reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

reklama
Madziu doskonale wiem co czujesz...ja nie znoszę się pakować przed wyjazdem. Najgorsze, że zawsze bagaże wychodzą dosyć spore ;-) A chorowania i siedzenia w domu mam już dość :wściekła/y:mam nadzieję, że niebawem już wyzdrowiejemy:tak:
 
Madziu, czyżby się coś działo?? Trzymam kciuki, za szybką akcję :-)
U nas nic się nie dzieje. Zdrowiejemy. Mały jeszcze pokasłuje ale jest już lepiej. Już mam dość siedzenia w domu....
 
Misssi, Agulek dzięki za kciuki, narazie nic się nie dzieje:) siedzę u rodziców i zabardzo nie chce mi się tu komputera włączać. Brzuch niby czasem boli, ale szału nadal nie ma:) Próbowałam do Was napisać z telefonu, ale jakoś mi nie wyszło:)
Agulek jeszcze troszkę i będziecie całkiem zdrowi, może akurat już na dworzu zrobi się wiosenniej:)
 
Witajcie,
my już prawie zdrowi ale już od wczoraj wychodzimy na dwór....bo ile można siedzieć w domu?! Nic ciekawego się nie dzieje....na razie jest chlapa ale ponoć w weekend ma znowu padać śnieg:-( a ja już chcę wiosnę:tak:
A z takich newsów to dziś idę na darmową, pokazową lekcję fitnesu w okolicznej szkole. Jak będzie mi odpowiadać, to będę chodziła 2x w tyg. Cena jest przystępna, a w grupie zawsze raźniej :-) Jadę razem z koleżanką, ale nawet jak jej nie będzie odpowiadała, to ja będę jeździła, jak będzie ok. Popracuję trochę nad kondycją przed wiosną ;-) w maju czeka mnie wesele i I Komunia u chrześniaczki.....to przyda się zgubić jeszcze z 3 kg ;-)
Madziu i jak już coś się dzieje??
 
Agulet80 współczuję chorób i super z tą pokazową lekcją. Mam nadzieję, że się spodoba
Madzia_83 trzymam kciuki za wymarzoną akcję porodową, a może już po?

U nas nic nowego. Mieszkamy teraz w Aberdeen. Gaja ma swój pokój (w końcu). 2 razy w tygodniu chodzimy na playgroupy i małej bardzo się podoba. Złożyłyśmy wniosek o przyjęcie do przedszkola. I w końcu mam jakieś znajome z dziećmi. Pogoda na razie jest fajna i taka ma pozostać jeszcze ok tygodnia. Choć dzisiaj pochmurnie, ale ma być 11 stopni. Wczoraj było 10 i super słoneczko. Gaja Nam w ogóle nie choruje, z czego się cieszymy. We wtorek jak wychodziłyśmy z zajęć wyszła w samej bluzie i ani myślała ubrać kurtkę, a było mroźno. W poniedziałek też szalała na krótki rękawek :szok:
 
Witajcie,
wczorajsze zajęcia bardzo mi się podobały :-) lubię tego typu zmęczenie :tak: we wtorek jedziemy znowu...powiem Wam, że z moją kondycją nie jest najgorzej ;-) były kobietki (laseczki), które nie dawały rady, a ja...ba byłam dzielna i dawała wycisk ;-) najmniej problemu sprawiały mi ćwiczenia na mięśnie brzucha...w końcu ćwiczę nie od dziś ;-) Ogólnie było fajnie i mam nadzieję, że tak będzie dalej :-)
mls fajnie, że Gaja nie choruje. Marcin raczej też rzadko. I też jest z tych "ciepłych" dzieciaków ;-)
Madziu i co??? Wczoraj moja Kuzynka urodziła, więc może i Ty??
 
Witajcie Dziewczyny:)
ja nadal w dwupaku:) mówiłam że moje dzieci to uparciuchy:) U siebie w domu to mam częściej włączony komputer, a u rodziców jakoś mi się go nie chce uruchamiać:). Dziś musiałam zrobić przelewy więc odrazu się melduję:). Jasio dziś zadowolony bo jest u niego tata, moi rodzice musieili z samego rana jechać na pogrzeb i wracają dopiero w nocy, więc mój mąż załatwił sobie na dziś wolne, jutro z rana wraca do Gdańska bo idzie do pracy, ale popołudniu znowu do nas przyjedzie:)
Agulek super że zajęcia się podobały:) ja też mam zamiar się zapisać na jakieś, w sumie niedaleko mam klub fitness ceny nawet nie najgorsze więc choć raz w tygodniu będę sobie chodzić, żeby odpocząć psychicznie:)
Mls ale u Was fajnie ciepło:) choć tu nad polskim morzem od 2 dni świeci słońce więć też odrazu jakoś przyjemniej:) tylko wiatr zimny:) Dobrze że Gaja nie choruję:) Nasz Jasiek mimo tego że jest wśród dzieci to też mało choruje. Bliźniaki mojej koleżanki, które chodzą do żłobka razem z Jasiem co chwilę są chore:/.
 
reklama
Dziewczyny, wpadam na chwilkę dosłownie i z góry przepraszam :zawstydzona/y:
Agulek, Madzia83 - ten mop ok? Nie zostawia mokrej powierzchni? Chcę właśnie kupić i jeszcze potrzebuję byście mnie lekko popchnęły. :-p
 
Do góry