reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ze mną jest to samo:-(w nocy nie mogę spać nie wiem czym to jest spowodowane:(
albo, że mnie brzuch w nocy boli i się budzę, albo nie wiem już sama:( mam dokładnie to samo dziwne uczucie...

 
reklama
o kurcze spanie to ja też mam takie że hej..... moje ulubione zajęcie potrafię zasnąć ok 23 i spać do 10 rano :-) jak mam na popołudnie hahaha:-D
 
Spanko jest piekne:tak:wlasnie mnie chec na spanie bierze bo jedzonku:tak:zmykam juz i odezwe sie pewnie jutro:tak:Wazny moment wreszcie USG:tak:Buziaki:*
 
fiuufiuu ladna bizuteria
jestes po jakiejs szkole artystycznej? fajnie gdyby obok byly ceny ....i wlasnie zobaczylam, ze sa ceny

wlasnie otworzylam pudelko sekacza w czekoladzie a rumem czuc na odleglosc, szkoda, taka mialam na niego ochote, ugryzlam tylko kawaleczek
 
fiufiu zupka z vifonu to klasa :-D tez dzisiaj o niej myslałam, ale nie znalazłam

no ja od wczoraj szukam tych nowych smaków ostro-kwasnej i 5 smaków i nie moge nigdzie dostać :/

Kasia nie rób smaka:D Też bym zjadła pasztetową:) Czytałam ostatnio, że pasztety odpadają dla kobiet w ciąży, tak samo jak:
- jaja na miękko, jajecznice
- surowe szynki,
- owoce morza
- wątróbka (ale to ze względu na dużą zawartość wit. A)

kurcze ja jem jaj sporo na miekko (bo tylko taką postać lubie) i nie sądze, by mogly mi zaszkodzic, bo są mocno ugotowane (tak półpłynnie, pół nie) i jem ze sprawdzonego źródła od kurek teściowej :p
za bardzo lubie, zeby rezygnowac, zwlaszcza, ze na tak niewiele rzeczy mam ochote ze juz naprawde nie moge z niczego zrezygnować

a i słysząłam, ze w ciazy nie mozna malin i wszystkiego co z mallin

a czemu nie?
jedyne owoce na jakie mam zawsze ogromną ochote ostatnio, mimo ze nigdy nie przepadałam. zwlaszcza, ze ciagle jestem podziebiona popijam malinowe soczki czasem i czesto jem malinowy dżemik z jogurtem albo serkiem.

a ja na wodę też nie mogę patrzeć już sama nie wiem nawet co pic, o jedzeniu nie wspominając

mam to samo :(
juz nie wiem co pic i jeść ;(

Kasiu ja też tak jeszcze do niedawna miałam, nawet woda odpadała, odwodniłam się niesamowicie, piłam taki biedny rosołek, to był mój jedyny płyn, prawie nie siusiałam i myslałam, że zwiędnę, ale spokojnie to na pewno minie, już piję herbatkę:) i oczywiście mleczko:) Pamiętajcie 4 chude szklanki mleka dziennie:) żeby ząbki nie psuły się:)

u mnie szklanka dziennie to maximum jakie jestem w stanie wdusić

ogolnie mówią, ze jak sie słodyczy nie jada to chłop a ak słodycze to dziewuszka a u mojej mamy w obu przypadkach dwie inne ciaze i dwie dziewuszki

a własnie błagam M ze jak bedzie jechal do domu niech mi babany kupi

hmm..ja na samą myśl o słodyczach mam odruch cofania. to samo na wiekszosc warzyw (zwlaszcza sokow warzywnych) i wędlin.

a pasztecik jem mimo ze piszecie ze szkodzi, ale nie taki z watróbki, tylko z różnych mięsek typu dzik, kaczka, gęś, roboty mojej przyszywanej cioci kucharki z zamilowania. jest pyszny, wiec mam nadzieje, ze nic mi po nim nie bedzie :))


a mięśnie i kondyche cholera mam tak słabe, że to samo zajmuje mi 2x dłuzej, a mimo to 2x bardziej męczy. mam nadzieje, ze jak piszą, przejdzie to w 4. m-cu
 
maliny, soki z malin, herbaty mozecie pic
tylko herbata z lisci malin nie jest zalecana bo moze powodowac skurcze
 
Uffffffff - przeczytałam !!!:-)
Ja piję póki co bardzo dużo - najchętniej wode niegazowaną - mogę pić litrami!! To chyba bardzo dobzre.
Poza tym mam okropną ochote na barszczyk kiszony - taki kwaaaśny, że hej. Aż sobie wczoraj nastawiłam 2 słoje i się kiszą - jeszcze jakieś kilka dłuugich dni (mam nadzieję, że mi do tej pory nie przejdzie).
Dostałam też butlę barszczyku od mamy i popijam :tak:
Poza tym nic innego. Może czasem mam na coś ochotę a jak zrobię to już mi przechodzi...
Jutro mam USG i wizytę. Pewnie założą mi karte ciąży. Skierowanie na badania dostałam na pierwszej wizycie (było wczesnie i lekarz kazał sie wstrzymać z USG - jutro będzie pierwsze)
Wyniki badań czekają na mnie w karcie - mam nadzieję, ze wszystko ok.

w pracy jeszcze nie mówiłam - póki co dobrze się czuję. Ale mam dość nerwową pracę, więc jak tylko będzie cos nie tak, to nie zawaham się wziąć L4 .

Aaaa - dzisiaj zjadłam wątróbkę w pracy na obiad - miałam ochotę. nie wiedziałam, ze nie można. Ale myślę, że po jednej porcji nie bedzie tak źle?
 
maliny, soki z malin, herbaty mozecie pic
tylko herbata z lisci malin nie jest zalecana bo moze powodowac skurcze

Dziwne,a nam położna(w pierwszej ciąży) mówiła na pewno,że nie mozna w ogóle soku malinowego,herbatek i tak dalej.Podobno na niektóre dziewczyny nie działa,ale u niektórych może powodowac skurcze.Ja tam wole nie ryzykowac.
 
maliny, soki z malin, herbaty mozecie pic
tylko herbata z lisci malin nie jest zalecana bo moze powodowac skurcze

o, to mnie pocieszyłaś :]

Uffffffff - przeczytałam !!!:-)
Ja piję póki co bardzo dużo - najchętniej wode niegazowaną - mogę pić litrami!! To chyba bardzo dobzre.
ze nie można. Ale myślę, że po jednej porcji nie bedzie tak źle?

dobrze, dobrze, tez piłam na tym etapie, a teraz ni cholery :/
pewnie, ze od 1 porcji nic sie nie stanie, luzik :))
 
reklama
Do góry