reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hejka! no i nadal w dwupaku sie melduję :-)

Madzia no ja też myślę że jednak u nas tak będzie... jeszcze przenoszę hehe :-) a imię wybrał Adaś... i będzie malutka Ania :-)


śmigam teraz bo za pół godzinki wychodze po Adaśka do p-kola :-)
 
reklama
Witajcie,
koszmarnie mnie boli głowa :-( jestem już po kawie, coś zjem i łyknę jakieś prochy...choć wiem, że i tak niewiele mi pomogą :-( dziś mam wizytę w UP, formalność ale trzeba pojechać...niestety z Marcinem...mam nadzieję, że szybko pójdzie. Jednak sama droga w obie strony to prawie godzina plus czekanie w urzędzie. Miałam w planach wstąpienie do ciuchlandu ale to jak Mały byłby w przedszkolu, dziś chyba nici z tego ;-)
Małż wczoraj pojechał, znowu jesteśmy sami. Czasami jest tak lepiej ;-)
Kupiłam sobie zasłonki do okna balkonowego (w końcu), wczoraj przyszły ale i tak muszą trochę poleżeć, bo trzeba dowiesić żabek....czyli poczekają na Małża ;-) Marcin lepiej, choć jeszcze trochę pokasłuje. Mam nadzieję, że do pn wyzdrowieje.
Anecia, będzie Ania, ładnie :-) trzymaj się dzielnie i czekamy na wieści :-)
Madziu niestety dzieciaczki mają różne dni, podobnie jak my ;-) czekają nas różne zachowania ;-) fajnie, że Jasiowi się podoba w przedszkolu :-)
mallaika szczere gratulacje!!! Dbaj o siebie! ech zazdroszczę (tak pozytywnie) :-) jak po wizycie??
 
hejka!

melduję się nadal w dwupaku :-)

za chwilę smigam do miasta na małe zakupy, później do domu ogarnąć trochę, przed 15 po Adasia a jak eMek wróci z pracy to wybywamy do rodziców i wrócimy jutro wieczorem więc się nie stresujcie że nie piszę :-)

buziaki
 
Anecia :) ładne imię Adaś wybrał. Fajnie bo oboje będą mieli takie same inicjały i długość imion zdrobniała i pełna ma tyle samo liter:). Udanego wyjazdu:) korzystaj puki jeszcze możesz:)
Agulek bardzo trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko się ułożyło i z pracą i ze zdrowiem.

A ja dziś spałam tylko 3 godzinki i oczy teraz same mi się zamykają, myślałam że popołudniu odpocznę bo niby mój mąż dziś pracuję na pierwszą zmianę i o 15 miał być w domu, ale dzwonił że brakuję ludzi na drugiej zmianie i musi dłużej zostać w pracy. Jasia zawiozłam do przedszkola, na 12 z Mariuszkiem na szczepienie jadę (ale chyba go nie zaszczepię przez katar), ale chciałabym sprawdzić czy coś przytył przez ostatnie 2 miesiące. Ok 15 pojedziemy po Jasia, potem szybki obiad i pojadę z Jasiem na judo tylko Mariuszka będę musiała targać ze sobą. Mam nadzieję że jutro będzie pogoda, bo muszę odrobić pracę domową z kursu fotografii, wczoraj próbowałam jakieś zdjęcia Mariuszka w domu zrobić, a jutro może w plenerze udało by się jakąś sesje zrobić obu chłopcom:)
 
hehe ewelinka ja z różyczką sierpniówki 2010 i wrześniówki 2013 (no chyba ze ja się we wrześniu nie wyrobię ;-)) a Wy z kolei z mallaiką w parze idziecie :-) a w ogóle jak się czujesz?
 
Wizyta w UP poszła sprawnie, następna 12 XII. Głowa pęka :-( dobrze, że nie pada, choć i tak jeszcze posiedzimy w domu. Mały jeszcze trochę pokasłuje, więc posiedzimy żeby wyzdrowiał i w pn poszedł do przedszkola.
Madziu koniecznie wstaw jakieś zdjęcia z sesji :-)
Anecia udanego pobytu u Rodziców.
 
Ewelinka, ja się jeszcze wstrzymuję z zaglądaniem na forum przyszłych mam, chyba boję się zapeszać:sorry: jak lekarz potwierdzi, że bije serducho to na pewno dołączę ;) ja obstawiam, że jednak będzie czerwiec, bo Okruszek spłodzony 3 września ;)

Agulek, a może z Marcinkiem w UP będzie szybciej? jak ja zabierałam ze sobą Aleksandra to właśnie tak to działało :D

Wizytę u lekarza mam dopiero 8 października. Miałam mieć w piątek za tydzień, ale zmieniłam lekarza na takiego który ma dobrą opinię, bo ten pierwszy to jest kiepsko oceniany, a pani w rejestracji mi powiedziała, że mogę wybrać tylko raz lekarza prowadzącego :eek: Przedwczoraj robiłam badanie z krwi, dziś odebrałam wynik i beta wyszła 219 czyli 2-3 tydzień. Umówiłam się w laboratorium, że przyjdę za tydzień i powtórzę, żeby zobaczyć jak beta przyrasta.. Dopóki nie pójdę na USG chyba zwariuję od niepokoju, czy serducho ruszy jak trzeba. Boszszzzz... głupia jestem, wiem:-(
 
Czekamy na eMka aż z pracy ruszy i śmigamy :-)

Adaś miał dzisiaj dzień przedszkolaka hehe, bo nie wiem czy wiecie ale dziś po raz pierwszy jest ten dzień obchodzony bo sejm ustanowił....

poza tym wsio ok, mlody zadowolony że jedzie do babci i dziadka i już się doczekać nie może

agulek no to dobrze że szybko poszło :-)

mallaika no to super, skoro betka wyszła to jest ok :-) teraz niech tylko pięknie rośnie i czekamy na wizytę i same dobre wieści :-) nie może być inaczej :-) i nie wariuj!!!!!! buziaki
 
reklama
Anecia, uwierz mi staram się jak mogę, żeby nie zwariować, ale chyba hormony mi mózg zalewają :sorry:
Nie rozpakowuj się w weekend, odpoczywaj póki jeszcze możesz :p ;)
 
Do góry