reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam :happy2:

Ciamajdka
cieszę się, że wszystko ok. A historia z goleniem - oplułam laptopa!

Zaciskam kciuki za dzisiejsze wizyty :tak:

Lola
ale superowo! Parka za jednym zamachem :-D

Ja od kilku dni cierpię z powodu chęci na markizy orzechowe! Zajadam się nimi non stop, aż mi niedobrze! Dziś zdążyłam zjeść śniadanie i zanim nadrobiłam co napisałyście to pochłonęłam całą paczkę tych ciasteczek. A przecież to SZALEŃSTWO :szok:

Marulka też się chyba za mycie okien wezmę jak sierpień się zacznie, bo wolę wcześniej niż później :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
oki Ola zdrobie fotke zaraz i wkleje w odpowiedni watek zebu ogolnego nie zasmiecac.
Lola no to gratulacje ze z maluszkami wszystko ok ale ci fajnie pareczka za jednym zamachem :) ja sie tez nie moge juz doczekac usg bede miala 4d 28 maja ale sie ciesze :)
Bombusia szuflada fajna sprawa dobrze ze sie zdecydowalam no i nawet solidenie zrobiona.

A doradzciemi dziewczyny bo upatrzylam sobie posciel na allegro. Ta żyrafa i misiu na zielonym tle
http://www.allegro.pl/item1012835932_wk_10_el_posciel_135x100_baldachim_szyfon_gratisy.html
najpierw myslalam o skromniejszej z mniejszą iloscią rysunku paski kratka pojedyncze lewki lub misie ale stwierdzillam ze to ma byc dla dziecka a nie dla mnie a dzieci lubia takie chyba.
 
Dzień doberek:-)
Kiniusia powodzenia:tak:
Cayra może coś z monitorem?:baffled:
Polianno i jak Pan Ząbek?:unsure:
Kolumnea ja też juz chce łóżeczko!!!! ale nie mam kasy na razie.... i nie wiem czy mieć będę:hmm:
Lola wszystko ładnie pieknie, ale jednak podwójny wydatek nie? będziesz kupować dwa łóżeczka? i jakby były dziewczynki albo chłopaczki to jedne ciuszki mogłyby być... ale tak to superowo:rofl2::rofl2::rofl2:

wczoraj siadłam na all, kupiłam podkłady na łózko duże i małe, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe i majtki wielorazowe poporodowe, łańcuszek z klipsem na smoka i pieluchy tetrowe... i wydałam prawie 100 zł.

zjadłam właśnie śniadanie Was czytając, to już taki mój rytuał... jak zwykle- ser biały, ogórek, pomidor, rzodkiewka i śmietana.. do tego zaszalałam ze słabą kawusią z mlekiem... mniam:-D
 
Dzień doberek:-)
Kiniusia powodzenia:tak:
Cayra może coś z monitorem?:baffled:
Polianno i jak Pan Ząbek?:unsure:
Kolumnea ja też juz chce łóżeczko!!!! ale nie mam kasy na razie.... i nie wiem czy mieć będę:hmm:
Lola wszystko ładnie pieknie, ale jednak podwójny wydatek nie? będziesz kupować dwa łóżeczka? i jakby były dziewczynki albo chłopaczki to jedne ciuszki mogłyby być... ale tak to superowo:rofl2::rofl2::rofl2:

wczoraj siadłam na all, kupiłam podkłady na łózko duże i małe, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe i majtki wielorazowe poporodowe, łańcuszek z klipsem na smoka i pieluchy tetrowe... i wydałam prawie 100 zł.

zjadłam właśnie śniadanie Was czytając, to już taki mój rytuał... jak zwykle- ser biały, ogórek, pomidor, rzodkiewka i śmietana.. do tego zaszalałam ze słabą kawusią z mlekiem... mniam:-D

Już jest ok, nie wiem, co to było...
 
Witajcie sierpnióweczki;)
Dawno mnie nie było bo to weekend i wogóle:tak:
Ciamajdka gratuluje wizyty :-) i gratuluje odwagi :-p ja tak jak ola_ bym zwiała :-D:-D
Kinusia
zazdroszcze USG :tak: ja tez juz nie długo ide :-) powodzenia
lola2108 gratuluje parki :tak::tak: zazdroszcze :-) Co do problemu z zębami to jest nas wiele :baffled:
bombusia ja jak byłam w szpitalu to lekarz tez przepisywał ten syrop:tak:
Pajkaa powodzenia na jutrzejszej glukozie:tak:

A teraz napisze co u mnie. A wiec byłam wczoraj na wizycie. Ale nie byłam badana ginekologicznie. Lekarz powiedział ze niema takiej koniecznosci zebym musiała byc badana za kazdym razem. Zbadał tylko brzuszek zeby sprawdzic ze wszystko ok. I jest dobrze:-) No ale chyba jedak byłabym spokojnejsza jakby mnie zbadał i było wszystko ok. No ale skoro on tak uwaza to niech tak bedzie. Odrazu odebrałam wyniki i wszystko ok:-) miałam zwiększoną liczne leukocytów w moczu ale juz sie unormowało i mocz jest ok :tak: Ale mam brac urosept bo te bakterie u ciężarówek lubią nawracac. i przepisał mi tez jedną saszetke do wypicia Monuralu. Miała którać? Takie cholerstwo kosztuje prawie 40 zł. (jedna saszetka):szok:
I rzecz która mnie troszke zdołowała.. a wiec przytyłam 2.2kg w ciągu dwóch tygodni. I 10+:baffled:
I oczywiscie musze sie pochwalic ;-);-) Jutro zobacze moja kruszyne na USG :-) moze wkoncu sie dowiem co tam nosze :tak::tak:

pogoda do bani:baffled:
 
bombusia ja też piłam ten syrop bo mi gin kazał, ale działał tylko przez pierwsze 2-3 dni a poźniej jak się organizm przyzwyczaił to dupa blada:(
Ooooo, a myslałm, ze pomogę:((

oki Ola zdrobie fotke zaraz i wkleje w odpowiedni watek zebu ogolnego nie zasmiecac.
Lola no to gratulacje ze z maluszkami wszystko ok ale ci fajnie pareczka za jednym zamachem :) ja sie tez nie moge juz doczekac usg bede miala 4d 28 maja ale sie ciesze :)
Bombusia szuflada fajna sprawa dobrze ze sie zdecydowalam no i nawet solidenie zrobiona.

A doradzciemi dziewczyny bo upatrzylam sobie posciel na allegro. Ta żyrafa i misiu na zielonym tle
http://www.allegro.pl/item1012835932_wk_10_el_posciel_135x100_baldachim_szyfon_gratisy.html
najpierw myslalam o skromniejszej z mniejszą iloscią rysunku paski kratka pojedyncze lewki lub misie ale stwierdzillam ze to ma byc dla dziecka a nie dla mnie a dzieci lubia takie chyba.
Pościel śliczna ja też zakupię zieloną, bo tak juz z M postanowilismy, ze będą zielone dodatki:)
Ja ruszam z zakupami w czerwcu po remoncie pokoi.
 
Ewelinko no wstyd mi było jak jasny gwint... ale sobie tak pomyślałam "on ma tyle kobit do badania i tak mu to zbrzydło, że może nie zauważy, a nawet jeśli, to to oleje, albo będzie mnie wspominał jako niezdarkę":-)
co do badania to powiem Ci, że mój mnie bada zawsze na samolocie... ale za to USG robi bardzo okrojone, bez mierzenia, warzenia, bicia serca..a później siedzę i się dopytuję - a ile ona teraz waży, a ile mierzy...??? jak ostatni gamoń...

ja jestem na plusie 7 od wagi, którą miałam u niego na pierwszej wizycie... ale tak naprawde jestem na plus 4, bo poszłam do niego na pierwszą wizytę jak już schudłam 3 kilo po wymiotach, więc dla niego ta moja "mniejsza" waga sie liczy. Tak sobie to tłumaczę-ale to nie pomoże że już ważę jak słonica afrykańska...!!!:crazy:
Kolumnea boska ta pościel, po prostu cuuuudoooo:tak::tak::tak: naprawdę... jak oni te zdjęcia potrafią zrobić, jejku...
ja znalazłam cos takiego-wersja tańsza, jak dla mnie....
WK)8 elem Zestaw Radek X Sosna + Materac + Posciel (1025518545) - Aukcje internetowe Allegro
też ten sam sprzedawca.. i blisko mnie, bo to Częstochowa.... Ola_ Ty masz rzut beretem:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
black_opal ja myślę raczej o więkrzym kalibrze.. kopanie fundamentów, może zbuduję garaż albo wymienię dach... wysiłeczek typu "mycie okien" to ja mam na co dzień przy dwu i pół rocznym gnojku ;)
 
Muszę się wyzalic, przed chwilą weszłam na wagę. Od osttaniej wizyty mam +4,5kg, łacznie +7kg. Załamałam się. Do sierpnia będę wyglądała jak potwór....:no:
 
reklama
Sierpień2010 boska ta pościel, po prostu cuuuudoooo:tak::tak::tak: naprawdę... jak oni te zdjęcia potrafią zrobić, jejku...
ja znalazłam cos takiego-wersja tańsza, jak dla mnie....
WK)8 elem Zestaw Radek X Sosna + Materac + Posciel (1025518545) - Aukcje internetowe Allegro
też ten sam sprzedawca.. i blisko mnie, bo to Częstochowa.... Ola_ Ty masz rzut beretem:rofl2:

Słodki ten zestaw :tak: zakochałam sie :-)
Ja dla malenstwa nie mam jeszcze nic :baffled: a tak bardzo chciałbym juz zaczac kupowac. Ale nie znam płci malca wiec wole jeszcze zaczekac :happy:

Alaa ja tez to przeżywam :(
 
Do góry