reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

u mnie awantura u sąsiadów na górze... wprowadzili sie jakieś 4 lata temu i on pije i ją bije.. mają dwie dziewczynki..
już 4 razy dzwoniliśmy na policję za każdym razem ona otwierała i mówiła, że wszystko w porządku..
ale znowu się zaczyna, na pewno ją uderzył, bo płacze, te dziewczynki płacza, a on się drze...
chyba znowu zadzwonie na policje, bo mam tego dość... nienawidzę tego słuchać.. czuję się jakby to u mnie w domu się działo..
jak oni sie nie wstydza..

dobra, pojechał gdzieś, jest spokój..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszytkie sierpniowe mamusie :)
Nieczytam was ostatnio bo u mnie dużo sie dzieje i nie mam na nic czas a brzucholek rosnie i jest mi strasznie ciezko.
Więc tak byłam wczoraj na szkole rodzenia pierwszy raz połozna powiedziała nam że mamy wszytkie odstawić witaminy, że zaczynają sie truskawki i je wcinać. ostatnio mówiła że przez te witaminy rodzą się gigantyczne dzieci 5,5 kg. Cos w tym jest bo dzis rozmawiałam w moja ginekolog i powiedziała mi tez zebym już odstawiła.
Byłam dzis u ginekolog i wszystki zdaje sie być ok ale mam sie nie przemeczac bo macica caly czas pracuje i dlatego mnie boli prawy bok dostałam przymusowe l4 bez pytania. Utyło mi się 10 kg. Ogólnie szkoła rodznia fajna zadowolona jestm bardzo mase próbek dostałam i fajna położna grupa 6 mamusi. A i pochwale wam sie przedwczoraj mój P mi się oświadczył :)

pozdrawiam mamusie i życze udanych wizyt
 
witam :-)

Ciamajdko, dzwoń... Trzeba reagować, bo kiedyś może dojść do tragedii... :-(

Milusia, dziękuje Ci za podzielenie się wiedzą ze szkoły rodzenia - ja niestety nie mogę chodzić do takiej, bo u mnie w mieście nie ma takiej w ogóle... :-(

Co do laktatora, to ja też mam ręczny z Aventu - moja siostra miała i mówiła, że jest super :-)

Co do słodkości - jem właśnie loda śmietankowego w polewie czekoladowej z orzeszkami :-D

Kolumnea, gratulacje :-D
 
Witam wszytkie sierpniowe mamusie :)
Nieczytam was ostatnio bo u mnie dużo sie dzieje i nie mam na nic czas a brzucholek rosnie i jest mi strasznie ciezko.
Więc tak byłam wczoraj na szkole rodzenia pierwszy raz połozna powiedziała nam że mamy wszytkie odstawić witaminy, że zaczynają sie truskawki i je wcinać. ostatnio mówiła że przez te witaminy rodzą się gigantyczne dzieci 5,5 kg. Cos w tym jest bo dzis rozmawiałam w moja ginekolog i powiedziała mi tez zebym już odstawiła.
Byłam dzis u ginekolog i wszystki zdaje sie być ok ale mam sie nie przemeczac bo macica caly czas pracuje i dlatego mnie boli prawy bok dostałam przymusowe l4 bez pytania. Utyło mi się 10 kg. Ogólnie szkoła rodznia fajna zadowolona jestm bardzo mase próbek dostałam i fajna położna grupa 6 mamusi. A i pochwale wam sie przedwczoraj mój P mi się oświadczył :)

pozdrawiam mamusie i życze udanych wizyt
Kolumnea No to wieeeelkie gratulacje kochana hmhm suuuuper!
Nie martw się ja też ok. 10 kg do przodu buuu:(
 
Nektarynko popieram, lepiej chodzić za często niż o jeden raz za rzadko, dobrze, że z dzidziulkiem wszystko w porządku:)

Bombusia no ja uważam, że najbardziej nieocenione jesteście wy - obecne mamy, macie wiedzę i dzielicie się z nią, ja to tylko tu coś usłyszę, tam coś usłyszę :)

Ciamajdko nad babcią mojego męża mieszka gnojek, który pije i się wyżywa na rodzinie, 3 letnim synku i żonie i to bardzo słychać, my z Darkiem nie wytrzymaliśmy, pobiegliśmy na górę i myślałam, że oboje mu wtłuczemy i wiecie co, otworzyła zapłakana dziewczyna z synkiem a gnojek uciekł ze strachu (oczywiście się dobijaliśmy) i pytaliśmy się czy jej nie pomóc, ona, że wszystko jest ok, a ta mała kruszynka, płakając mówiła, że "tatuś bije mamusie, niech nam Pan pomoże" normalnie serce ściskało. Powiedzieliśmy, że jak coś usłyszymy to go wytarga stamtąd policja bo do Darka bał się wyjść taki damski boser, do faceta z piąchami nie skoczy.
Smutne są takie historie, a dzieją się pewnie co kilka minut w polskich rodzinach - wszystko przez brak kasy, pracy i alkohol:(

Kolumnea no to ooogromne gratulacje, ale to jest na pewno miłe patrzeć na pierścioneczek....łezki się kręcą:)

Cayra jak tylko będę dowiadywała się czegoś ciekawego to na pewno dam znać:) sądzę, że fajnie by było otworzyć wątek szkoła rodzenia:) i wrzucac tam wszystkie ciekawe rzeczy, żeby każda z nas miała mozliwość informacji, bo wiadomo, że tutaj to wszystko się zaplącze:)
 
Ostatnia edycja:
Kolumnea juhuuuu:-D gratulacje wielkie:rofl2: i spokojnie, teraz możesz na l4 odpoczać psychicznie przynajmniej:rofl2:

Cayra no poszedł z domu, ciekawe co będzie jak wróci... ja mówie na niego "łysol je***ny", wygląda jak 100 zbirów w ciemnym lesie, że ta kobieta jeszcze z nim jest... przez ściany znam całą historię rodzinną...

Milusiu ja sie go boję, bo kiedys jak mu zwróciłam uwagę to obrzucił mnie jajkami, to psychol jest... wolę żeby policja sie nim zajęła ale oni tez mają wszystko gdzieś (chociaż nie mam aż tak złego słowa o policji, bo mój tata był policjantem)... może jak jeszcze pare razy wezwiemy policje to z urzędu sprawę założą...

T. poszedł mi po truskaweczki 3 razy napominając, że on jeszcze nigdy na mnie w życiu nie krzyknął.. to z reguły ja podnosze głos ... T. faktycznie woli stłumić gniew.. a teraz ładnie się uśmiechnęłam i pomknął jak młody byk do sklepu po zapas prowiantu dla swojej kobyłki:rofl2:

ps. orientujecie się może do kiedy US ma czas na zwrot nadpłaty z podatku?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kolumnea - GRATULACJE :-)
Milusia - dobry pomysł z tym nowym oddzielnym wątkiem na temat szkoły rodzenia bo tu jak się nie czyta na bieżąco to dużo umyka:tak:
 
Do góry