reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

My juz po masazach brr zimno dzis:) Piotrus zjadl obiadek znowu caly sloik plus cycuszka na popitke heh łakomczuszek :)

Bombusiu - a ja nawet cytrusy codziennie;p ostatnio zjadlam kilogram mandarynek i nic:)Fajnie ze usg ok :)


Andzia- Tak jak juz mowilam moje dziecie tez mialo usg polowkowe i ani przepukliny ani tej sledziony nie bylo wiec roznie z tym:)

agulek bombusia ja tez rowniez dostalam ta paczke:) a co w tej drugiej jest??



moje dziecko w tej chwili buja sie w hustawce i do tacki przywiazalam butelke po napoju i to jest jego zabawa nr 1 szaleje strasznie heh:0
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój M jutro będzie niedaleko rossmanna więc naszykowałam Mu kupony rabatowe (nie wszystkie). On oczywiście stwierdził, że w innym sklepie można kupić za tę samą cenę, co z rabatem echhh pewnie będzie sprawdzał;-) w końcu to On jeździ po zakupy:-) na razie Marcinowi i tak nic nie daję ale te rzeczy mają długie terminy ważności:-)
 
Witaj GSC a raczej natalia:-) ja mam lepszy kosmos z moim małym, po kąpaniu ok. 19-20 pada i zasypia, prześpi pól godz i wstaje rześki i gotowy do zabawy, ok 22 je znowu mleczo i próbuje go uśpić i tak sie męczymy do 24, nie potrafie go przestawić.
Wyszłam dziś na spacer i wiecej tego bledu nie popełnie,chodniki ośnieżone że tylko jedno kólko się zmieści, teraz tylko balkon nam pozostaje.
Skąd wy macie te kupony rabatowe? Właśnie w Rosmannie widziałam promocje na deserki i obiadki, opłaca się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej Mamuśki
Kilka dni mnie nie było, troszkę was podczytałam i gratuluję pierwszych ząbków, odkrywania nowych smaków, przekręcania się, ładnego spania :-) a mamusiom życzę miłych przygotowań świątecznych.
U nas też w miarę ok, jeszcze nie próbowaliśmy rozszerzać diety ale po 17 grudnia mamy zamiar zacząć, po konsultacji z pediatrą. Pani dr poleca na początek ziemniaczek. Pewnie bym jeszcze poczekała bo na moim mleczku ładnie przybiera ale w lutym wracam do pracy :-( i maluszek musi już jeść inne rzeczy. Na razie próbowałam podawać herbatki - ale komedia - młody tak się krzywi jakbym mu kwas dawała ;-) żeby było śmieszniej podobnie było przy próbie dopajania wodą!!!:-D Coś czarno widzę to rozszerzanie diety:sorry2:
Niuniek ładnie się bawi, sam przekręca na brzuszek już od jakiegoś czasu, parę razy zdarzyło mu się z brzuszka na plecki ale ostatnio chyba zapomniał:-p Ładnie chwyta, wie że jak złapie za zabawkę w bujaczku to zagra melodia no i oczywiście chce siadać. Ząbków na razie nie widać choć ślinienie się i plucie na potęgę - aż przód bluzeczek mokry:-D Wkładanie całych rączek do buzi i gryzienie paluszków, swoich, moich też jest;-)
Nocki nie przesypia, dalej mamy 2 karmienia ale niestety oprócz tego jeszcze zwykle 1 lub 2 dodatkowe pobudki po których maluch zasypia więc głodny nie jest, nie wiem sama o co mu chodzi.. Ale ogólnie mały słodziak z niego :-)
Święta spędzimy w tym roku tylko we 3 bo mąż nie ma wolnego w pracy a rodzice 600km stąd więc odpuszczamy taką podróż. Z jednej str troszkę smutno ale z drugiej to sobie myślę że to będą takie tylko nasze święta - pierwsze święta Miłoszka.
Buziaki dla was wszystkich dzielne mamy i dla waszych cudownych maluszków.
 
Riba - ja myślę, że te zmiany skórne mają podłoże grzybicze. u nas ciągle albo ja, albo mąż ma coś ze skórą, a wiadomo, dziecko czasami śpi w naszej pościeli. chyba się wezmę za wygotowanie poszewek.
Po tej maści co pisałam, ciemieniuchy nie ma ani tych plam na głowie, a te pod łokciami jeszcze całkiem nie znikły. ja smarowałam te moje na ramionach maścią Elocom - też na sterydzie i znikło po 2 dniach. Dziwnie bo to wyglądało jakby ona miała na główce te dwie plamy w miejscach gdzie sie stykała z moimi ramionami. hmm :confused:

Wspólczuje drogi i życzę cierpliwości i oby maleństo spało jak najwięcej.
ja mieszkam na północy Polski i masakra - śniegu pełno, jedzcie głownymi drogami i ostrożnie.
 
urszulko te kupony mamy z paczki od Hippa
Powiem Wam, że ja już nie patrzę co ile mój Mały budzi się w nocy. Najczęściej pierwszy sen ma najdłuższy np minionej nocy było to 4,5 h:szok: to chyba 3 raz tak długo, zazwyczaj to ok 3 h. A później to już różnie, co 2, a nawet co 1 h. Jak się przebudzi, to biorę Go do naszego łóżka, bo nie miałabym siły co chwilę wstawać. Minionej nocy, jak się obudził, to później za ok 40 min znowu, potem za godzinę i po spaniu. Nie patrzę na zegarek, bo i po co...jedno wiem, że Marcin sporo je w nocy:tak: (nie tylko zresztą w nocy) już się nie mogę doczekać kiedy prześpi całą noc ale to pewnie jeszcze potrwa. A z zasypianiem to jest tak, że po kąpaniu i jedzeniu zasypia na ok pół godziny, a później znowu zabawa, jedzenie i spanie o...różnie, ostatnio ok 22, czasami ok 21. Mi się często oczy kleją a On się śmieje:-D
 
reklama
martuska -fajnie, ze po szczepieniu wszystko w porzadku :-):-)

Bombusia -
oj kochana, zebys Ty wiedziala co ja zawsze do Pl musze przywozic??:-D:-D jakie listy zakupow dostaje?? hehe
andzia - powodzenia dla przyjaciolki :-)
pati - dobrze, ze u Was wszystko w porzadku :-):-):-)

KOCHANE SIERPNIOWECZKI :-):-):-):-):-) wyjezdzamy juz w piateki jutro nie bede juz tu z Wami :-( (w Pl pewnie tez za duzo przy kompie nie bede siedziec) dlatego chcialabym juz dzis
zlozyc Wam zyczenia:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA, DUZO USMIECHU, RADOSCI, SZCZESCIA, MILOSCI, ZDROWIA I POMYSLNOSCI ORAZ WSZYSTKIEGO O CZYM MARZYCIE W NOWYM 2011 ROKU
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


Buziaki................
 
Ostatnia edycja:
Do góry