reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

dobra kobietki, lece na uczelnie.
nie wiem czy dzis jeszcze bede, bo potem do kina idziemy, wiec moze mi sie juz nie chciec tak pozno ;-)
milego dzionka i powodzenia na wizytach !
 
reklama
Witam :-)
My wczoraj byliśmy na USG. Wg pana dr wszystkie wymiary prawidłowe. Ocena ciąży na 31t4d, a więc o 7 dni starsza niż z OM. Młode waży już 1660g. Łóżysko 2 stopień, ale mam mało wód płodowych i Młode może się nie obrócić, choć pan dr daje mu jeszcze szanse. Pan dr zapytał się czy znamy płeć to się K. wyrwał, że on nie bo niedobra żona nu nie powiedziała. Niestety też się nie dowiedział, bo dzieć dupskiem siedzi bardzo nisko i to co najważniejsze jest pod spojeniem łonowym. Także dowie się przy porodzie Ja mu później powiedziałam, że dzieć go nie kocha i dlatego się chowa, tak samo jak z kopaniem, gdy K. kładzie rękę to cichosza Ubaw mam niesamowity jak K. czatuje na ruchy

A i byliśmy w Tesco i kupiliśmy 5 bluzeczek w większym rozmiarze:

dscn3197.jpg

dscn3198.jpg


Na allegro kupiłam 2 pary ogrodniczek :)

1045105638

1030792164


i 2 koszulki do szpitala:

e.jpg

B6.jpg


Bogusia śliczne kociaczki :-)
Super zakupki :-D:-D:-Di gratuluje wizyty :-D:-D:-D
 
Witajcie :-)

Ja za chwilę zabieram się za porządki domowe, oczywiście w miarę rozsądku... i z przerwami na leżenie. Jakoś jeszcze dziś nie czułam mojego maleństwa i trochę się martwię, już mam jakieś schizy!!! W piątek mam wizytę kontrolną, czy dzieciątko się podniosło czy nie? Fajnie macie znacie pomiary swoich dzieci. Ja mam tylko pomiary z 21 tc z usg 3d, teraz na NFZ mi nic dr nie mówi.
Bogusiu86 ale śliczne i jak dużo tych kociąt :-)
marulka oby już codziennie synek wołał o siku ;-)
mls super zakupy :-)

Udanych wizyt :-)
 
Witam!!!!
Duralex mój lekarz też mi kazał zaprzestać brać kwas foliowy, powiedział, ze łyka się go tylko w I trymestrze.

No właśnie, dlatego może jak Wuzelek przerzucę się na Prenatal DHA, bo niestety grzebiąc w necie nie znalazłam żadnych witamin bez kwasu foliowego.

Cayra życzę powrotu do zdrowia.
Kolumnea gratuluję udanej wizyty.
Marulka gratuluję postępów w nocnikowaniu.
Mama Aneta dobrze, że choróbsko już Cię opuściło.
 
Kolumnea myslałam o Tobie już kilka razy... bo ja szpieg jestem i patrzę kto kiedy był i co tam sie u tego kogos dziać może:tak::-) kiedy idziesz na l4?

mls nie znasz płci a takie fajne ciuszki wynalazłaś, pasują i do dziewczynki i do chłopaczka.. a koszula z żyrafami to wiesz:-D mój favoritte:-) (wymysliłam sobie to słowo także wiecie;P). obróci się.... jeszcze ma czas... chcoiaż moja juz od 2 tyg głową do dołu, nawet czkawke czuje w spojeniu łonowym, a kopniaki dzień w dzień pod prawym żebrem, więc sama wiem jak jest ułozona... zobaczysz jak fiknie koziołka:p

Oj Bombusiu dziękuję oczywiście...:tak: no możliwe, że pominęłam bo ja wczoraj miałam taki dzień.. i jakoś mi umykało, albo czytałam myśląc o czyms innym:sorry2:
 
Wiatam sie srodowo :-D
Dziewczyny powiedzcie mi czy macie problemy z puchnięciem konczyn? Mi puchna stopy i dłonie :wściekła/y: Tez tak macie?

mls gratuluje wizyty! Jeju jakie słodziutkie te ubranka :blink: pizamki tez :tak: tez poluje na taka jak ta pierwsza :tak:
 
Ewelinko nooo pyyytaaanie..... przecież ja mam teraz pierścionek o 2 rozmiary chyba za mały:))))) nogi mniej teraz, jak były pierwsze gorące dni to bardzo puchły, czułam to.. teraz nie czuję ale może też puchną ciut.. natomiast ręce to tak..
 
reklama
Wiatam sie srodowo :-D
Dziewczyny powiedzcie mi czy macie problemy z puchnięciem konczyn? Mi puchna stopy i dłonie :wściekła/y: Tez tak macie?

mls gratuluje wizyty! Jeju jakie słodziutkie te ubranka :blink: pizamki tez :tak: tez poluje na taka jak ta pierwsza :tak:
Puchną puchną ale dobrze ze jeszcze nie nie ma upałów leż z nogami do góry i kup sobie herbatke na 3 trymestr ciąży (lrzejsze nogi ) mnie pomaga :tak:
 
Do góry