reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witajcie
niestety czasu u mnie strasznie mało i nie mam czasu na pisanie podczytuje was troche i widze ze macie podobnie jak i my czyli problemy ze spaniem , Gabryś nawet po butli śpi mi krócej jak po moim mleczku nonic jeszcze kilka ciężkich miesięcy przed nami

mariannamam pytanie czy ty dałaś pierwszy raz te jabłuszka nie wiem właśnie co podać małemu marchwki nie chce bo ma zaparcia bede wdzieczna za odp



BOMBUSIU NA WYNIKI KAZALI TAK DŁUGO CZEKAĆ BO RZADKO ROBIA TE BADANIA I ODCZYNNIKI RZADKO O TWIERAJA DOPIERO JAK IM SIE UZBIERA WIECEJ DO BADANIA choć podobno już sa wczorj dzwoniłam ale jak narazie lekarka nie dzwoniła bo ona zazwyczaj dzwoni jak coś jest źle więc obudziła sie we mnie nadzieje , w każdym razie jutro jade może uda mi sie do niej dostać i coś dowiedzieć
andzia ja już kpl na chrzciny dostałam i odesłałam musiałam wymienic na 74 ,, 80 za duza na Gabrysia

pozdrawiam was wszystkie mocno
 
reklama
Natka no to rozumię Twój niepokój, na pewno wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki kochana.....podaj najpierw moze jabłuszko, a potem dwuskładnikowe dania jabłuszko + marchew lub jabł.+ dynia. jabł.+ banan, brzoskwinia itp. jak bedą koopy i brzunio ok to potem juz 3 składnikowe:)
Lobelia maskara z tym szczepieniem grrrrrrrrrrr:(((
 
No i już po szczepieniu :-) Marcin nawet się nie skrzywił:tak:dzielne moje Słoneczko:-)teraz leży w leżaczku i gaworzy. Zobaczymy jaka będzie nocka ale mam nadzieję, że lepsza niż poprzednia. Mój M już świętuje, więc nie będziemy sami w domu;-)Pani dr nie kazała jeszcze nic dawać poza cycem, więc tak będę robiła. A w 5 m-c będziemy próbować nowe smaki.
 
My dzis nie dotarlismy na masaze bo uciekl nam autobus a nastepny za 15 min wiec juz za pozno ale ze bylismy juz ubrani to wybralismy sie na spacereik i do rosmana po druga paczke hippa :) No i musialam kupic czapeczke na chrzsciny dla Piotrusia bo do kompletu co bedzie mial byl beret ale mi sie nie podoba bo wyglada jak piekarz:p No dzis udalo mi sie dac 15 ml soczku PRZEZ BUTELKE kupilam z innym smoczkiem takim podluznym niby malo ale uwierzcie dla mnie to sukces ;p Ja dalej sie ucze na te egzaminy masakra. Jutro na 18.30 na probe przed chrzscinami a pozniej do cioci jak co drugi weekend Mek ma sluzbe w sobote wiec ciocia bedzie sie opiekowac...

LOBELIA- no zesz ***** pomyłka ;/
 
hej
u nas jabluszko musialam odstawić bo coś Sebusia brzuś bolał i mial problemy z kupeczką . Ogólnie jak zrobil kupke to była ladna żółta, ale niestety bolal brzuś wiec odczekamy.

dziewczyny wiecie moze co mogę brać na zatoki jak karmie?? masakra umre chyba dzisiaj...
 
Hej mamuśki

pozdrowienia dla zaszczepionych maluszków. dzielne bobaski:)

Natka - my jednak kupiliśmy nie przez allegro. bałam się, że ten komplecik będzie za cienki a mrozy mają być srogie. dzisiaj byliśmy na zakupach i mamy dwa kompleciki. z butkami wyszło cos ok 190 zł. Jeden jest taki cieplutki pikowany biały kombinezonik z czapą, to do kościoła. a do domu na imprezę mamy beżowy garniturek podobny do tego z allegro :) jutro postaram się wkleić fotki ;)

lobelia - masakra z tymi szczepieniami :/ to w koncu na co zaszczepili ? moze pneumokoki, też są w zastrzyku.

Marianna - nam jabłuszko na razie nie podeszło, ale to było tydzien temu :p moze nastepnym razem bedzie lepiej. ale marchewa to co innego :) dzisiaj mały wciągnął pół słoiczka. pewnie zjadłby więcej, ale na pierwszy raz nie chciałam za dużo podawać.

pajkaa - od zatok to ja jestem specjalistką ;) polecam SINUPRET. to takie zielone ziołowe tabletki. dość dużo się ich łyka, ale już po 2-3 dniach wszystko schodzi z zatok, dosłownie leje się jak kisiel :p brałam to w ciąży i podczas karmienia też można brać na 100000%. są troszkę drogie, ale skuteczne. nie musisz kupować calgo opakowania. doraźnie starczy 1-2 listki. można je stosować przez długi czas w okresie zimowo jesiennym w mniejszych dawkach tak profilaktycznie. POLECAM!

riba - udanej podróży :) no i również wesołych świąt!

luzika - a gdzie kupiłaś czapę ? ja szukam czegoś białego, najlepiej z polarku i z jakimś szalikiem i rękawiczkami.

psiapsióła już w domku po zabiegu. okazało się że na jajnku nie było żadnej cysty czy narośli tylko sam jajnik jest po prostu duży, czego na usg nie było widać. z jednej strony fajnie bo tam w środku wszystko gitara, jajowody drożne itd...ale w takim razie dlaczemu nie może się zafasolkować :/ no i teraz dalej jakieś badania ją czekają no i jej małżona. tyle stresu o dzidzię... na prawdę szczęściary z nas, które mogą już tulić swoje maluszki.
 
reklama
mamy wyniki od GABRYSIA wszytsko jest ok, normalnie mam dość 1,5 mca strachu o niego i tyle stresu normalnie mam sie ochote napić bo tak sobie obiecałam , ale wiadomo że tego nie zrobie jedynie Karmi moge chlusnąć ale nie mam buu
dziewczyny jestem taka szcześliwa ,

PAJKA nawet mnie nie strasz , mój Gabi ma zaparcia to ja juz nie wiem co mu normalnie podać , myślałam że zrobi kupke na wieczór ale nic z tego poczekam chyba aż zrobi i dopiero dam te jabłka mam ze słoiczka z Hipa, daje mu Lakcid 2 razy dziennie na początku pomagała a teraz już chyba nawet to nie pomaga do lekarki nawet nie ide bo troche olała temat ostatnim razem musze sama cos wymysleć co prawda on jakos strasznei z tego powodu nie cierpi ale dopóki mu dawałam tylko pierś to nie przejmowałam sie za bardzo ale teraz juz pije częściej sztuczne więc boje się że go całkiem zaciśnie , może jakieś granulki homeopatyczne może ma ktoś doświadczenie ?
a na zatoki hmm współczuje ale chyba ci nie pomoge choć pewnie to samo co w ciąży czyli niewieli może jakies inhalacje sobie rób z solą fizjologiczną, apap też weź można do 4 tabletek na dobe wiem że nie chcesz ale nie warto się męczyć

luizka ja dzisiaj dostałam kpl na chrzciny który zamówiłam z allegro ale też mi się czapka nie podoba :( wogóle jakos ten kpl mi nie leży Qrcze a tyle kasy kosztował chyba wolałabym go jednak w czymś niebieskim a mamy ecru , no nic nie ma czasu już na jakies inne kombinacje musi zostać

zmykam jutro wyjazd wcześnie rano po choinki na giełde kwiatową , teraz mogę spokojnie zająć sie już przygotowaniami do świąt , kamień z serca mi spadł
 
Do góry