reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Wiecie jaką wstrętną koleżankę ma moja córka-jak zauważyła mnie w ciąży to powiedziała jej-czwarte dziecko o lol.Ale ona jakaś nie teges jest to nie ma się co dziwić temu co mówi ale żeby tak kogoś obrażać.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Monia!!!!
Dzieci i młodzież są czasami nieznośne wręcz okrutne ale wiesz, ze ja juz bym "szczopiła" tą koleżankę w swoje sidła, no nie popuściłabym jej tego tekstu.
Jak mój Adi był w 2 klasie podstawówki, to zaczepiał go taki jeden chłopak z klasy zresztą nie tylko jego,a on taki zawsze grzeczny, nigdy nikogo nie bił, bidulek, więc jak chłopczyka grzecznie dorwałam pod kościołem, troszeczkę go do góry podniosłam, przedstawiłam mu sie kim jestem iiiiiiiiiiiiii już nigdy Adi nie przyszedł smutny ze szkoły:)
 
reklama
marulko- jak znasz się co nieco na fotografii, to możesz trzepać grubą kasę- zapraszam na priv :D:D:D

ethele- zamówiłam też 2 pary butków u tego sprzedawcy! dziękuję bardzo. Wklęję zdjęcia jak przyjdą. Dzisiaj czeka mnie druga część przeprawy ze stopami. Wczoraj szorowałam, obcinałam itp- dzisiaj malowanie :) musiałam podzielić to na 2 dni, bo się tak zasapałam, że na raz nie ma szans- brzuszek przeszkadza i tyle.
 
Dziewczynki mnie dziś za bardzo nie będzie (może jeszcze później zajrzę, ale na chwilkę), bo mam trochę pracy (ale przyjemnej) – mamy dziś rocznicę ślubu:))) Pozdrawiam gorąco!

Bombusiu niezły numer z tą styczniówką… Ludzie to maja pomysły-ja bym w życiu na coś takiego nie wpadła… (może jestem ograniczona, ale dobrze mi z tym:)) Twarda jesteś z tymi pączkami!:)


Bogusia86 jeszcze kilka lat…:) 14 lat to strasznie głupi wiek…


Sierpień8 nie stresuj się, przecież będziemy trzymać kciuki!:)


Pajkaa no właśnie mam tak samo z kwasem foliowym-w 1. trymestrze w foliku, potem w feminatalu, a za tydzień odstawiam i będę brać tylko DHA z suplementów.


Panienka mówiłam, że na l4 nie będziesz się nudziła:)


Black Opal współczuję akcji z pralką-miałam coś takiego w poprzednim mieszkaniu, na szczęście słuch mam jak nietoperz, więc zalało mi tylko kawałek łazienki. A co do spania na boku –wszystko mnie od tego boli… Lubię spać na boku-ale nie kilka miesięcy na tym samym! Zmieniam więc w nocy kilka razy lewy na prawy i odwrotnie, bo zdrętwiałabym na amen:)


Ehtele po burzy zawsze jest słoneczko:) Cieszę się:) Butki fajowe.

ale sam kwas DHA?? bo jak pytalam w aptece to mi powiedzieli, ze nie ma samego kwasu DHA.

A ja się opycham pączusiami serowymi :-) Ja to nie potrafię sobie odmówić :-p

Czuję się dziś już spoko, nie wychodzę do tzw. miasta tylko siedzę w domku. Jedynie po bułeczki rano wyskoczyłam do sklepu pod blokiem ;-)
A z podłogą nic się nie stało, bo mam płytki w łazience, przedpokoju i kuchni to nic nie zdążyło wsiąknąć, ale gdyby tak do pokoi doleciała woda to byłaby bieda :baffled:
Dobrze, że byłam w domu, bo zdarzało mi się wyskoczyć przy włączonej pralce do sklepu - to byłaby powódź dopiero :szok:

Ethele śliczne te sandałki i faktycznie cena śmieszna :-)

Trzymam kciuki za wizyty :tak:

no ladnie to ja jade :p
Black moja mama miala takie ladne zdolnosci, ze jak prala a miała wanne to zapominała ten wąż wsadzać do wanny i wisiał sobie za pralką. A potem powódź zalala chyba z 5 razy sąsiadkę :p

Dziewczynki!!!!! Proszę o spokój z tymi pączusiami!!!!!!!!
A ja sobie obrałam gruszkę, 2 kiwi i mam jeszcze winogrono i to też jest pyyyycha:):):):)

Bombusia zaczęłaś z pączusiami i musiałam się skusić na jednego.
Kochana uważaj bo w winogronach jest bardzo dużo cukru. Moja mama jak była na wycieczce gadała z lekarką nt tego, ze ja w ciąży to tylko winogrono wcinam i ona powiedziała niech córka uważa bo to jest bardzo zdradliwy owoc bardzo mocno podnosi cukier a to moze byc niebezpieczne w dużych ilościach oczywiscie. A ja potrafilam zjeść kg na raz :)

FiuFiu ja ide w piątek do kosmetyczki na manicure :p moja mama dalej myśli, ze jedzie ze mną wybierać wózek dla malego i fotelik :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiecie jaką wstrętną koleżankę ma moja córka-jak zauważyła mnie w ciąży to powiedziała jej-czwarte dziecko o lol.Ale ona jakaś nie teges jest to nie ma się co dziwić temu co mówi ale żeby tak kogoś obrażać.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

jest taki wiek, w którym dzieci są wredne...po drugie to taki wiek, kiedy mówi się co ślina przyniesie bez zastanowienia i refleksji...więc chyba bym miała gdzieś takie teksty:tak: więc głowa do góry...
A ja zawsze marzyłam o takiej rodzinie...jak ma się dużo rodzeństwa, to ma się tyle razy więcej wsparcia...mam nadzieję, że i my nie zakończymy na dwójce...może trójeczka:-p ale to jak mój chłop nam domek postawi hhehe;-)

Monia!!!!
Dzieci i młodzież są czasami nieznośne wręcz okrutne ale wiesz, ze ja juz bym "szczopiła" tą koleżankę w swoje sidła, no nie popuściłabym jej tego tekstu.
Jak mój Adi był w 2 klasie podstawówki, to zaczepiał go taki jeden chłopak z klasy zresztą nie tylko jego,a on taki zawsze grzeczny, nigdy nikogo nie bił, bidulek, więc jak chłopczyka grzecznie dorwałam pod kościołem, troszeczkę go do góry podniosłam, przedstawiłam mu sie kim jestem iiiiiiiiiiiiii już nigdy Adi nie przyszedł smutny ze szkoły:)

no to wojownicza mamuska jesteś:-D i tak trzymać....:-D
teraz tylko troche inne czasy są...dzieciaki są często rozwydrzone i nie wychowane i mają gdzieś co nauczyciel czy inny rodzic mówi..ehhh temat rzeka...

marulko- jak znasz się co nieco na fotografii, to możesz trzepać grubą kasę- zapraszam na priv :D:D:D

ethele- zamówiłam też 2 pary butków u tego sprzedawcy! dziękuję bardzo. Wklęję zdjęcia jak przyjdą. Dzisiaj czeka mnie druga część przeprawy ze stopami. Wczoraj szorowałam, obcinałam itp- dzisiaj malowanie :) musiałam podzielić to na 2 dni, bo się tak zasapałam, że na raz nie ma szans- brzuszek przeszkadza i tyle.

dawaj linki, które butki zamówiłaś????

Ciamajdko
super że czuję się choć trochę lepiej...i tylko mi tu nie histeryzuj:):):):):):) Bo Twoje dziciątko na pewno zdrowe i wszystko u niego dobrze...:p:p:p:p:p:p:p:p:p:pP


a ja właśnie skończyłam wklejanie zdjęć do albumu ciążowego....normalnie mozolna praca, ale efekt boski:p:p:p:p Jestem z siebie dumna
 
Ethele - laktator AVENT - szczegółowy namiar na watku zakupowym.
Pioseneczka bardzo fajna - od dawna mi się podoba - często w trójce puszczają a ja lubię trójkę ;)
Butki bomba - pooglądam później inne i może też się skuszę, bo nie mam sandałków na lato.
Bombusiu - Co do słodkości to odmówiłam sobie dziasiaj loda (coprawda jeszcze dzień się nie skończył...), ale planuję na obiad... racuszki z jabłkami (chodza za mną od wczoraj). Pewnie znowu się ich narobi za dużo i bedą kusić:) Ale cóż - póki co nie znam swoich wyników - do czwartku jadę na nieświadomce.
Mam też ochotę na sałatkę owocową, ale w najbliższym warzywniaku nie było zyt wyboru - muszę się zapuścić gdzieś dalej :)
Pajeczko -ja też bym sobie pewnie odpuściła sterylizator, ale jakoś mnie wczoraj poniosło :-) Mam nadzieję, że się sprawdzi przynajmniej!!!
 
Bombusia zaczęłaś z pączusiami i musiałam się skusić na jednego.
Kochana uważaj bo w winogronach jest bardzo dużo cukru. Moja mama jak była na wycieczce gadała z lekarką nt tego, ze ja w ciąży to tylko winogrono wcinam i ona powiedziała niech córka uważa bo to jest bardzo zdradliwy owoc bardzo mocno podnosi cukier a to moze byc niebezpieczne w dużych ilościach oczywiscie. A ja potrafilam zjeść kg na raz :)

FiuFiu ja ide w piątek do kosmetyczki na manicure :p moja mama dalej myśli, ze jedzie ze mną wybierać wózek dla malego i fotelik :p
Wiem Pajeczko, ze winogrono ma duuużo cukru, ale nie jem dużo po troszku.
Ciekawa jestem reakcji Twojej mamy po wizycie w "wózkarni" ha ha....... a kiedy idziecie???????
 
Wiem Pajeczko, ze winogrono ma duuużo cukru, ale nie jem dużo po troszku.
Ciekawa jestem reakcji Twojej mamy po wizycie w "wózkarni" ha ha....... a kiedy idziecie???????


teraz w piątek. Oj ja też jestem ciekawa :-D:-D pewnie bedzie sie darła :-pnie bedzie chciala wejsc itd :-p jak ją znam, ale zawsze ją tak z zaskoczenia bierzemy wtedy sie bardziej cieszy:-p

Moj mąż powiedział ostatnio swojej mamusi. Ty to sie z niczego nie potrafisz cieszyc. Mama lenki cieszy sie ze wszystkiego nawet z glupiego wyjścia do kina.
I powiem Wam,z e faktycznie tak jest. Kupie mojej mamie sweterek cieszy sie jak dziecko a teściowa wiecznie niezadowolona. Mojej mamie kupie prezent za 60 zl sie cieszy i krzyczy ze za drogo a teściowa dostanie za 150 i jeszcze marudzi. Tak mnie to wnerwia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ethele - laktator AVENT - szczegółowy namiar na watku zakupowym.
Pioseneczka bardzo fajna - od dawna mi się podoba - często w trójce puszczają a ja lubię trójkę ;)
Butki bomba - pooglądam później inne i może też się skuszę, bo nie mam sandałków na lato.
Bombusiu - Co do słodkości to odmówiłam sobie dziasiaj loda (coprawda jeszcze dzień się nie skończył...), ale planuję na obiad... racuszki z jabłkami (chodza za mną od wczoraj). Pewnie znowu się ich narobi za dużo i bedą kusić:) Ale cóż - póki co nie znam swoich wyników - do czwartku jadę na nieświadomce.
Mam też ochotę na sałatkę owocową, ale w najbliższym warzywniaku nie było zyt wyboru - muszę się zapuścić gdzieś dalej :)
Pajeczko -ja też bym sobie pewnie odpuściła sterylizator, ale jakoś mnie wczoraj poniosło :-) Mam nadzieję, że się sprawdzi przynajmniej!!!

no właśnie to była piosenka z płyty "lista trójki" na wrzucie....
jestem całą płytą zachwycona...a trójka to też mój faworyt...mam wrażenie, że inne radia to po prostu takie nie wiem, tępe są...konkursy i inne hity, z których uszy więdną...a trójka (choć czasem też pieprzą:p) zachowała klasę
 
Cześć Słoneczka

Bombusiu
wszędzie zdarzają się jakieś trolle, być może to nawet jakiś zboczeniec, którego kręcą brzuszki...echhhh

Aga Natalia
ja też mam czasem takie akcje, naleśniki jak naleśniki, a mnie się zdarzają placki ziemniaczane:D:D:D

Kiniusiu mam nadzieję, że w końcu będziesz miała troszkę więcej czasu, dbaj o siebie kochana i nie przemęczaj:)

Pajeczko u mnie dzień bez winogrona to dzień stracony to jedyny owoc, który mi przechodzi przez gardziołko:D

Moniczko 8112 życzę Ci powodzenia na wizycie:)

Bogusiu86 no tak czasem w tym wieku bywa, moja siostrzyczka też przechodziła takie akcje, być może warto ją uświadomić, powiedzieć, że jesteś w ciąży, że na pewno by Ci ulżyła, najlepsza jest rozmowa i wzbudzenie w niej trochę poczucia winy,,,,zobaczysz, że zrozumie.

Sierpien8 zobaczysz, ze te miesiące zlecą szybciutko, a teraz to czas na odpoczynek i chyba każda z nas czuje się trochę jak słoń, zadyszki i te sprawy:)

Pati1982
najważniejsze, że dzidzia jest aktywna, a my - no cóż musimy pocierpieć po tych zabawach naszych kurczaczków

Martuśka u nas też bardzo duszno, wróciłam z psem i sapałam prawie jak ona:D bo jest włochaczem i było jej troszku gorąco:)Powodzenia na kolokwium:)

Panienko ty się tak nie przemęczaj kochana, dbaj o siebie, pamiętaj, że to sądny 7 miesiąc i wcale nie jest dla nas taki bezpieczny, więc porządkami się nie martw

Black Opal
kochaną masz mamusię, no to trochę przeżyłaś:D z kolei mój mąz w nocy z moim tatą zmieniali ułożenie rur gazowych w kuchni - Pan z gazowni za jeden spaw zażyczył sobie 300 zł, zajęło by mu to 10 min, no więc posępiliśmy kupiliśmy gwintownicę i tak po troszku mój tata pokombinował z Darkiem i dzisiaj chodzę i wącham czy to wszystko szczelne jest:D:D:D Ty pewnie też bacznie obserwujesz węża:D Mnie jeszcze nie boli bok, ale brzuszek często się kurczy i to mnie dobija, bo brakuje mi wtedy oddechu


Niuunia
powodzenia na USg zobaczysz, że będzie dobrze:)

Ehtele
- słoneczko dobrze, że sobie mówicie o tym wszystkim.. to bardzo pomaga, a w KAtowicach dasz radę, w końcu chyba dzisiaj nie będzie aż tak gorąco, przyszły jakieś chmurzycha. Buciki rewelacja, na moich girach pewnie nie wyglądały by tak pięknie, masz śliczne stópki (ale nie jestem jakimś fetyszem:D)
Co do radyjka to zgadzam się z Tobą Trójka jest świetna, resztą wymiotuję non stop to samo, aż słabo się robi. Ja jeszcze polecam Chillout Zet - mogę go słuchać non stop - grają chillout, smooth Jazz i takie tam różne fajne klimaty:)

Marulka co do Twojej osoby zgadzam się całkowicie z Ehtele


A ja wczoraj wieczorem obejrzałam 90 min filmik jaki dostałam ze szkoły rodzenia - naprawdę rewelacja, dowiedziałam się tylu rzeczy, że szok, były pokazane pozycje do karmienia, jak dokładnie karmić, jak mrozić mleko, i co ciekawe nie powinno się karmić malucha butelką gdy odsysamy pokarm, gdyż taki maluch później źle ssie pierś, nie obejmuje jej całej, tylko tak jak smoczek butelki, obejmuje sutek, który bardzo ciągnie i stąd może się brać ból. Było pokazane jak noworodka karmi się taką łyżeczką do podawania lekarstw - on sobie pięknie radzi z połykaniem i tak fajnie wysuwa języczek. Inne ciekawostki, że obecnie nie smarujemy malucha oliwką i kremami do ciała na całą skórę, po kąpieli obserwujemy skórę i jeżeli jest zaczerwieniona, sucha i ściągnięta to wówczas (tak nie ma potrzeby wtłaczania listy składników kosmetycznych w tak małe maleństwo). Oczywiście tylko maść w okolice przylegania pieluszki.
Życzę wam miłego dnia brzuchatki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry