reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dziękuję serdecznie za życzenia w imieniu mojego synka :)Wszystkiego najlepszego dla Gai oraz spóźnione życzenia dla naszych dwulatków i wszystkich siepniowych jubilatów :) Rosnijcie zdrowo, mądre, grzeczne i uśmiechnięte. Całuski dla Was i Waszych dzielnych mamuś.Jutro wstawie fotki z naszej imprezki :)
 
reklama
A ja 2 lata temu miałam o tej porze skurcze, jeszcze były długie odstępy czasu, ale zaczęło się 3.08 o punkt 22, a skończyło w dniu dzisiejszym o 14:12, także jeszcze troszkę czasu, zanim utuliłam swojego Skarba. A dzisiaj? Dzisiaj to małe coś biega, gada po swojemu i dalej kocha miłością bezwarunkową. ;-)
 
Wpadam na chwilke złozyć zyczonka Adzie i Sarze:

W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę tobie sercem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności
100 lat życia i radości


missi czekamy na zdjecia!:-p
 
Przyszłam popsioczyć naforumową koleżankę
p.gif
Robię Adriannie sama tort, korzystając z Jej przepisu na ciasto bounty i ... kto to widział, żeby przepis zacząć dyktować od ciasta?
huh1yh.gif
No ewidentnie od masy powinno iść, bo jak taki ślepok jak ja piecze i nie ważne, że przeczytał cały przepis z 5 razy zanim zaczął piec, to nie zauważył, że napisane w instrukcji jest jak wół "masę kokosowo - budyniową ostudzić"
confused8gj.gif
No to się studzi, jest północ, jak skończę o 1:00 będzie pięknie.
p.gif
Jak nie to zrobię sobie kolejną granicę - 2:00
wink2.gif
Może jak z 5 razy zmienię wodę w zlewie na zimniejszą to w 30 minut osiągnę cel.
p.gif
Jedno Wam powiem, smakuje wybornie.
laugh2.gif
laugh2.gif
laugh2.gif


Rogaliki, muffiny dyniowe i bomby czekoladowo - kokosowe są już gotowe. :tak: Mięsko w marynacie, jutro rano tylko szaszłyki nawlec na patyki i będzie pięknie. Transparent mamy zrobiony. ;-) Jeszcze balony muszę nadmuchać. :confused2:


Dziękujemy za życzenia, powiem Wam szczerze, że kilkakrotnie się dzisiaj poryczałam, tuliłam Ją, mówiłam, że kocham, głos sam się zaczął łamać, a po policzkach płynęły łzy, łzy szczęścia, że Ją mam, taką jaka jest, kocham Ją nad życie i cieszę się z Jej miłości, bezwarunkowej, po prostu czystej miłości.

Martusia85 - wszystkiego dobrego dla Sary, zdrówka, radości i mnóstwo miłości, :tak::tak::tak:
 
U nas impreza wyszła super, co prawda mieliśmy 1h poślizg w grillu, bo nie rozpaliliśmy go wcześniej, bo czasu zabrakło, ale potem poszło gładko. No tort jeszcze nam się rozwalał, masa była za mało ścięta, ale to pewnie dlatego, że za krótko w lodówce, chyba, że coś musiałabym zmodyfikować w zawartości, by nie była taka rzadka, ale tort nam zszedł momentalnie, został nam 1 kawałek na wieczór
p.gif



Z prezentów jestem bardzo zadowolona, Ada dostała :
- rowerek biegowy, a jednak troszkę Jej brakuje żeby samemu z tego korzystać
- klocki do układania, tego rodzaju ADAMIGO KLOCKI OBRAZKOWE 9 EL. (2482778165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- bajki, które po naciśnięciu guzików same się czytają
- zwierzątka, te akurat polecą do piaskownicy, będzie można im budować zagrody
- plecaczek
- ręcznik
- sukieneczkę
- szampana dla dzieci :-p

Jak się ogarnę to wrzucę kilka fotek. ;-)
 
Witajcie,
nie mam chęci na pisanie, bo atmosfera w domu okropna :-( całe szczęście, że jest moja Mama, chociaż może dla Niej nie do końca ;-) co do mojego M, to szkoda słów....dziś spróbowałam zmienić sytuację ale nie zauważyłam chęci z Jego strony, więc nie będę się płaszczyć....źle mi z tym ale będę uparta, tak jak On....odzywamy się "służbowo"...jeszcze nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji tak długo ale przez to, że zawsze ja na drugi dzień normalnie się odzywałam jakby nic się nie stało...a teraz się uparłam i ot...jest jak jest...
Dziś byliśmy na wizycie w CZD. Marcin był bardzo dzielny. Podczas wizyty u dr rozmawiał itd aż dr powiedział, że poprawił Mu się humor (przed nami był 2,5-roczny chłopiec i cały czas wrzeszczał). Podczas pobierania krwi nawet nie pisnął za co dostał naklejkę z truskawką :-) O ile wyniki będą ok, to następna wizyta 11.04.2013 r. Jeśli do 15-tego nie zadzwonią to oznacza, że wsio ok. Dr rownież powiedział nam o koślawości kolan ale potwierdził, to co powiedział ortopeda, że na razie nic z tym nie robimy, bo może samo minąć.
Lilijanna fajnie, że impreza udana, prezenty trafione. Ty teraz troszkę odpocznij :-) również czekam na fotki! Ja jakoś nawet nie myślę o urodzinach Małego i powiem szczerze, że wolałabym żeby nie było za dużo gości...a jak ma być taka atmosfera, jak jest obecnie, to wcale...
 
Witam:)

Luizka wszystkiego najlepszego dla pIotrusia w dniu jego urodzin!

W dniu Twojego Święta dużo zdrówka i miłości,
moc uśmiechu i słodkości,
mało smutku oraz łez,
pełni szczęścia jeśli chcesz...


agulek wspólczuje sytuacji z małzem... chyba poprostu musicie sobie szczerze porozmawiac. Trzymam kciuki za wyniki.

Co u nas... nic nowego w sumie nudy... ale Olek od wrzesnia idzie do przedszkola i ja juz mam pietra i tylko o tym mysle- jak on sobie poradzi :-( nie chce sam jesc ale mam nadzieje ze przy dzieciach bedzie jadł sam, i z uieraniem/ rozbieraniem jest kiepsko... tzn nie podejmyje jakichkolwiek prób ubierania czy rozbierania pomomo mojej zachety. Jakos u nas nie ma na razie tego etapu "ja sam". I z kupa mamy problem... bo nie chce robic od kad nocnikuje:no: jak mu sie chce to jest pisk wrzask do momentu zrobienia.... a juz na nocnik to nie mam mowy:no:
 
reklama
Lili spóźnione, ale szczere życzenia dla Ady :) super, że impreza się udała i super prezenty Ada dostała :)

Martusia
_85 także najlepsze życzenia da Sary :)

Agulek80
przykro, że macie taką sytuacje z Twoim M, mam nadzieję, że szybko minie. Suer, że Marcinek tak dzielnie zniósł wizytę i badani. Trzymam kciuki za wyniki :)

Luizka
życzonka samych pogodnych dni dla Piotusia :)

różyczk@ trzymam kciuki za Olusia, będzie mu super w przedszkolu, a Ty za jakiś czas nie będziesz pamiętała o swoich obawach. Co do ubierania to u nas Mała odciąga tylko majty jak wstaje z nocnika, nie ma mowy o samodzielnym ubieraniu.


U nas wszystko dobrze :) Gaja już całkowicie odpieluchowana. Nocki wytrzymuje pięknie. W sumie całkowite odpieluchowanie zajęło nam ok. 2 tygodni. Troszkę się bałam nocek, ale poszło pięknie. U nas pogoda piękna, codziennie chodzimy na basen, mała bryka w brodziku i jest super, wracamy wieczorami i tylko chwilka na zabawę z koleżanką, kąpiel i sanie J Zasypia nadal pięknie sama :) ok. 19:30 – 20:00 i śpi do 7 – 7:30 :) Drzemki w dzień zaburzają się od wielkiego święta. Mówi co raz więcej i co raz więcej łączy wyrazów J Oczywiście ma swoje określenia na pewne rzeczy jak np.: kopa – piłka :) Wydaje mi się, że teraz bardzo szybko łapie nowe wyrazy. Dzisiaj też zapowiada się ładny dzionek, więc może wybędziemy do ZOO, albo ogrodu botanicznego :)

P
ozdrawiamy :)

 
Do góry