reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam:)
Ale u nas pogoda:/ leje od rana i tylko spac sie chce... Olo spi od 12... co on bedzie robił w nocy. A dzis mielismy kolejna ładna nocke:) tzn Olo przespał cała w swoim łozeczku:tak: obudził sie na chwilke jak ja sie kładłam spac ale go utuliłam i zasnął grzecnie! Jupi!
Agulek ja dzis mam takiego lenia ze lezałam w łżku do 11.... teraz naczynia kwitna w kuchni a ja siedze przed kompem.... Olo na obiad zje słoiczek rybny bo mu zupy nie ugotowałam:sorry2: No coz czasem i mi sie moze zdarzyc lenistwo!:-) A jak tam po urodzinkach? I miałam zapytac kiedy sie do nowego domku wprowadzacie?????????

Anecia ale ty zabiegana jestes... wpadaj do nas czesciej:tak::-)

Missi i pozwolisz mu jezdzic na tym?????????? ja bym chyba na zawał padła albo predzej osiwiała!

A pochwale sie ze wczoraj na basenie Olo pieknie pływał sam!!!!!!!!:-D Nawet instruktorka była zdziwona ze taki odwazny i sam moja reke puszcza!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Missi - ale takiego na napęd elektryczny czy taki z prawdziwego zdarzenia bo my wlasnie rozgladamy sie na taki z napedem elektrycznym bo ostatnio w sklepie maly pojezdzil na motorku takim i mu sie bardzo podobalo.


No i 2 nastepne egzaminy zaliczone hehe jeszcze 3 za tydzien i mam z głowy szkole średnia i ide dalej:)
 
witam sie
mialam atak kolki nerkowej i ledwo żyje

jestem za Wami dziewczyny na moderatora:)

Ale mam pytanie do dziewczyn z okolic Krakowa...
powiedzcie mi jak to u Was jest bo tak kuzynowi M urodziła sie córeczka i on poprosił brata mojego M na chrzestnego... czy źle to będzie wyglądało, jak my tego kuzyna ojca tej dziewczynki weźmieny na chrzestnego??
 
Hej
Różyczko ja też myślałm, że quad to jakaś masakra ale ten co mały dostał jest dla dzieci od roku do czterech lat. Jedzie się na nim naprawdę wolno, takie tempo spacerowe, jest stabilny, dosyc mały i nie widzę niebezpieczeństwa. Mały naciska nogą pedał, jak chce jechac, no i mozna wyłączyc go całkiem.
No czasem trzeba sobie poleniuchowac, a wyrzuty sumienia schowac gdzieś głeboko. My też dzisiaj wstalśmy po 10 :) Zazdroszczę że chodzicie na basen. To Oluś umie pływac? WOW! Chciałam chodzic z małym od zimy ale niestety gin mi zabronił basenu, szkoda bo basen widze ze swojego okna. Teraz będzie dzidzia i lato to pewnie nie pochodzimy, a że mamy dookoła kilka jezior więc raczej jak cos to jeziorka będą przez nas
oblegane.
Luizka gratuluję zdanych egzamów! Idziesz jak burza :) Quad jest z napędem elektrycznym, taki typowo dla dzieci. Czarek jest zachwycony, fajna zabawka dla malego fana motoryzacji. Ostatnio odkryłam, że lubi ogladac nawet pisma typu "auto swiat" - nie wiem co będzie dalej :)
Pajko ja nie jestem z okolic Krakowa ale wydaje mi sie że to nie bedzie źle wyglądało. Jak zdrówko?
 
Pajkaa - ja z Wlkp, ale to ani trochę nie będzie źle wyglądało :-)

koralowa - witaj :-) Ada zakłada kurtkę tył do przodu, a buty ostatnio udało Jej się założyć, ale rzepów już nie zapnie ;-) Zaskakują nas te dzieciaki tak pozytywnie. :tak:

Misssi - Ada ma quada na pedały póki co, bo dostała, ale od stoi, a Ona sobie w nim siedzi, a nie sorry my mamy gokarta :-p

różyczk@
- jak na basenie? Ja się wybieram i dotrzeć nie mogę. :confused2:

agulek80- jak piesio po weekendzie? Super, że tak sobie przypadliście do gustu, ja nigdy się nie mogę nadziwić, my byśmy chcieli psa również, ale ja wiem, że to byłby mój obowiązek i stąd opory, A. ledwo rano do pracy wstaje, więc musiałabym się wcześniej zwalać z łóżka, czy pogoda czy nie pogoda, a póki co nie jestem na to gotowa. :sorry:

Lea28 - jak buntownik?
Anecia1111 - no to chociaż młody miał towarzystwo :-) Chyba, że bratanica to już pannica :-p

Roseann - co tam u Was? :sorry:

Madzia83 - nie przepracowuj się Ty nas pracusiu :-p Jak autko się w ogóle sprawuje? Po takim czasie coś więcej można powiedzieć. :tak:

Moi rodzice kupili działkę, więc w sobotę pojechaliśmy im pokibicować w wielkim sprzątaniu, a w niedzielę chcieliśmy posiedzieć u siebie w ogrodzie, ale oczywiście musiało padać cały dzień i siedzieliśmy w domu. :confused2:
 
Witajcie,
moje dziecię nie chce zasnać...nie wiem skąd on ma tyle energii bo ja wysiadam ;-) byliśmy na spacerze w deszczu. W gumiaczkach i płaszczyku z Biedronki (kiedyś był o nich temat i jak dla mnie jest ok). Oczywiście po spacerze musiałam nastawić pranie ;-) Pogoda wstrętna, u mnie nadal brak chęci na cokolwiek...
różyczk@ fajnie, że kolejne nocki przespane. Zazdroszczę :-) u nas Marcin wędruje po całym łóżku, dziś prawie znalazł się na podłodze ;-) na urodzinkach ok, bez rewelacji. Marcin był najmłodszy i w sumie nie bardzo miał się z kim bawić. Nie byliśmy długo ale podjedliśmy smakołyków ;-) do nowego domku, planujemy się wprowadzić na zimę..oby ;-)
luizka gratki za egazminy!
misssi fajny quad, choć ja stawiam na wysiłek. Na razie mamy jeździk, a rowerek biegowy już czeka ;-)
Lilijanna piesek super. Jedynie trzeba ją zamykać w domu jak się wychodzi. A jak jest na podwórku to mieć na oku ;-) niedługo coś wykombinujemy żeby nie wychodziła pod bramą i będzie mogła biegać do woli po podwórku. Masz rację, że pies to odpowiedzialność. Ja poprzedniego miałam w bloku, a nawet jeździłam z nim do pracy żeby nie siedział po 11h sam w domu. Jak się ma podwórko jest łatwiej, co nie oznacza, że nie ma obowiązku ;-) kocham psiaki i nawet wychodzenie rano poza podwórko mnie nie zraża ;-)
 
rozyczk@, dziekuje. My tez chodzimy na basen. Juz od roku i bardzo sobie chwale. Maly cieszy sie, gdy tylko wejdzie na basen. Sam juz do niego wchodzi. Ostatnio sam chcial do niego wskoczyc w najglebszym miejscu. Smiesznie plywa, ale wie, ze trzeba machac rekami i nogami. Frajde ma ze wskakiwania z pozycji siedzacej z brzegu do basenu.

luizka, gratuluje zdania egzaminow

pajkaaa, wspolczuje kolki nerkowej. Tez mialam ze 2 ataki tego dziadostwa, gdy bylam z malym w ciazy. Myslalam, ze nieba lizne. A sciane to podrapalam z bolu tak, ze az mi paznokcie popekaly. :/

Liljanka, masz racje. DZieciaki zaskakuja teraz co dzien. :)
 
reklama
Dziewczyny ta pogoda jest okropna :-( co prawda byliśmy na spacerze ale jak jest ciepło, to jesteśmy długo na dworze. Siedzenie w domu jest przygnębiające....Ponoć w nasępnym tygodniu ma być już ciepełko, oby tylko prognozy się sprawdziły, bo już starczy tego zimna i deszczu.
roseann odezwij się co u Was? Jak się czujesz?
A u mnie zabrakło chleba hmmm i pewnie będę musiała zrobić jakieś placki albo cóś ;-) Miłego wieczorku Kobietki i buziaki dla dzieciaczków :-)
 
Do góry