reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Dziewczyny, ja też Wam życzę wspaniałego Nowego Roku. Aby nasze maluszki były zawsze zdrowe i wesołe. Aby nowy rok, podobnie jak miniony obfitował w same wspaniałe nowiny :-)
Tym, które gdzieś imprezują życzę wspaniałej zabawy, wybawcie się za nas, które siedzimy w domu :-D
imagesCA3K98MW.jpg
 
Hej Dziewczyny,
siedzimy w domciu ale wcale nie jest mi z tym źle:-)
Bombusiu wysyłałaś coś specjalnie, czy tylko na podstawie wypełnionych ankiet przyszła Ci ta paczuszka? Wiem, że w jakimś można było coś odesłać ale jakoś zapomniałam i pewnie teraz już za późno. A fajnie, jak coś takiego przychodzi:-)cierpliwości z maruderkiem;-)u nas też dziś sporo padało, śliczna jest taka zima:tak:
Andzia następnym razem się uda i będziesz brykać autkiem;-)
Dziewczyny, życzę Wam oraz Waszym Rodzinkom, a zwłaszcza Dzieciaczkom, udanego dzisiejszego wieczoru, spokojnej nocki a Nowy 2011 Rok niech Wam przyniesie dużo szczęścia, zdrówka oraz spełnienie marzeń!!!
 
No to jestem 1 w tym roku na bb:p
No ja juz na nogacha ..moje dziecko od 1,5 godziny rozmawia z kwiatem heh. ale o 12 byla masakra nawet nie widzialam fajerwerek .. za 2 12 wchodze a maly lezy w lozku i oczy jak 5 zl biore go na rece a on oczy dzikie jak zaczeli strzelac i takie dziwne odglosy yyy yy z przerazenia to bylo straszne bidulek maly.
 
Witam się i ja, oooo czyżby dzieciaki odsypiały Sylwestra??? ;-) Ja fajerwerki widziałam, ale jak sąsiedzi dosłownie za ścianą domu gdzie jest sypialnia zaczęli strzelać, to zaczęła się trochę kręcić, ale sen zwyciężył, za to jak ja o 1 do łóżka, to Ona na cyca, ale piciu się tylko chciało, bo dosłownie 5 razy pociągnęła :tak:

weroneczka - ale ja się w święta o to noszenie z nikim nie pokłóciłam, każdy kto chciał dostał, ale uważam, że takie przekładanie z rąk do rąk non stop jest po prostu chore, dzieciak wygłupiony. Jak widziałam, że Ada ma dość to mówiłam "choć Adrianna do leżaczka, odpoczniesz sobie, a przy okazji rodzinka się naje" :-p Nie wiem może dlatego u mnie nie ma dąsów, że ja od początku tak robiłam i każdy już wie, że Ada ma swoje krzesełko.
 
Ostatnia edycja:
Witam w Nowym 2011 Roku!
Jeśli chodzi o fajerwerki, to widziałam je z pozycji leżącej;-)Marcin akurat miał porę amutania i wcale mu nie przeszkadzał hałas, spał i jadł, tak jak zwykle. Niestety, jak na złość robił to dosyć długo i nie mogłam wiele zobaczyć. Mniejszy psiak był z nami w sypialni, a duży z M na podwórku, przy nodze. Oba się boją strzelania:szok:ogólnie to nie miałam siły siedzieć i patrzeć w tv, więc ok 22 poszłam spać:-Doczywiście przed 24 nadeszła pora karmienia;-)tak jakoś zeszło, że nawet nie otworzyłam swojego Pikolo he he no cóż....dzisiaj strasznie wieje, temperatura znośna ale ten wiatr:szok:
Miłego dnia!
 
reklama
Do góry