reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Koleżanka z pracy poszła już:(
Ale było miło, nagadałam sie za wszystkie czasy, obzarłam truskawkami, sernikiem i teraz kwiczę buuuu:(
mls śliczne te bajerki na ścianę
prajska witam wśród wspaniałych sierpniówek
Ehtele ja piersi kroję w kawałeczki, obsmażam z cebulką i pieczarkami, doprawiam gyrosem i żarcie pyszotka, można to jeszcze zaprawić sosem z papierka np. myśliwski lub grzybowy, no "miód w gębie".
Niuunia a gdzie jest ten sklep, w którym byłaś???? w Łodzi???
A ja jadę dziś do miasta z M dalej buszować za żyrandolem i lampką nocną do kompletu i mam nadzieję wrócić z zakupami.
U nas jest teraz piękna słoneczna pogoda i aby tak zostało:)
 
reklama
Panienko - mi na skurcze łydek(pojawiły się ostatnio masakryczne) położna ze szkoły rodzenia radziła asparginian - bo chodzi przede wszystkim o potas, dopiero zaczęłam brać więc o efektach nie za bardzo napiszę, choć dziś w nocy skurcz był ale duuużo lżejszy niż ostatnio - więc albo to placebo;-) albo coś w tym jest:-)
Bombusiu - powodzenia z zakupami
Prajska - witaj:-)
Niuunia - ja tam za upałami nie tęsknię;-) więc lato jak dla mnie może być od sierpnia:-) w sumie dla nas jak znalazł prawda?:-D
 
Panienko - mi na skurcze łydek(pojawiły się ostatnio masakryczne) położna ze szkoły rodzenia radziła asparginian - bo chodzi przede wszystkim o potas, dopiero zaczęłam brać więc o efektach nie za bardzo napiszę, choć dziś w nocy skurcz był ale duuużo lżejszy niż ostatnio - więc albo to placebo;-) albo coś w tym jest:-)
Bombusiu - powodzenia z zakupami
Prajska - witaj:-)
Niuunia - ja tam za upałami nie tęsknię;-) więc lato jak dla mnie może być od sierpnia:-) w sumie dla nas jak znalazł prawda?:-D
Może upały nie ale teraźniejsza pogoda mnie osobiscie dobija i tesknie za słoneczkiem :tak:
 
niuunia ja widziałam parę razy na żywo mutsy transporter i prezentuje sie fajnie, dość solidnie - niestety nie miałam śmiałości żeby podejść i zapytać, ale to też jest jeden z moich typów ;)

jejku dziewczyny nie opowiadajcie... do sierpnia bez słońca to ja zdechnę, zgniję i zjedzą mnie robaki :|
 
Niunia Mutsy to był nasz pierwszy typ :-) w nowej kolekcji podnóżek jest regulowany :) Waga też fajna jak na wózek, ale u nas i tak za ciężki, więc stanęło na Chicco Trio Enjoy Evolution, bo 7,5, a 10,5 kg - jest różnica. I nie będę musiała później kupować lekkiej parasolki, więc odejdzie kolejny wydatek :-) Ale jak widzę Mutsiego na ulicy to jednak myślę. Oj sentyment mam do niego :-) Uważam, że super wybór :-)

Panienko też łykam aspargin i pomaga :-)

Prajska witaj :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To muszę sie wybrać do tego sklepu na Piłsudskiego, dzieki dziewczynki, jeszcze tam mnie nie było, bo byłam w "SŁONIU", ale tam są ceny powalające, no z kosmosu:( wrrrr

Napisłam info od PAJKI na odpowiednim wątku!!!!!!!!
Czekoladka no fruuu do Zusu na informacje zasiłkową i tam informujesz, oni już wiedzą co dalej i Cię pokierują:)podlegasz pod Zamenhoffa pewnie??? To na parterze na sali obsługi interesanów załatwiasz!
 
Ostatnia edycja:
Do góry