reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Chcialam sie przekonac do miesa ale nie wyszlo:no:zjadlam tylko frytki i cwikle:tak:szkoda, ze nie moge pic mleka:-(mam nieprawidlowe odruchy po spozyciu:-D
 
Buźki kochana:*
Ciamajdka widzę, że masz prawie taki tydz jak ja:) ja jutro 7 tydz:)
ja też uciekam teraz zajrzę później BUŹKI KOCHANE MOJE MAMUSIE:*


 
Fiuuu zaszalas z ta bizuteria:tak:ale swoja droga fajny biznes:tak:ja robilam pazurki w domku ale teraz jakos mi to tak nie idzie odkad jestem w ciazy:tak:
 
my mamy pozwolenie na budowę hali więc coś trzeba wykombinować :) w przyszłości mam przejąć biznes rodzinny ale puki co chcemy sami zrabiać

co do jedzonka normalnie mam ochotę na sałatkę ryżową z duuuużą ilością warzywek, mogłabym ją jeść garściami i codziennie, odpadają za to jogurty a szczególnie danio bananowy ... feee...
 
o kurcze... a ja bez produktów mlecznych ani rusz, obowiązkowo sery, serki, jogurciki, mleko...mmmmmmniammm;-)

marc też to zauważyłam:tak: razem ogłosimy narodziny:-D
 
Dokładnie:tak:Oki zmykam,ale znając życie odezwę się znów za kilka minut:)
Ciamajdka a Ty jak się czujesz ??masz jakieś dolegliwości spisz dobrze?


 
ło matko jedyna - dziewczyny, pzrecież ja nigdy nie nadrobię tego co tu naspamrowałyście dzisiaj!!!!:szok: no ale spróbuję....
do usłyszenia za ... 2h:p
 
reklama
Dokładnie:tak:Oki zmykam,ale znając życie odezwę się znów za kilka minut:)
Ciamajdka a Ty jak się czujesz ??masz jakieś dolegliwości spisz dobrze?
O coś Ty:shocked2: ja taki śpioch, że na 6 jak wstawałam do pracy to się do 6.45 dobudzić nie mogłam!! a teraz masakra jakaś... w dzień troszkę się zdrzemnę, ale i tak leże to nawet nie wiem kiedy zasypiam i po jakim czasie się budzę. A w nocy punkt druga i już koniec, mogę sobie tv włączyć i oglądać powtórki czegokolwiek co tam leci...:sorry2: jedno mi tylko przeszkadza-oślepiający ekran tv jak go włączam w nocy, ale już powoli się przyzwyczajam:-D

oprócz tego mam tzw. nazwany przez siebie "syndrom czucia brzucha", po prostu co bym nie robiła to cały czas w taki dziwny sposób odczuwam brzusia... hmm..

a z typowych objawów-"obziarstwo" pomiętolone z "niejadztwem"... senność, i takie "mulenie" jakby na wieczór...
 
Ostatnia edycja:
Do góry