reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

andziu mnie tez ratował w ciązy SINUPRET, rewelacyjny jest i bezpieczny masz racje:tak:....dobrze , ze u Twojej psiapsiółki wszystko ok, ale kurcze nadal nie wiadomo czemu nie zachodzi w ciąże, moja koleżanka tez tak miała, M był zdrowy byczek, a ona niby tez, ale ciągle cos tam sie działo i po 5 latach teraz urodziła, wiadomo jest przeszczęsliwa:-).........gratuluje sukcesów w usypianiu synka, ja naszego tez chciałam uspic w łózeczku lecz po 45 min. ja juz prawie spałam:szok:, a on nieeeeeeee no wył, a mój M powiedział, ze mam mu dziecka nie strsowac:szok::wściekła/y: i go uspił w leżaczku:-p, mały padł po 2 min. dosłownie ooo i taki finał:sorry:.........sliczny garniturek ma maluszek;-).....ja uzywam tuszu do rzęs z AVONU :)
Natka cieszę sie, ze Gabrys zdrowy, no to super, masz swięta spokojne;-)...........zaparz rumianek z torebki na zaparcia i dawaj maluszkowi piciu,a juz doczytałam, ze dooopa, nie pomaga to herbatki Hippa tez są pomocne:tak:
weroniczka kalendarze kosztowały po 60 zł, a kubki ok.28 zł, ale dostałam 10 zł rabatu:-p.........pytałam Cie jaki rodzaj pracy tej nowej masz wykonywac???? i dostałaś ją???
MiriannaK ojjj to super, ze M sobie poradził sam z malutką, mój tez bez zastrzeżeń sobie radzi, nawet fridą noska mu ostatnio wyczyscił:szok::-D i nawet nigdy do mnie nie dzwoni, kochani tatusiowie:-D
Inkaa pewnie, ze Cię pamiętam, to teraz pisz czesciej.......super, ze masz grzeczne dziecko:tak:
pati ojjj i Twój ładnie usypia, moje szkrabik jak juz usnie to tez potrafi pospac dłuuugo, a w nocy to luzik, 1 raz papu i nyny do 8,9.00:-)
koralowa suuuper, ze z maluszkiem wsio dobrze, to na swięta bedziesz spokojna, a sobie w domku wycwiczycie wszystko:happy2:

A co u nas: hmmm
Prezenty dzis popakowałam juz, wszystkie kupione.
Tatus ubiera pokój w swiatełka, maluch sobie spi.
BYł dzis z M na spacerze, ale tylko pół h , bo ziiimmnoo grrrrr:sorry:.
Dzis dostał pierwszy raz gruszkę ze słoiczka, nawet ładnie zjadł:-), czekamy na koope:-D
 
reklama
witam my na chwile bo u cioci na lapku. polski pisemny zaliczony a fizyka na 4 jutro jeszcze historia:) Jak wrocimy do domciu to nadrobimy
jedyne co to ciesze sie koralowa ze juz w domciu i ze ok:) akysz ze szpitalami;) bombusiusuper prezenty andzia-sliczny garniak
 
wow, 3000. strona wątku <szok> niezle :-p
Mamusie karmiące jeszcze piersią, mam pytanko. jak to jest u Was z miesiączką? bo ja jeszcze nie mam, a to juz 4,5 miesiąca.. czy to normalne (oczywiscie nadal karmie)? i jeszcze jedno - jak to jest z 1. owulacją po porodzie - da się wyczuć, że trwa, w sensie boli cos czy jakos inaczej czuc? bo.. no wiecie o co chodzi ;-)
usciski weekendowe dla wszystkich!
 
hejka:
Bombusiu - super prezenty:)
Koralowa - teraz już będzie wszystko dobrze
Martuśka - ja też nie mam jeszcze miesiączki, i też karmię cyckiem. Też nie wiem jak to z owulacją, ale kilka razy czułąm taki znajomy ból jajników, więc kto wie może to była owulacja. My się wrazie czego zabezpieczamy gumkami.

A my: ubraliśmy dzisiaj choinkę, Lila siedziała jak zaczarowana w huśtawce i się patrzyła na światełka.

u nas dzisiaj usypainie poszło migiem:
wykapałam, potem zjadła, o dziwo, z dwóch cycków , przeszłam się do salonu a w tym czasie wywietrzyłam porządnie sypailnię i zs chwilę po prostu ją połozyłam do łożeczka a ona poleżała 2 min i usnęła sama ( ze smokiem).
Terazn siedzę z salonie i ją obserwuję na monitorku niani elektronicznej i smoka juz wypluła.

Dzisiaj dałam jej na deserek - jabłuszko z marchewką, jadła, ale bez entuzjazmu. za to starszakowi bardzo smakowało hehe:) może z nim zacznę od początku rozszerzanie diety i mi zacznie jeść warzywa.

spokojnej nocki życzę.
 
Hej Dziewczynki! Witam się niedzielnie :)

Ja też jeszcze nie dostałam @ i też cyckuję, ale jak napisała MiriannaK kilka razy czułam ten znajomy ból...

Dziewczyny kiedy zaczęłyście podawać maluchom coś innego niż cycek? Planowałam zacząć gdzieś w 5 miesiącu, a tu widzę, że Wy już sporo dajecie malcom do degustacji.
 
Witam wszystkie mamuski:))
Nie pisalam do Was od urodzenia Miska,bo jakos czasu mi brakuje,starszy 1-klasista tez trzeba mu poswiecic duzzzo czasu,ale przyzaje,ze czytam Was regularnie:)
Co do karmienia to karmie piersia,ale ze wzgledow na kupke naszego szkraba wprowadzilam mu jablko i soczki(kupka byla co 10 dni i to z czopkiem i balam sie ze nie bedzie umial niedługo sam zrobic:(() a dzis dostanie jakies warzywko moze marcheweczke,bo dzidzia strasznie sie rwie do nowego jedzonka:)
Pozdrawiam Was dziewczynki i zycze milej niedzieli:)
 
Witajcie Dziewczyny,
ja tylko krótko, czytałam wszystkie wpisy ale nie odniosę się do nich bo nie mam siły:-(wczoraj pół dnia spędziliśmy w 3 w szpitalu. Nad ranem miałam straszny ból w klatce piersiowej masakra, a potem cały czas pieczenie. Miałam badania i się okazało, że to z wysiłku macierzyńskiego (karmienie, kąpanie, noszenie itd). Jakoś to się nazywa ale nie pamiętam:-(jakiś nerw na coś naciska no i miałam efekt. Mam nadzieję, że to już się nie powtórzy.
Co do dawania stałych pokarmów, to ja jeszcze nic nie daję. Lecimy na cycu, może w styczniu coś zacznę podawać.
Okresu jeszcze nie miałam i wcale mi się za nim nie tęskni;-)
Dzisiaj będziemy ubierać choinkę:-)jejku już niedługo Święta, suuuper!
Miłego po południa!
 
witam świątecznie :D


Hej mamuśki
pajkaa - od zatok to ja jestem specjalistką ;) polecam SINUPRET. to takie zielone ziołowe tabletki. dość dużo się ich łyka, ale już po 2-3 dniach wszystko schodzi z zatok, dosłownie leje się jak kisiel :p brałam to w ciąży i podczas karmienia też można brać na 100000%. są troszkę drogie, ale skuteczne. nie musisz kupować calgo opakowania. doraźnie starczy 1-2 listki. można je stosować przez długi czas w okresie zimowo jesiennym w mniejszych dawkach tak profilaktycznie. POLECAM!

.

dzięki bardzo od razu sobie zamówie :) przez neta :D

mamy wyniki od GABRYSIA wszytsko jest ok, normalnie mam dość 1,5 mca strachu o niego i tyle stresu normalnie mam sie ochote napić bo tak sobie obiecałam , ale wiadomo że tego nie zrobie jedynie Karmi moge chlusnąć ale nie mam buu
dziewczyny jestem taka szcześliwa ,

PAJKA nawet mnie nie strasz , mój Gabi ma zaparcia to ja juz nie wiem co mu normalnie podać , myślałam że zrobi kupke na wieczór ale nic z tego poczekam chyba aż zrobi i dopiero dam te jabłka mam ze słoiczka z Hipa, daje mu Lakcid 2 razy dziennie na początku pomagała a teraz już chyba nawet to nie pomaga do lekarki nawet nie ide bo troche olała temat ostatnim razem musze sama cos wymysleć co prawda on jakos strasznei z tego powodu nie cierpi ale dopóki mu dawałam tylko pierś to nie przejmowałam sie za bardzo ale teraz juz pije częściej sztuczne więc boje się że go całkiem zaciśnie , może jakieś granulki homeopatyczne może ma ktoś doświadczenie ?
a na zatoki hmm współczuje ale chyba ci nie pomoge choć pewnie to samo co w ciąży czyli niewieli może jakies inhalacje sobie rób z solą fizjologiczną, apap też weź można do 4 tabletek na dobe wiem że nie chcesz ale nie warto się męczyć

u mnie 3 nocki Sebuś po nocach nie spał budził się z placzem masakta. Pani w aptece poleciła nam kropelki INFACOL koszt 22 zł, ale dzisiaj (jak wczoraj mu podałam 2 razy przed snem) budził się o 22:30, 00:45, 4:40, 7:30 ,9:30a wcześniej budził się o 22:30, 00:30, 2:30, 3:30, 4:40:5;30i od 5 płacz :(

Pajkaa - właśnie zerknęłam na Twój suwaczek odnośnie drugiej dzidzi...jeju! to już za niecałe 3 miesiące! szalona :)

no no zaczynamy staranka :) chociaż często myślimy z M , żeby przełożyć to na sierpień bo nie chciałabym z brzuchem jechać na wakacje:D

Cześć Dziewczyny! Pewnie większość z Was już zapomniała, że kiedyś pisywałam na naszym forum, ehhh. Przywalona obowiązkami nie mogłam się zorganizować, żeby zajrzeć na forum. Ale na swoje usprawiedliwienie muszę powiedzieć, że oprócz bycia pełnoetatową mamą i żoną, to jeszcze studiuję na dwóch kierunkach i prowadzę firmę, więc chyba możecie mnie zrozumieć.
Postaram się nadrobić ile się da - chyba sobie wydrukuję Wasze posty do poczytania, bo strasznie bolą mnie oczy.
Póki co pozdrawiam Was i Wasze maleństwa i lecę zobaczyć co u Was słychać. :)

a pamiętamy pamiętamy przynajmiej ja :)

My po okresie lulania też przeszliśmy na taką opcję jak u Andzi. Jak tylko zauważę że jest zmęczony to myk do łóżeczka i podobny schemat. Teraz już nawet nie musimy przy nim siedzieć :-) Ale gorzej jak przegapimy ten moment kiedy go trzeba położyć, wtedy są płacze i lamenty ale jakoś dajemy radę i tak o wiele lepiej zasypia niż wcześniej. W nocy budzi się na cyca i potem praktycznie od razu zasypia więc nie ma problemu. W porównaniu z tym co było przez pierwsze miesiące teraz to prawdziwy aniołeczek :-) Dzisiaj po 15 jak zasnął to spał całe 2 godziny :szok::tak::-D, ja zdążyłam zjeść obiad, poczytać książkę i tak mnie zmuliło że sama też na godzinkę poszłam nyny:-D:-D:-D Stwierdziłam że olewam dzisiaj wszystkie prace domowe - obiad był, jutro mąż ma wolne to posprzątamy razem więc została tylko opieka nad dzieckiem:-D Nie przemęczyłam się:-p ale czasem trzeba taki luźniejszy dzień sobie zapodać bo inaczej oszaleć można.

ja robie tak samo i widze, ze Sebuś ma 2 drzemki w ciągu dnia jedną o 10-11 a drugą właśnie między 14-15 obie ucina a potem to po 19 je i lulu po kąpieli :)


Hej Mamuski!
Chciałam pokazac te prezenty dla Babc i dziadków:-)

Zobacz załącznik 310193Zobacz załącznik 310194Zobacz załącznik 310195Zobacz załącznik 310196Zobacz załącznik 310197Zobacz załącznik 310198Zobacz załącznik 310199
pencil.png

śliczne:)


U mnie ogólnie Sebuś rośnie, dzisiaj dostal jabłuszko z marcheweczką wcinał aż mu się uszy trzęsły :p ale i tak po jedzonku bez względu na to ile zje musi poprawić cycem :p

właśnie dalam do kiszenia barszcz i ubrałam choineczke :) M w pracy do 23 :(
 
HEJKA!!!

Martuska ja jeszcze nie miałam @ a karmie cyckiem, ale jajniki pobolewały wiec pewnie cosik sie tak zadziało!!!!!:eek:
luizka suuuper, ze egzaminy zdane, a jak poszła dzis historia??? to ciocia ci zostaje z maluchem??? nie mama i tesciowa??? ....ale masz fajowo!!!!!!!!:-)
MiriannaK mój tez je słoiczki bez entuzjazmu:-( , je, bo je, ooo , ale zeby dziubka z checią otwierał to nieee,:no: ani marczewka, ani jabłko, ani gruszka, ani zupka go nie PO WA LI Ły buuuu:sorry:
Inkaa ja pierwszą marchewke podałam cos ze 3 dni przed skończeniem 4 m-ca:tak:
marii79 pamietaj, ze marchewke podaje sie przy biegunce, wiec aby Twój maluch znów nie dostał zaparć, musisz zaobserwowac:-)
agulek80 ojjj matulu no to strasznie Cię rozłozyło,:szok: ale dali Ci jakies leki???? jak Ci pomogli, aby ból ustał???? mam nadzieję, ze to było jednorazowe, a teraz sama bedziesz z maluchem, czy M wziął pare dni urlopu, aby Ci pomóc przy dziecku???
Pajko ojjj to samotna niedziela dzis u Ciebie tzn. bez M :((((

A co u nas:
Bylismy na kawce u mojej mamci i Alanek caaaałą wizyte przespał,:szok::szok: nawet na chwilkę nie otworzył oczu,:szok: babcia była zawiedziona, ze wnuczek sie nawet do niej nie posmiał, a my z M szczęsliwi, ze troszku odpoczelismy w gosciach!!!!!!!:-D
Prezenty spakowane, chałupka wysprzątana, wiec tylko czekamy na Wigilie, choc boje sie tych swiąt jak mlauch zniesie te zmiany!!!!!!!!:sorry:
 
reklama
Hejka. No my juz w domku historia zdana na 4 zostalo w styczniu niemiecki polski i matematyka:) No i w sobote dostalam@ ale to pewnie dlatego ze tabletki biore juz 2 tyg ale tak dziwnie po takim czasie hehe
Bombusiu- No bo ciocia tam mieszka i dlatego i na wweekend u cioci siedzimy bo ja z tamtad mam 5 min do szkoly:0
 
Do góry