reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Marulka ja też już słyszałam, ze kobietki które zajadają się witaminkami rodzą duże dzieci, mi lekarz w ogóle nie kazał jeść witamin, mimo i ż moje wyniki np. hemoglobiny sa na pograniczu - ale powiedział, że jestem zdrowa i dzieciak sobie weźmie to co chce - a teraz jem dużo warzyw i owoców i to jest podobno lepsze od witamin (zawsze wszystko wychodzi w praniu;)
co do porodu to mam podobny termin do ciebie bo z OM na 24 sierpnia, czyli chyba się do ciebie dołącze z tymi pracami od 10;p -
Ewelinka powodzenia na jutrzejszym usg;) a co do badania - u mnie lekarz za każdym razem męczy mnie na fotelu - nie cierpię tych badań - no ale cóż to dla dobra sprawy;/; usg też mam na każdej wizycie; co do kg to ja też tak miałam ostatnio że przez miesiąc +4 mi doszło - jakas masakra, a najgorsze jest to, że od tamtego czasu staram się jeść zdrowo i mało a i tak znowu w tydzień + 1kg- chyba zwariuję:/ ale przeczekam- dalej będę tak jeść lekko....
Ciamajdka mój lekarz też tak pobierznie robi usg - niby sobie coś tam sprawdza, ale jakoś wylewny nie jest - jak go nie zapytam to nie powie- wkurza mnie to, albo na pytanie ile mierzy dzieciak odpowiada mi : odpowiednio na swój wiek- wszystko w porządku; pytam jak tam szyjka - oczywiście co: wszystko w porządku; ja wiem że faceci mają inne mózgi od naszych - ale mógłby się postarać i mi wszystko wyłożyć na dłoni centymetry, gramy itp grrr
co do wagi to jestem podobnie jak ty 7-8na plusie, ale ja niestety nic nie schudłam na początku bo nie miałam wymiotów...
a swoją drogą to się zaczynam bać że podczas tego porodu wykituję, jak tak dalej pójdzie,że mi serducho nie wytrzyma... jakieś takie dziwne myśli mam
Alaa, Kolumnea, Bombusia ja też sporo do przodu mam bo +7-8; pociesza mnie tylko fakt, ze po urodzeniu wezmiemy sie ostro za siebie i szybko nadmiar spalimy
 
reklama
Ciamajdko To prawda mam podwójne szczęście pod sercem ale i podwójny wydatek Będę kupować 2 łóżeczka bo prędzej czy później i tak będą potrzebne 2 . Mam też możliwość taką że dostanę od rodzinki używane ale wolimy z mężem kupić nowe, bo to w końcu pierwsze dzieciaczki i jakoś tak stwierdziliśmy że jeśli damy radę finansowo to chcielibyśmy mieć nowe, ale zobaczymy jeszcze jak to będzie
Ewelinko mi również gin wczoraj przepisał urosept i kazał brac 3 razy dziennie po 2 tabletki i mówił że to nie zaszkodzi bo to jest lek ziołowy a poza tym w ulotce też jest podane takie dawkowanie
 
Lola ja na początku też myślałam, że kupię parę używanych rzeczy, ale mój mąż powiedział, że nie - jest to nasze pierwsze dziecko i praktycznie wszystko będzie nowe;)
Ciamajdka ja już się nie mogę doczekać tych zakupów, czekam do końca maja/ początku czerwca , bo wtedy lekarz być może potwierdzi mi płeć, bo nie był pewny czy to dziewczyna, bo się tak ustawiło maleństwo - ehhh wtedy zacznie się szaleństwo, buteleczki, podkłady, pościel, łóżeczko, wózek, kocyki itp :DD
 
Lola ja na początku też myślałam, że kupię parę używanych rzeczy, ale mój mąż powiedział, że nie - jest to nasze pierwsze dziecko i praktycznie wszystko będzie nowe;)
Ciamajdka ja już się nie mogę doczekać tych zakupów, czekam do końca maja/ początku czerwca , bo wtedy lekarz być może potwierdzi mi płeć, bo nie był pewny czy to dziewczyna, bo się tak ustawiło maleństwo - ehhh wtedy zacznie się szaleństwo, buteleczki, podkłady, pościel, łóżeczko, wózek, kocyki itp :DD

Ola_ ja tez czekam na potwierdzenie płci i bedzie zakupowy szał ;p
 
Ostatnia edycja:
Ciamajdko, czyzby allegro-szał? :-p

anooo szałłł.....
nie powinnam tam wchodzić... chyba sobie zablokuję tą stronę:sorry2:
kupiłam cos jeszcze, ale już naprawdę wstyd się przyznać...:-p

Kobietki to też nasze pierwsze dziecię... i chętnie bym kupiła wszystko nowiusieńkie, jak spod igły, ale nie mam na to:-( więc sie przełamałam i w ciuszkach szaleję.. takie rzeczy jak łóżeczko, fotelik, wózek, kosmetyki, posciel itd będą nowe... ciuszki tez ale będzie, że tak powiem pół na pół... poza tym moi rodzice pewnie będą szalec i nowości dostanę że hoho.. a do tego w "okolicy" mam koleżanki z 3 córeczkami do roczku, więc coś dostanę...
ale wiecie, dopóki się tego nie ma, a żyje domysłami to człowiek się zastanawia co zrobi jak nie będzie miał... więc siedzę na all i wyszukuję zestawy ciuszków dla Niuni albo kilka rzeczy u jednego sprzedawcy co by taniej było:)
na razie jestem zadowolona!!!:-)

MÓJ NADAL ŚPI!!!

ja idę w kąpiel..a co mi tam... wpadnę za troszkę... uzależniłam się od forum jak bum cyk cyk:)
 
Pogoda za oknem paskudna :( byłam już na badaniu cukru (fuj! fuj! fuj! obrzydliwa ta glukoza; nawet połówka cytryny niewiele pomogła :/), teraz czekam na wyniki i wieczorne USG. Ciekawa jestem, czy gin potwierdzi płeć. Na ostatnim badaniu był pewien, że będziemy mieć chłopca, ale kto wie? Z kolei jutro wizyta u mojej gin prowadzącej - jednym słowem maraton medyczny mnie czeka :)
Maluch kopie już całkiem konkretnie - w sumie nic dziwnego, skoro powinien mieć ok 25 cm a ja brzuszek mam nieduży i póki co 3-4 kg do przodu...
 
ja pobuszowałam troszkę po miejscowych second handach i wynalazałm parę cudnych ciuszków za grosze, ale np. spodenki kosztowały tam 7zł- a jak byłam w outlecie cocodrillo to ceny są bardzo niskie - wiec generalnie opłaca się wtedy kupować nowe
na allegro tez planuję większość kupić od jednego sprzedawcy - juz mam nawet paru podejrzanych;) a ciuszki są faktycznie takie, ze nie da się oprzeć
niestety ja raczej nic nie dostanę od znajmomych, bo moje przyjaciólki też teraz rodzą:) tak się złożyło, że najlepsza rodzi 10 dni po mnie, a druga najlepsza teraz na dniach;) ale obie będą miały synków
w ogóle jest ogromny wysyp w tym roku....kogo nie spytam, nie zobaczę to ... oczywiście w ciązy;)

Mallaika no to powodzenia na wizycie;)faktycznie ostatnio kilka chłopców zrobiło się dziewczynkami i na odwrót;) czasami lekarze za wczesnie powiedzą.. np. mam znajome którym lekarze mówili płeć praktycznie na samym początku - a przeciez wtedy organy rozrodcze maluchów nie są jeszcze zbudowane:/ co do wagi to do dobrze się trzymasz kochana, zazdroszczę;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bylam na glukozie przedwczoraj.Dostalam pyszny soczek pomaranczowy, posiedzialam przez godzinke, poczytalam gazetki, pelny relaksik:-p

Ostatnio zajrzalam na styczniowki 2011 i jest tam mama trojaczkow:-):-)

Milego dnia dziewczyny:)
 
Do góry