reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajko a po co chodzisz do tej drugiej???

Ehtel super ze takfajnie kopie Twoje szczescie :-)
co do śluzu to go bedzie spoooro do konca
pamietamjakja panikowalam jakpojawil sie u mmnie przexroczysty ze to wody
pamietaj zejakchcialoCi sie taksiusiu to moze cos opuscilo mimo wolnie;-)
 
reklama
Cześć kobietki,
U mnie dzisiaj niestety brzydka pogoda. MIałam miec od rana sporo zajęć, ale paru uczniów się rozchorowało i mam wolne :D

Ehtele nie martw się wydzieliną. Mój lekarz mówi, że w ciązy wiele kobiet ma "zwiększone wydzielanie wydzieliny". Dopóki jest koloru: białego, przezroczystego, jasno żółtego to nie ma się czym martwić, bo to naturalne. Dopiero kiedy wydzielina zmieni kolor na ciemno żołty, czy jakieś odcienie brązu, lub zawiera krew to jest powód, aby wybrac się do lekarza - wtedy to może być jakaś infekcja - ale leczona w ogóle nie powinna zaszkodzić:)

Pajka, Shyla niestety wybór lekarza nie należy do prostych, bo same spieramy się ze soba czy zostać czy szukać nowego. Stary już nas zna i widzi jak się dzidzia rozwijała do tej pory. Nowy by zaczynał od początku - cały wywiad itp. Sama nie wiem. Bardzo trudna decyzja. Ale myślę, że jeśli jesteście bardzo niezadowolone ze swoich lekarzy to chyba trzyba ich zmienić. Ja z mojego nie jestem aż tak bardzo niezadowolona, raz czy dwa mnie wkurzył, ale tak poza tym to nie mam mu nic do zarzucenia. Zawsze bada i robi usg, robi badania, więc chyba jest ok. Może nie ma też co przesadzać i szukać ideału - bo takiego z pewnością nie znajdziemy:/ Każdy lekarz ma swoje wady i zalety i chyba chodzi tylko o to,aby znaleźć takiego, który będzie odpowiadał naszym potrzebom - jednym odpowiada przecież jeden lekarz a innym nie...
Także nie martw się:)
 
przed chwila kupiłam na aukcji ooo takie cudeńka:laugh2:
Zobacz załącznik 221746
co do lekarza , to ja nie podejmę pochopnej decyzji o zmianie jego ponieważ nigdy nie wiadomo co czekać będzie mnie u drugiego ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim mamusiom:)

Mam w ogóle do Was pytanie od wczoraj pojawiła się mi dziwna wydzielina...nie wiem czy to coś niepokojącego czy mam to od początku ciąży, a nie zauważyłam...wydzielina bardzo rzadka tak jakby ktoś parę kropli wody mi wylał...macie coś podobnego? :baffled:
[/QUOTE
wczoraj po kąpieli zauważyłam, że na sutkach coś mi się zbiera, takie kryształki ale jeszcze nic nie cieknie. Co do "niższych" partii, to mnie niestety tylko tena lady ratuje :/

miłej soboty życzę, ja zmykam dzisiaj wieczorem do Szczecina, muszę coś upiec- zapodam wam fajny przepis. i upiec mięcho na jutrzejszy powrót mojego Jasia ze Stolicy.

I mój mały żal- jeżeli jeszcze raz usłyszę od kogoś "jak Wy sobie poradzicie", to przysięgam zatłukę
 
przed chwila kupiłam na aukcji ooo takie cudeńka:laugh2:
Zobacz załącznik 221746
co do lekarza , to ja nie podejmę pochopnej decyzji o zmianie jego ponieważ nigdy nie wiadomo co czekać będzie mnie u drugiego ;-)

boskie są :-) na allegro kupiłaś?

Wogóle to będę się żegnać dziewuszki - zbieram się juz na pociąg. Odezwę się już na spokojnie jak będę w Łodzi. Buziaki :* Trzymajcie się ciepło brzuchatki :-p
 
Witam sie i ja:)
Ależ mnie to nowe forum wkurza:angry: normalnej dopowiedzi napisac nie mozna.....

U mnie za oknem niby słoneczko ale zima na całego:dry: i gdzie ta wiosna.....
Troche mnie dzis brzuszek pobolewa wiec posiedze sobie w dmociu i polerzakuje (nadrobie zaległosci w czytaniu WAS:)

Shyla a jak Ty sie czujesz? Brzusio nie boli? Cudne te buciki:-)

Co do zmiany lekarza to jak wiecie tez przez to przechodziłam... U mnie to wygladało tak ze stary gin nie robił mi wszystkich badan i do tej pory mam kilka nie zrobionych ( np Toxo ale nowy nadrabia zaległosci), po za tym w razie jakiegos kłopotu z dzidzia w gabinecie nie miał zadnych sprzetów ani USG ani KTG wiec co on by mi pomógł? zwłaszcza ze pracuje w szpitalu oddalonym od Lublina o 100km. I niby gdzie miała bym rodzic? I jeszcze problemy ze zwolnieniem.... A teraz jestem zadowolona:) nowy gin pracuje w jednym z lubelskich szpitali z porodówką (mam do niego 5 min drogi) i w prywatnej dobrze wyposarzonej klinice gdzie w razie problemów moge sie zawsze zgłosic. Podczas wizyt jest dokładny zawsze zbada, wypyta, zaleci:) I jak by co to nr kom tez jest zeby dzwonic o kazdej poze dnia i nocy!
U mnie była sprawa prosta:)

Ufffff.... ale mam lenia....

A i skonczyłam juz szaliczek:) teraz zajme sie czapeczką ale jestem w trakcie wymyslania kroju:) Skończe wszystko to pokaże:-)




 
Witam wszystkie Panie.
Nasza rodzinka trochę za wcześnie wstała, ale mała miała jakieś koszmary - ostatnio się jej to zdarza koło 4-5 rano i tylko "mama i mama" i tak do 7 rano razem przebalowałyśmy.

Co do lekarzy - może nie od razu zmieniać, ale zasięgnąć opinii innego - warto. Osobiście będę dalej chodzić do obecnego - mam prywatną opiekę za darmo, czemu rezygnować, ale jednocześnie planuję na dniach wybrać się do innego lekarza, który przy okazji pracuje w szpitalu, w którym raczej chciałabym rodzić. O siebie samą nie muszę dbać, ale w ciąży nie mogę sobie pozwolić, że coś pójdzie nie tak, bo mój lekarz był nie w humorze.

We Wrocławiu dzisiaj wystawa kotów, więc planujemy zabrać naszą małą miłośniczkę.

Mąż pracy nie dostał, czyli dalej nie mogę nic zaplanować, szukać mieszkania, nic. Dodatkowy stres, ale to nie jego wina, sam nie jest szczęśliwy.

Życzę udanego dzionka wszystkim, pozdrawiam.
 
OOOO u nas w Lublinie tez jest dzis i jutro wystawa kotów rasowych:) i naet mam ochote pójsc ale jutro:tak: mam tylko nadzieje ze co ładniejsze okazy nie pojechały do Wrocławia:p




 
reklama
Do góry