reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
ciamajdka dziekuję za pamięc o mnie :) słonce ja jestem na l4 i lekarka co raz na mnie krzyczy lezec lezec ale ..... szef, kasa za duzo by gadac. Mam nadzieje ze od razu po porodzie nie beda mi jeczeli ze mam do pracy wracac, chociaz juz słyszałam ze w październiku mam byc debile.. dlatego musze odejsc z tej pracy. Mowią ze nie ma ludzi nie zastąpionych a ja tu widzę inna tendencję niestety. Ale fajnie ze o mnie pamietasz bo juz myslalam ze zapomniałyście wszystkie.

A ktoraś mowiła ze ma opryszcze mam fajny sposób mi swietnie pomógł. Mialam raz opryche i juz nie mam w 28tyg jakos. W zwiazku z tym ze nie chaialam zadnych maci (paranoja w ciąży) skroilam całą cytryne i po plasterku co chwile przykladałam az do pieczenia na drugi dzien nie powiekszyła sie a na trzeci oprychy brak. polecam mi pomogło.
 
Trochę naskrobałyście od rana:-D

Pogoda paskudna, a jutro czeka mnie impreza weselna, następna w sobotę, a w niedzielę urodzinki cioci więc z długiego weekendu dupa:happy2: A z imprez też nic większego, bo szaleć na parkiecie już mi nie wypada:-p

Znowu czekam na kuriera tym razem z przewijakiem, laktatorem, wkłądkami laktacyjnymi...:tak::tak:

sierpien8 gratuluję udanej wizyty:-) Jeśli chodzi o wagę to powiem Ci, że na pewno największym plusem jest poród, który u mniejszych dzieci podobno jest lżejszy...Więc głowa do góry, nie martw się na zapas, wagą, ani łożyskiem...Twój lekarz wie, ajk to wyglądało w poprzedniej ciąży, więc na pewno on będzie to kontrolować. Więc głowa do góry, ciesz się ciążą, a nie martw na zapas:-D:-D:-D
A tak w ogóle jeśli chodzi o łożysko to lekarz, wiem, że coś sprawdzał, ale nie używał takiej terminologii zużycia...mam nadzieję, że u mnie wszystko w porządku:tak:

Gorzka_Słodka_Czekolada ja będę kupować chyba z Nivei...ja używałam dla siebie huggies (są takie twarde) teraz kupiłam sobie z belli (są tak mało nasączone, są suche BEZNADZIEJA) więc spróbuję z nivea, bo j&j często uczulają, więc to będą ostatnie jaie wezmę... Może to tylko stereotyp...

Alaa wg uznania - ja cebulę dałam jedną większą, a kiełbaski podwawelskiej pół takiej większej laski...jeśli nie skroisz boczku to kiełbaski daj więcej...jeśli chodzi o cebulkę dla mnie mogłoby być jej więcej - ale kto jak lubi:-D

saudades po pierwsze i tak mało przytyłaś więc nie ma co wracać do tego co było:-p Najważniejsze, że z Twoim zdrowiem wszystko w porządku:-) Swoją drogą to czemu tak często masz wizyty? Przez szpital?

starlet powodzenia na wizycie - czekam na wieści:-)

Bogusia86 piękna rodzinka:-D:-D Gratuluję - a co z kotkami będziesz robić? Ten srebny jest piękniutki...a kotka Twoja to dachowiec- chyba już kiedyś pytałam -ale wygląda tak cudownie, że już nie jestem pewna...:tak::tak:

kasia2506 jej 4,5 kg jak to brzmi...ja przy Tobie totalna słonica:sorry2:

marulka WOW - Aleksander widzę postępy ogromne zrobił - a mamusia odniosła rodzicielski sukces:-):-) Gratuluję i cieszę się razem z Tobą...

kolumnea no to mam nadzieję, że dzidzia ułoży się odpowiednio:tak::tak: No ale musisz się cieszyć, że syn rozwija się prawidłowo, że pięknie rośnie i już za chwilę będzie cieszył Twoje oczy:-D Co do samopoczucia to jakbyś miała czas nadrobić to przeczytałabyś jak wszystkie narzekamy na:
duszności,
różnego rodzaju bóle,
skurcze miednicy,
skurcze łydek,
twarde brzuszki
bóle zębów
złe sypianie,
niespokojne sny
no i naszych mężczyzn, którzy tego nie rozumieją:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
i można by tak tworzyć listę w nieskończoność...każda pewni dodałaby coś od siebie;-);-) Więc tym się kompletnie nie martw...to wszystko to już zaawansowanie naszych ciąż:-p:-p
To ja czekam na zdjęcia jak powiesisz półeczki...:-)

mls no proszę to pewnie pierwsza się rozpakujesz:-D Gratuluję wizyty...
Bluzeczki z tesco BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!! piękne...też bym do techo skoczyła, ale limit w tym miesiącu już wyczerpany:-)
Ogrodniczki urocze... jakie rozmiary kupiłaś?;-)

Bombusia no to owocnego gotowania;-) następnym razem wypróbuję z marchewką i selerem...:tak::tak: I udanego spotkania z koleżanką:-)

panienko nic się nie martw, pewnie jakoś innaczej się ułożył, albo po prostu śpi...nie ma co na zapas się denerwować:p:p:p
 
Ostatnia edycja:
mls gratuluje udanej wizyty, ubranka śliczniusie:)
Ewelinka ja na szczęście nie puchnę (oczywiście oprócz, brzucha, du.. i ud hi hi) , ciesze sie, bo dość dużo pije na nerki więc byłoby kiepsko
Ehtele Ty szszszalllona z tymi zakupami jestes ho ho:) a i tańce Ci się szykują WOW jak ja lubię takie wesela (bez brzuszka), a co do fasolki to trza dać marchewki i pietruszke, chciałam napisać sorki (choć pewnie seler też moze być) : ))) ja kupiłam do tej fasolki, żeberka wędzone, boczek wędzony i kiełbase cienką:)
Kolumnea mam nadzieję, zę dzidziuś ułoży Ci się główką w dół, ja też na to liczę choć codziennie inaczej go czuje, czyli jeszcze nieźle fika, ale przeważnie leży w szerz, bo czuję intensywnie po bokach stópki lub dłoń, choć dziś tańcuje po pęcherzu od rana.
 
Ehtele nie wiem jak z tymi moimi zdjątkami bedzie bo ostatnio na nic nie mam czasu kurcze. Miałam porobic brzuszka tez i nie mam czasu. wiem wiem ze nam te wszytkie rzeczy dolegaja niestety no ale nic dziwnego dzwigac przez cały dzien taka piłke lekarską hehe. Ja mam to szczescie ze mój P przynajmniej udaje ze mnie rozumie i jak juz widzi ze sie pokladam to przychodzi przytula i masuje nawet w nocy sie budzi zeby mi plecki pomasowac. Kochany jest. Imprezy dla ciezarówek to niestety udręka ja byłam w ten weekend na panienskim taa.. babe w ciazy na panienskie to nie dobry pomysl haha. One sie podcieły ja trzexwa tragedia haha nie do konca sie rozumiałysmy ale jak im juz bylo za duzo jeczały ze chciałyby byc jak ja w ciazy inie pic, a mi sie tak strasznie juz chce jakies wineczko albo zimne piweczko albo whisky z colą i cytrynka. niestety teraz to beda tylko marzenia i w trakcie karmienia maluszka tez hahaha

Bombusia
mój tez szaleje tylko wlasnie poprzecznie kopie i kopie po bokach albo raczki wyciaga ale w pionie nie chce sie ułozyc łobuz. Chyba nie bede dobra mama bo mnie nie słucha hehe. Trudno jak to mój tesc kardiolog mówi zeby mnie pocieszyc "widzisz jaka jestes szczesciara inne błagaja o cesarkę lub płacą a ty bez niczege". Byle by maluszek był zdrowy niech tam sobie bryka jak chce, to maly człowieczek ja na niego nie wpłyne nawet lekarz powiedzial mi ze te cwiczenia i pozycje na ułożenie to jakas bzdura, można sie powyginac bo zdrowo ale maluch sam zdecyduje co zrobi.
 
Ostatnia edycja:
Ehtele Moja kotka jest rasowa, ale puściła się z dachowcem :-D Rasa mojej kotki to Rosyjska Niebieska z rodowodem i chciałam Ją dopuścić w tym roku z rasowym bo chciałam hodowle założyć, ale jak na razie rezygnuje z tego planu :-)

Dziekuje wszystkim za docenieniu urody mojej kici i jej kociąt :-)

Dzisiaj w końcu zmierzyłam sobie biodra, bo chciałam sprawdzić czy ten ból to faktycznie rozrastająca się miednica i przeżyłam szok....

Nic nie przytyłam w pupie więc wszystko poszło w biodra i uwaga rozrosłam się z 89 cm na 102... Masakra jestem załamana :-(
 
Ehtele udanej zabawy:) no tak z nóżki na nóżkę to dasz radę...

Kolumnea to na l4 chodzisz do pracy? pewnie tak na kilka chwil.. no ale szef to przesadza.. powinien Cie po nogach całować..

Dziewczyny wczoraj rozpoczęła się akcja wyprawkowa dla Konwalii w Stowarzyszeniu....!!!!
więc oczekuję pierwszych odpowiedzi, dostałam zaproszenie na zlot (na poczatku lipca 40 km ode mnie) i pierwsze osoby zadeklarowały że coś nie coś mi wręczyć osobiście chcą na tym zlocie... jestem podekscytowana, myślę teraz czy w ogóle zasługuję....
 
Cayra- zdrowiej szybciutko kobietko :tak:
Marulka- gratuluję skcesu nocnikowego, teraz to już z górki będzie;-)
Kolumnea- gratuluję wizyty:-), ale w tej Twojej firmie sie dzieje-ciężarnej na zwolnieniu każa pracować:wściekła/y::no::wściekła/y::no:. Ja też jeszcze pracuję,ale na zwolnieniu nie jestem;-)
mls- uparte to Wasze dzieciątko, gratuluję wizyty i zakupów. Ciuszki superanckie:cool2::cool2:
MamaAneta- dobrze,że jest już lepiej:-)
ewelinka- ja tez chodzę spuchnięta. Najbardziej nogi i uda mi puchną. :crazy::crazy:Tak samo miałam w pierwszej ciąży. Wtedy była zima i na koniec kozaki mi na nogi nie wchodziły. Chodziłam w adidasach mocno rozsznurowanych:cool::cool::cool:
Ehtele- ja rodziłam 9 stycznia a pod koniec października jeszcze troszkę poszalałam na weselichu, udanej zabawy:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Gorzka_Słodka_Czekolada ja będę kupować chyba z Nivei...ja używałam dla siebie huggies (są takie twarde) teraz kupiłam sobie z belli (są tak mało nasączone, są suche BEZNADZIEJA) więc spróbuję z nivea, bo j&j często uczulają, więc to będą ostatnie jaie wezmę... Może to tylko stereotyp...

Dziekuje kochana :-) Ja wlasnie widzialam z Nivei w fajnych opakowaniach dodatkowo wiec jak bedziesz kupowac z Nivea to tez sie skusze hehe :-) i jeszcze dodatkowo fajne opakowanie :)
 
reklama
ciamajdka ta po stopach haha fajnie bybylo niestety to taki człowiek ze tylko najgorzej o nim moge. Nie ma w nim kszty czlowieczenstwa. Ostatnio do mnie dzwoni z awanturą i mi jakies głupoty opowiada ze ja niby siedze w domu i nie przychodze do pracy (zaznaczam ze jego nie ma w firmie wogóle wiec pewnie jest ktos w firmie kto go nakreca), no to mu powiedzialam że chyba sobie ze mnie zartuje bo dzien w dzien na 8 h i to nawet czasem nie mam czasu zjesc az mi niedobrze oczywiscie jak sie pokładam na fotelu to tego juz mu nikt nie powie. Ale pewnie on by chcial zebym pracowałam po 12 h. Taki człowiek. Ale mój wybór taka sobie peace znalazlam wiec musze płacic za moje bledy niestety. Narazie nie moge jej zmienic bo mój P nie da rady nas utrzymac to ja przynosze kase wiec musze sie meczyc. No ale obiecałam sobie ze po macierzynskim szukam innej pracy.

A w ten weekend spróbuje usiasc na watku szkoły i sprzedam wam troche wiedzy bo ostatnich 2 zajec wam nie opisałam "porod" i "laktacja".
 
Ostatnia edycja:
Do góry