reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Lili gratulacje!!! Pozdrowienia dla rodzinki, dużo zdrowia dla Was :-)
Luizko ciesze sie razem z Toba ze z Piterem wsio dobrze- tak trzymac :-)
A ja mam stresa bo w piatek czeka nas 5 cio godzinna podróż do Poznania, nie wiem jak moje szkraby to zniosą.
 
Ja się tylko melduję, że jesteśmy w domciu, póki co to łuhuhuhu, nic nie idzie zaplanować. :-p Wpadnę zaś potem.

Luizka - super, że po badaniu wszystko ok. Dzielny Piotruś.
 
cześć dziewczyny!

witam się tylko i pozdrawiam cieplutko

Lilijanna gratulacje!!!! niech mautka się zdrowo chowa!


a u nas wsio ok

pozdrawiamy i buziaki ślemy
 
Hej kochane!
Ja tylko na chwilke z pracy pisze, melduje ze nie mam w domu interentu:-( od poniedziałku do Was nie zagladałam... nie wiem kiedy bedzie...
Olo na bilansie dostał histerii i bilans sie nie odbył:-( mamy sie pojawic za dwa miesiace. Do przedszkola chodzi chetnie:tak: zostaje bez problemu :tak: Wczoraj wrocił z katarem:baffled: posałam go dzis bo goraczki nie ma ale na basen jutro na pewno nie idziemy, mam nadzieje ze sie podleczy w weekend:tak:

lili jeszcze raz gratulacje i zdrowka dla małej! Oby Wam sie udało jak najszybciej wypracowac plan dnia:-)

luizka super ze badanie wyszło dobrze!

missi trzymam kciuki za podróz!
 
reklama
Witajcie,
przede wszystkim Lili wielkie gratulacje i dużo zdrówka dla całej Rodzinki!
Nie było mnie parę dni, bo wyjechaliśmy do mojego stryjecznego wujostwa na działkę. Niestety Marcin wrócił przeziębiony :-( na szczęście oskrzela czyste, wczoraj bylismy u dr. Smarka i kaszle, ale jest dzielny, ma apetyt i humor. Oczywiście czasami troszkę marudzi.
W następnym tyg planuję wyjechać do mojego Taty. Nie wiem, czy tam jest zasięg neta polsatu. Mam zamiar pobyć tam parę dni..ot takie spóźnione wakacje ;-) oby tylko Marcin wyzdrowiał.
Pozdrowionka dla wszystkich i buziaki dla Dzieciaczków!
 
Do góry