reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ciamajdka, Krzynka i Fiuu moze byście napisały jakąś fajna komedię do poczytania, bo jak Was się śledzi to się ze śmiechu pluje w monitor:):):):)
Jak to dobrze, ze nie ma tu klimatów z "tamtego" forum:)

Milusia pomysł z osobnym wątkiem b. dobry jestem za:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ps. orientujecie się może do kiedy US ma czas na zwrot nadpłaty z podatku?

Z tego co wiem to 3 miesiace od momentu zlozenia PITa w US.
Im pozniej sie sklada tym czesto dluzej sie czeka, bo wiekszosc ludzi na ostatnia chwile sklada.
Ja skladalam na poczatku marca i dostalam zwrot 30 kwietnia.
 
No to T. złożył na początku kwietnia...
idę robić naleśniki z pieczarkami jedne, z dżemem drugie...
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję wam dziewczynki bardzo bardzo bardzo. Pierscionek śliczny :) no i zaskoczył mnie totalnie miał sie oświadzczyc w Londynie ale pyły nam przeszkodziły no ale fajnie mu wyszło i tak :)

A mam do was pytanie bo gin kaząła mi założyć notes i liczyc ruchy dała instrukcje ale za cho... nie moge sie połapać (podobno chłopcy odbierają inteligencje haha) jak to liczyć? help plz

ciamajdka
u nas na policjenie mozna liczyc. Juz do prawie odczułamna własnej skórze jak mój exmąż próbował mi sie włamać błagałam policje o przyjazd a oni powiedzieli jasno że dopiero jak sie włamie i mnie pobije to moga ingerowac taka mamy służbę e szkoda gadac.

Temat szkoły rodzenia fajna sprawa ja zaczełam chodzic wiec jak cos to bede wam pisac jak i co. Narazie kazali witaminy odrzucic hehe

apropos zwrotu to w tamtym roku składalam 20 kwietnia i dostałm dopiero pod koniec sierpnia wiec ja nie wiem jak oni to wysyłają i chyba rzeczywiscie zależy to od miejscowości.
 
Witajcie
Kolumnea gratuluje:-)Na pewno jesteś teraz w skowronkach.
US ma czas do końca czerwca żeby wyplacic zwrot podatku ale jako ostatnie dostają osoby, które poprawiały PIT-y.
Ja dziś poszłam na wizyte, niby tylko odebrac wyniki a pani doktor postraszyła mnie zastrzykami bo liczba erytrocytow bardzo poleciała w dół i że to może być groźne dla dziecka. No i musze się wziąść za siebie, zieleninka i takie tam. Dodatkowo teraz mam brać jakieś żelazo 2x dziennie, wcześniejsze jak widać nic nie dało. lece zaraz do apteki i do warzywniaka.
Czytałyście o naszych prawach podczas porodu?Prawa matki na sali porodowej - Medonet.pl
mój mąż przy czytaniu tego artykułu powiedział, że jak coś będzie nie tak podczas porodu to policje będzie dzwonił, aż strach się go zabierać ze sobą na salę porodową;-)
Ehtele co ty robisz że masz takie dobre wyniki?
 
reklama

byłam dziś na wizycie niezapowiedzianej, bardzo mnie martwiło ze mały się bardzo mało rusza albo wcale nawet, ale na szczęscie wszystko w porządku:-) wolałam iść o raz za dużo niżeli o raz za mało..

no i baaardzo dobrze, że byłaś...lepiej chuchać na zimne;-) cieszę się, że z dzidziolkiem ok:tak:

Witam wszytkie sierpniowe mamusie :)
Nieczytam was ostatnio bo u mnie dużo sie dzieje i nie mam na nic czas a brzucholek rosnie i jest mi strasznie ciezko.
Więc tak byłam wczoraj na szkole rodzenia pierwszy raz połozna powiedziała nam że mamy wszytkie odstawić witaminy, że zaczynają sie truskawki i je wcinać. ostatnio mówiła że przez te witaminy rodzą się gigantyczne dzieci 5,5 kg. Cos w tym jest bo dzis rozmawiałam w moja ginekolog i powiedziała mi tez zebym już odstawiła.
Byłam dzis u ginekolog i wszystki zdaje sie być ok ale mam sie nie przemeczac bo macica caly czas pracuje i dlatego mnie boli prawy bok dostałam przymusowe l4 bez pytania. Utyło mi się 10 kg. Ogólnie szkoła rodznia fajna zadowolona jestm bardzo mase próbek dostałam i fajna położna grupa 6 mamusi. A i pochwale wam sie przedwczoraj mój P mi się oświadczył :)

pozdrawiam mamusie i życze udanych wizyt

cudowne wieści...oj musisz być szczęśliwa:-D:-D:-D serdecznie Ci gratuluję:tak:

Witajcie ;-)
Ehtele co ty robisz że masz takie dobre wyniki?

przykro mi z powody wyników:-( to dla każdej mamy jest stresujące...
a co ja robię...
1x prenatal clasic
1x 2 tabletki magnez plus B6
1X 2 tablekti cyclo 3 forte na żyłki
1x wapno

teraz doszła nospa i luteina bo brzuszek twardy...

nie wiem czy ma to wpływ na moje wyniki...może pomaga to, ze siedzę w domku, gotuję i dduuuużo wypoczywam:-p:-p

Lecę babeczki do tych Katowic...buźka
 
Do góry