panierka

a kalafior boski był taki słodki mniam mniam. Teraz to bym lodzika zjadła;P

Zapraszam na lody kochana mam zaopatrzenie na dłuuugi weekend różniaste smaki zrobimy sobie z owocami i bitą smietaną:-) jak teraz wyruszysz to na nockę zwalisz do mnie hi hi:-D:-D:-D
 
Do góry