reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ja również jak wybije tylko 1 sierpnia to będę gody wielorybie z J. uprawiać :D
nosić, dźwigać itp. a że będzie upalnie, a ja na wsi w czasie żniw, to kto wie, co mnie czeka :)
 
reklama
Ja teżchce zieloną bo mam sciany zielone. Nie chcemy narazie sypialni likwidowac wiec chcemy dla dzidzi tylko kącik wiec kolorystyka brąz, zielen, pomarańcz. Zresztą za 2 lata mam nadzieje ze zaczniemy sie budowac i wtedy dzidzius bedzie mial swoj pokoik.
Ciamajdka zestaw fajny ale ja sobie wymarzyłam jeszcze baldachim :)

Kurcze ryczec mi sie chce normalnie w tej ciazy jestem strasznie słaba psychicznie. Mój szef jest h.. nie dosc ze daje z siebie ponad 200% robie wszystko on wlasnie teraz jak ja czuje sie juz fatalnie 6 miesiac ciazy dodaje mi tyle pracy ze bede musiala siedziec 24 na dobe normalnie mam dosc ale naprawde postanowilam ze po macierzynskim sie zwalniam bo nie wyobrazam sobei zeby moje dziecko nie mialo matki bo bedzie ciagle w pracy tragedia. (musialam sie wyzalic sorry)

Ja tez wieloryb chyba juz ponad 10 kg mi przybylo brzuch urosł pupa urosła i biodra sie rozrosły. Moze do 200 kg nie dobije hehe. Chociaz ostatnio stracilam apetyt to moze waga sie zatrzyma
 
Ostatnia edycja:
Kolumnea dlatego ja poszłam na l4... bo nie wyrobiłabym, a wiesz... w banku to sa plany sprzedażowe i nie ma tak, że ich nie zrobisz... dużo by gadać...

baldachim baldachimem ale jak ja bym chciała miec taki pokoik dla Niuni jak jest na tych zdjęciach... bajka:) siedziałabym tam dzień i noc:-)

nosi mnie, noooosiiii mnie:rofl2: nie wiem co ze soba zrobić... mam chęć wydac troche kasy... dla maleństwa oczywiście..

Fiuufiuu jesteś:rofl2:

DZIEWCZYNY ALEPUJĘ!!! ważycie małoooo, powtarzam malooo... pomyślcie o tych, które ważyły przed ciążą 20 kilo więcej niż Wy teraz:)
 
Ostatnia edycja:
Ciamajdka wiem cos na temat banku ostatnio wlasnie mam to na bierząco o dziwo kumpela jest dyrektorką i skarzy mu sie ze jej dziewczyny ktore nie wyrobiły miesiecznych norm i poleca do zwolnienia uciekły na chorobowe i ona jest w kropce bo została z nie wielką ekipą . Tez ma ciezko. A zeby bylo smieszniej to lekarka mi sama L4 kazala wziasc ale ja musze pracowac wlasnie zeby moc kupic maluchowi wyprawke niestety takie czasy kobieta ma przysrane praca dom wszytko na raz, a na rodzine i na normalne rzeczy czyli wlasnie np. dziecko nie ma czasu. A jeszcze ja mam takie pop.. charakter ze musze wszytko sama i w glowie mam jakis taki glupi zapis ze jak ja nie zrobie to nikt nie da rady. E szkoda gadac powinnam sie chyba leczyc na glowe. Najgorzej to ma moj P ze mna szkoda mi go bo pewnie przez moj charakter niszcze jego ego. Ale z drugiej strony wiem ze on nas nie utrzyma sam. No nic moze to sie kiedys zmieni.
 
Ciamajdko ja przed ciążą schudłam 10 kg, bardzo dużo ćwiczyłam, lubiłam to, trzymałam sie wagi z rok. Teraz jak wchodze na wagę to brrrrr 10 kg do przodu, a pewnie w piątek na wizycie dowiem się jeszcze gorszych rzeczy jak stanę na wagę hi hi:)
Teraz jeszcze mam dużo leżeć, raczej nie być zbytnio aktywna fiziycznie, a apetyt niestety na lody nadal jest, własnie idę już do lodówki po lody familijne waniliowo-wiśniowe mmmmniam:), nie sprzyja to nie tyciu!!!!
No cóż od września dieta proteinowa duuużo spacerów mam nadzieję z wózeczkiem i jakoś będę się próbowała wciskaćw moje kochane ciuszki co wiszą sobie w szafie:):):)
 
Ostatnia edycja:
Bombusia nie przejmuj sie ja tez 10 do przodu chyba bo ostatnio 3 tyg temu u lekarza haha wiec moze i wiecej. W życiu nie bylam taka pulchnieta. moja max waga to bylo 53kg a tu teraz juz 62 kg oj wieloryb jestem grympis by sie przydało
 
Dziewczyny mam problem. Lekarz kazał mi brac urosept na oczyszczenie dróg moczowych. Wszystko ok tylko nie powiedział ide tabletek dziennie mam brac. Jedną rano i jedna wieczorem?? czy jak?? Orietujecie sie moze??
 
jesli nie powiedzial, to znaczy, ze wg ulotki :-)
(tam jest zawsze napisane, ze 'jezeli lekarz nie zaleci inaczje, to...')
 
reklama
Kolumnea to masz bardzo podobny charakter do mnie:rofl2: nie jestem sama!! hip hip huuuraaa!!!! dokładnie to samo robię co Ty... zawsze lubię miec wszystko na oku, mimo że juz nie mam sił...

co do banku-ja pracuje w bardzo małym oddziale, ale mam tez za soba pracę w najwiekszym oddziale w Polsce... więc mam porównanie:) dyrektorzy maja trudno... jak każdy z nas, każdy ma swoje zadania i musi je wykonywać... ja nie mówię, że tam jest jak w kieracie albo w obozie, że jak nie zrobisz to masz baty na plecy... jednak jest ta presja wykonania swojego zadanie w terminie, a nie sa to proste rzeczy, tym bardziej praca z ludźmi, dlatego też marzyłam żeby odpocząć... a odeszłam na l4 już w momencie kiedy najgorsze mineło, czyli I trymestr... teraz gdyby nie ociężałość i szybkie męczenie się to myslę że praca byłaby nadal przyjemnościa:)

posprzątałam w miedzy czasie kuchnię... i chyba mnie wzięło, mimo że pogoda pod psem to mam ochotę umyć okna i wyprać firanki, posprzatac cały dom... ogarnąc półki z ciuchami i innymi pierdołami... bierze mnie:rofl2::-D

Ewelinko, weź wg ulotki... :) i dobrze będzie...

mój nadal śpi....:nerd:

no Kiniusia juz pewnie po USG... dziewczyny wyobrażacie sobie, że niedługo będziemy pisać "no długo cos jej nie ma, pewnie pojechała na porodówke"?

jak myslicie ? lepszy szary komplet czy granatowy?
http://www.allegro.pl/item1027623403_tunika_jeansowa_elastyczna_rozm_36_52_tutaj_46.html
hmm.. wybrałam szary, w końcu może mniej sie te ciuchy będą grzac w lato... w upały..
 
Ostatnia edycja:
Do góry