reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Lilijanna oby to było tylko wymyślanie ;-) za jakiś czas chyba będę musiała wybrać się do lekarza, tylko jakoś tak nie ma kiedy :-(
 
reklama
Po wizycie. A w zasadzie dwoch. Nie ma alergii. To co widze to rogowacenie okolomiesdzkowe na polikach. Mam smarowac bepanthenem. Wg pani dr jakby mial alergie to bylby wysypany na calym ciele. A kupa? Widac tak zareagowal na zmiane mleka (bylo pepti a teraz ha). Natomiast sprawa nr 2, ktora najbardziej mnie nurtowala i spedzala sen z powiek ma swoje miejsce w szpitalu. Jeszce nie wiem kiedy malego poloza. Mam dzwonic i sie dowiadywac.
 
Ostatnia edycja:
Koralowa - mocno trzymam kciuki by wszystko się Wam poukładało, by zakończyło się na zamartwianiu. :tak:
Agulek80 - i Tobie życzę jw. :tak:


Kto z Was odważył się podać kawę zbożową? Bo Adzik dziś ze mną piła cykoriankę, normalnie napiłam się z Córą kawki dzisiaj. :laugh2:
Inna sprawa, że Ada najlepiej działa na dworze, widzę, że w domu za dużo Ją nosi i robi się upierdliwa, chyba, że ja miałam gorszy dzień, bo fakt miałam. Zobaczymy jutro. ;-)
 
Hej Dziewczyny!
agulek, zmiany pogody, strs z pracą...od tego głowa Cię boli i nie wymyślaj nic gorszego:) Zszokowałam się jak zobaczyłam Marcina na takim "dorosłym" rowerze:O Ja Mai trzykołowego, z podstawkami na nóżki i pasami szukałam, hi hi hi. Ale zainspirowałaś mnie i kupiłam Jej podobny do Waszego, tylko różowy:) Najwyżej troszkę poczeka:)
koralowa, dobrze, że alergia wykluczona, bo to na maksa utrudnia życie. Mam nadzieję, że obserwacja w szpitalu też nie wykaże niczego poważnego. Ale wystraszyłaś mnie strasznie:/ Niepokoi Cię to ,że Młody mało mówi tylko?
Lili, czyli już po biegunce? Dobrze:) Mai już dałam jakiś czas temu spróbowac, ale nie smakowała Jej:) Może powinnam poslodzic?:p
 
Koralowa - mocno trzymam kciuki by wszystko było dobrze :-)
Agulek80 - trzymaj się... :-)

Lilijanna każdy miewa gorszy dzięń, a Ty masz do tego prawo :tak:Oby tych dni było jak najmniej. Dobrze, ze Ada już ok :-)

Jak jak zwykle w biegu... U nas OK. Pozdrowienia dla Wszystkich :-)
 
Roseann - miałam pisać, że z tym pójściem Mai do kąta i przeprosinami to to musi słodko wyglądać. Ja czasem mam problem z utrzymaniem powagi, gdy coś Adriannie zabraniam, a Ona taką słodką minkę strzeli, że już kilka razy zdarzyło mi się obrócić, bo śmiać mi się chciało, a tu trzeba było powagę trzymać. :-p

Panienka - to dobrze, że u Was wszystko ok, to najważniejsze. :tak:

A ja wczoraj faktycznie musiałam mieć gorszy dzień, bo dziś Ada zachowuje się tak samo, tylko matka inaczej i zgoda panuje. :tak:
Co do kup to wczoraj nic a nic nie było lepiej, poszło wczoraj 15 pieluch + 1 w nocy ok. 23, bo zrobiła nawet kupę przez sen, spała dalej, ale co chwilę się przebudzała, więc coś mnie tknęło i dobrze, musiało być przebieranie, na szczęście potem od razu zasnęła, nawet nie chcę myśleć jakby dupsko rano wyglądało, od takiej ostrej kupy. Mimo, że przebieram Ją natychmiast i smaruję kremami to i tak ma obszczypany tyłek. :-(
Zobaczymy jak minie nam dzisiaj dzieć, dzisiaj jest 3 doba, jak to 3dniówka to powinno ustąpić. Oby!

Wszystkim dzieciaczkom zdrowia w Dniu Dziecka, a o szczęście, miłość, radość i świetną zabawę postarajmy się my - rodzice. :tak:
 
Witajcie,
Mały jeszcze śpi ale lada chwila się obudzi. Dziś mnie naszło na racuchy i ciasto rośnie :-) dziś wstrętna pogoda, cały czas pada deszcz i jest zimno.
koralowa mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :-)
Lilijanna jeśli chodzi o kawę zbożową, to Marcin co jakiś czas mi podpija, podobnie jak zieloną herbatę. Jak dziś czuje się Mała? A pupa, to wyobrażam sobie, że pomimo dbania o nią, jest obolała. Jak byliśmy w szpitalu, to cieszyłam się, że Marcin tak ładnie robił kupę do nocnika, dzięki temu pupa była ładna.
roseann dobrze, że kupiłaś podobny rowerek. Uważam, że takie trójkołowe są kiepskie, no chyba, że w zastępstwie wózka ;-)
panienka cieszę się, że u Was wsio ok. Jak znajdziesz chwilę skrobnij coś więcej :-)

Wszystkim Dzieciaczkom w dniu Ich Świeta dużo zdrówka i uśmiechu!!!
 
reklama
Lilijanna ja na Twoim miejscu pewnie dawno byłabym już u lekarza z małą, dlatego "podziwiam" Cię, że dajesz radę sama. Ja jestem bardzo przewrażliwiona odkąd młody wylądował 2 razy w szpitalu :-( i teraz nawet z kaszlem lecę do lekarza. Niestety u mojego synka choroby się szybko rozwijają :szok: Oby Twojej Adzie szybko przeszło. A trzydniówkę mój jak miał jako niemowlę to była tylko temperatura i wysypka, więc chyba ja myślę o innej trzydniówce? W każdym razie zdrówka dla małej :-)

agulek80 dzięki :-)

Jejku siedzę na urlopie wych. w domu i czasu wolnego brak, ciekawe jak by to było gdybym pracowała? W domu i koło, ciągle jest coś do zrobienia, a z młodym ciężko, bo większość rzeczy on też chce robić/ pomagać:blink:

Jakby któraś z mamuś na urlopie wych. miała czas i napisała mi jak to jest ze świadczeniami gdy zachodzi się w ciąże?

U nas jak pisałam Ok, pilnuje co synek może jeść, niestety przy alergii na orzechy ziemne, słodycze w większości odpadają, a takiemu maluchowi ciężko zrozumieć że tego nie może... :confused: Dlatego muszę go bardzo pilnować i unikać zabronionych pokarmów. Ciężko jest, ale trzeba dać radę... Dobrze, że na inne produkty ma mniejszą alergię... W każdym razie nikomu nie życzę. Gdy będzie miał 3+ latka zrobimy testy skórne.

Dla wszystkich dzieciaczków przede wszystkim zdrówka!!! :-)

Spokojnej nocy :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry