reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Lea, najlepszego dla Twojego Lwiątka! niech rośnie zdrowo i radośnie :-)
Sara za 3 dni , a my akurat jedziemy cala familią, łacznie z moimi rodzicami i rodzenstwem na weselicho :D
 
reklama
Martuśka85 - a nasze razem świętują ;-) Udanej imprezy ślubnej no i napisz coś więcej co tam u Was. :tak:
Luizka4don - super sprawa z aquaparkiem, a jak jeszcze Piotruś się nie boi, to już ekstra jest. ;-)


A u mnie pranie już wstawione, gulasz się robi i kompot z jabłek również na piecu bąbelkuje, ostygnie i cyk do lodówki i będzie co pić po południu. Wczoraj była pełnia, księżyc niesamowicie świecił o północy, więc pewnie od dziś te upały faktycznie im się wykraczą. ;-)

My w niedzielę wyprawiamy Ady urodzinki, dziś i jutro wielkie sprzątanie wraz z myciem okien, praniem firan i w ogóle. Chcę Adzika zagonić do pomocy :-p W sobotę rano tylko na targowisko po warzywa i owoce, do rzeźnika po mięsko wszystko do lodówki i wybywamy na cały dzień świętować ten dzień w trójkę + córcia brzuszkowa ;-)
W planach mamy ciuchcie wolsztyńskie, jeziorko, odwiedzić jakąś agroturystykę, by zwierzątka pokazać, no i obowiązkowo zahaczyć o stadninę koni. Z domu trzeba wybyć co by nie bałaganić, więc powrót późnym wieczorem i hyc od razu do łóżka. :-p A ja do kuchni szykować tort! :dry:
W niedzielę A. zabiera Adę od rana gdziekolwiek, pewnie pojadą nad jeziorko, a ja w kuchni będę szykować żarełko, menu już jest prawie gotowe, ewentualnie jakieś dopieszczenie jeszcze nastąpi. No i muszę przygotować ogród, stół, balony, serpentyny i inne bzdety. :tak: Ma być kolorowo i oby pogoda nam niczego nie zepsuła. :sorry2: No w piątek wieczorem będziemy z Adą jeszcze robić plakat farbkami do malowania "2 latka Adrianny". :laugh2:
 
Bry!
Matko ja dzis oszaleje... Olek biedny ma podły humorek dzis:-( na spacerze bylismy 30minut bo to bylo bez snesu... ciagły ryk i zero zabawy. Teraz sie pokłada to moze zasnie... i humor sie poprawi. Zapodaje mu dzis najulubiensze zabawy ale Olo ma to w nosie...

agulek super ze zakupki udane:tak: ja tez jestem ostatnio do niczego- kochana to przez pogode:tak: kurna i ja sie zbieram na przeglad podwozia i cos dojc nie moge bo ciagle cos wazniejszego wypada (w sensie finansów)... :baffled:

lili fajny weekend Wam sie zapowiada:tak: ale pracowity dla Ciebie... Po musisz koniecznie odpoczac!!!!!!! 0y to chyba jako ostatni bedziemy swietowac urodzinki... hehe... ja jeszcze nawet nie mysle o tym ale chetnie zapoznam sie z Twoim menu (moze wykozystam cos na swoim przyjeciu):-)

luizka fajnie ze chodzicie na basen z małym;-) my wracamy na basen 10 wrzesnia:-D super! A w gorace dni u mojej mamy siedzimy w basenie:-D i ostatnio Olo nas zaskoczył bo on normalnie sam sie kładł na wode i "płynął" a raczej unosił sie:szok: czyli kurs nie poszedł w las:-) A wy chodzicie jeszcze na zabiegi?

martusia udanej imprezki! I my w sobote idziemy na slub:tak: a potem jest impreza w klubie:-D poszalejemy!!!!!

Olek chyba zaraz zasnie... lezy koło mnie i sie przytula d kocyka... Ale i ja jakas spiaca jestem.
 
Witajcie,
Marcin śpi ale lada chwila pewnie wstanie. Od wczorajszego wieczora mam ciszę z M. Nie odpuszczę i możliwe, że jutrzejsza rocznica ślubu będzie milcząca...szkoda gadać....jutro przyjeżdża do nas moja Mama. Trochę u nas pobędzie, więc będę miała lżej :-)
różyczk@ ja byłam na NFZ u gina...a co w końcu na coś się płaciło składki :-)udanej imprezki w sobotę :-) my mamy zaproszenie na weselicho na 11 ale nie idziemy. Olek po drzemce w lepszym humorku?
Lilijanna pracowity weekend się zapowiada ale oszczędzaj się Kochana! Życzę udanej imprezki urodzinowej!
Jakiś dzieciaczek dziś świętuje?? Jeśli tak dużo buziaków!
 
agulek wspólczuje sytuacji z mezem, ja tatmten tydz miałam cichy... hehe dobrzez ze Twow\ja mama przyjezdza. Olek wstał w lepszym nastroju:tak: Co do gina no to mogła bym na nfz pojsc tyle ze musiała bym isc do kogosc obcego bo moj przyjmuje tylko prywatnie niestety. Patrzyłam rano po liscie i dzis zaden smyk nie swietuje (z osób które sie jeszcze tu udzielaja)!

Olek wział sie za malowanie:-) wczesniej dobrze mu szła gra w domino:tak: Ja zmykam do kuchni placki z cukini robic a potem na spacer idziemy.
 
różyczka - czeka na nas skierowanie ale daje malemu odpoczac od lekarzy rechabilitacji itp. takie wakacje :) No i w sumie ja tez odpoczne od tego jezdzenia.....a od wrzesnia znowu bedziemy jezdzic:)
 
Co mnie dzisiaj w nocy opętało to nie wiem. Usypiałam Adę i troszkę to trwało, bo po mimo otwartego na szerokość balkonu to było duszno i ciężko się zasypiało, dopiero ok. 21:30 nadszedł cudowny wiatr, który ułatwił sprawę. Ada zasnęła, a ja stwierdziłam, że prasowanie i inne rzeczy mogą poczekać do rana, dobrze mi już było. O 1:30 Ada obudziłą się na siku, zgrało się to idealnie z moimi tymi samymi potrzebami. Zamiast Ją wziąć, wysadzić i położyć spać, jak zawsze, to ja z Nią zaczęłam gadać, dyskutować i ... rozbudziłam sobie dzieciaka.
confused8gj.gif
Na szczęście Ada z tych co nie chcą się w nocy bawić tylko sobie leżą i czekają na sen, czasem zmieniając pozycję o 180 stopni, dałam pić, zrobiła jeszcze 2x mniejsze siusiu i zasnęła, ja też.
p.gif
Ale co sobie w brodę plułam to moje.
wink2.gif



A ja teraz urodzinowo, bo mamy dzisiaj dwójkę świętujących szkrabów. :tak:

Dla Gai od mls :

Dzisiaj Twoje urodziny,
zatem zawsze dziarskiej miny.
Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy
dzień był miły - pełen śmiechu i radości.
Stu urodzinowych gości,
aut, lal, klocków i pluszaków.
Stu prezentów, stu buziaków.
Zdrowia, szczęścia i słodyczy.


oraz dla Czarka od miissii:

Świeczki się na torcie mienią,
obok wiśnie się czerwienią,
cudnie pachnie czekolada,
skrzy się w szklankach lemoniada,
baloniki wiszą w górze,
klaun oklasków zbiera burzę,
a to wszystko z tej przyczyny,
że masz dzisiaj urodziny!


I jeszcze jedne spóźnione dla Mai od roseann:


Maju dziś wielki dzień Twojego święta
i każdy o Tobie pamięta
więc z okazji urodzin
składam ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego i wszystkiego,
wszystkiego najlepszego!


Milusia83 - a Ty już 19tc??? :shocked2:
Luizka - każdemu się przyda chwila oddechu. :tak:
 
I ja wpadam złozyc zyczonka swietujacym dzis dzieciakom!

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)

Wszystkiegio najlepszego dla Gai i Czarusia!

Olek padł to ja skrobne pare slow!

luizka wkacje potrzebne! masz racje! Ja stwierdziłam po ostatnich przebojech z lekarzami i serduszkiem Olka ze tez odpuszczam... dam Olkowi odpoczac zapomniec i moze wtedy da wykonac badania:tak: zwłaszcza ze terminy i tak sa odległe... do szptala kazali nam czekac pół roku... Wiec odpusciłam miesiac! Pod koniec sierpnia spróbuje Olka umówic na echo serca do fajnej pani doktor. Zwłaszcza ze z Olkiem nic sie nie dzieje... tetno mu mierze jak spi i ma w normie... wcale nie widze tej tachykardii...

lili no tak najgorzej jest dzieciaka rozbudzic w nocy... ale dobrze ze Ada madra dziewczynka i poszła grzecznie spac.

Dla zainteresowanych w realu wystawili rzeczy do szkoły i jest sporo fajnych promocjii np kreda 8 szt za 3.99 (ta gruba)!

Ja ma stresa przed jutrzejszym dniem a raczej noca bo Olek zostaje u babci a nigdy go jeszcze samego na tak długo nie zostawiałam... i troche sie obawiam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry