reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
hej dziewczyny, Strasznie dawno mnie tu nie było, nawet poczytać nie miałam czasu. Teraz tez tylko na chwilke wpadłam i egoistycznie dwa słowa o sobie. Basia ma już 6 zębów, kolejne 2 w drodze, ama siada, raczkuje do tyłu i w ogóle wszedzie jej pełno. Strasznie dużo gada po swojemu, ostatnio ma faze na pa pa i potrafi tak pół spaceru papać do wszystkiego, a juz jak ktos na mija :-D to użmiech i pa pa pa :-) A tak poza tym firma ciągle na rozruchu, tak sie wydaje ze ciach mach i działa, a tu ciągle cos. Zreszta przy małym dziecku i opiekunce na dorywczo to ciezko cos popracowac. Od wrzesnia albo żłobek albo opiekunka na 3/4 etatu - zobaczymy na co nas bedzie stac, bo na razie bida az piszczy(same inwestycje), a to tego kredyt we franku :no:. Ech ale nie bede biadolić, bo mamy lato i choc dzis pada to jak jest ciepło to życie wydaje sie łątwiejsze. Buziaki dla wszystkich mamć i dzieciaczków. Moze niedługo znajde chwile zeby poczytac, ale nie ma szans abym nadrobiła. Ściskam mocno i życze udanych Wakacji tym które niedługo wyjeżdżają, uważajcie na siebie i korzystajcie z życia bo sie nam należy;-)
 
pajkaa - my pewnie weźmiemy zapas słoiczków, poza tym nasz bąbel wcina podobne jedzenie do nas. na rybkę pewnie chętnie też pójdzie ;) bez przesadyzmu, wszędzie są sklepy, można kupić jedzenie dla dziecka.

luizka - budowlana w maksymilianowie, to od razu za niemczem ;)
 
pajkaa - my pewnie weźmiemy zapas słoiczków, poza tym nasz bąbel wcina podobne jedzenie do nas. na rybkę pewnie chętnie też pójdzie ;) bez przesadyzmu, wszędzie są sklepy, można kupić jedzenie dla dziecka.

luizka - budowlana w maksymilianowie, to od razu za niemczem ;)

Andzia ale moj je gotowane przeze mnie nie lubi słoiczków....
 
Pajkaa może po prostu zrób zapasy i zawekuj :-) będziesz miała swoje gotowane, a przez drogę się nie popsuje.
Dziś Marcin mnie zadziwił, szedł za 1 rączkę, nagle się puścił i poszedł....ja w szoku, nawet nie zdążyłam policzyć kroków, ale było ich pewnie z 8. To już 3 Jego próba samodzielnego chodzenia i najdłuższa :-) jestem taka dumna z mojego Skarba :-)
 
Pajkaa może po prostu zrób zapasy i zawekuj :-) będziesz miała swoje gotowane, a przez drogę się nie popsuje.
Dziś Marcin mnie zadziwił, szedł za 1 rączkę, nagle się puścił i poszedł....ja w szoku, nawet nie zdążyłam policzyć kroków, ale było ich pewnie z 8. To już 3 Jego próba samodzielnego chodzenia i najdłuższa :-) jestem taka dumna z mojego Skarba :-)

gratuluje:)
 
agulek, to nasze chlopy jak blizniaki! :D Mojemu dzis wyszla lewa gorna jedynka, prawa idzie za nia, wiec na dniach wyjdzie. A z chodzeniem... moj dzis sam zrobil do mnie sam jeden kroczek! :D

lilianka, to ja ostatnio takie obiady dla naszej 3 robie. ;)

andzia, trzymam kciuki za dzialke. :) I pozytywnie zazdroszcze upatrzenia sobie wymarzonej ziemi. ;)
 
andzia - my rowniez trzymamy kciuki za dzialeczke oby wszystko bylo po Waszej mysli:tak:
koralowa,agulek - mocno mialy Wasze dzieciaczki popuchniete dziaselka przy tych gornych zabkach,bo ja mojemu ogladam ale nie chce mi nic pokazac i protestuje strasznie jak mama chce cos tam sobie przyuważyć ;-) stanelo na 2 dolnych jedynkach a znow jest niespokojny malo je i tak sie zastanawiam czy kolejne zabki nie sa w natarciu:-)
Co do jedzonka to nasz sloiczki i normalne jedzenie mniej doprawione,ogolnie je wszystko co sie mu da tyle tylko ze teraz jakos w malych ilosciach mam nadzieje,ze to przez zabki:tak:
Milosz skonczyl w niedziele kurs i dostal dyplom malego plywaka jak bedziemy mieli zdjecia to pokażemy jak sobie radzil w wodzie:-) i tak jak wiekszosc z Waszych dzieciaczkow puszcza sie i robi pojedyncze kroczki;-) a i w niedziele rano mielismy pierwszy "wypadek" obudzil nas krzyk naszego szkraba,ktory spadl nam z lozka:zawstydzona/y::szok:
 
moje syniątko jak na razie samo stało przez chwilę. Jak czuje, że go puszczam to od razu siada na doopkę ;) ostrożny jest w kwestii chodzenia, ale przy krawędziach kanapy zasuwa bez problemu.

a co do spadania z łóżka, to Gabu naumiał się z niego po prostu zsuwać , ustawia się tyłem do krawędzi, najpierw nogi a potem reszta, dupką na podłogę i zasuwa gdzie chce.

a działka hmm...okazało się, że jest o 20% droższa niż w pierwotnej ofercie, ale mieścmiy się w 100 000 zł. Jest to nadal najtansza oferta w tej miejscowości, więc na dniach składamy ofertę. dzisiaj bedzie wielkie poszukiwanie najtanszej oferty bank :)
 
reklama
Do góry