reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu - moj tez z pozycji pollezacej to sie rwie ze az glowa dotyka stop a jak go poloze na poduszce u mnie w lozku to wstaje ale leci na boczek bo rownowagi nie ma jeszcze.A mina jest obledna jak to robi ..on to uwielbia. Ja tez wczoraj kupilam ksizake z opowiesciami i basniami i tez zaczynam czytac:)
 
reklama
hej Mamusie, sorki że nie zgaladalam, ale pisalam juz Kiniusi, że sie nie wyrabiam po prostu :/. podczytuję Was jak tylko moge, ale Sara, studia (jestem wlasnie w trakcie pisania roznych praca zaliczeniowych jako ze juz polowa semestru minela), jeszcze w trakcie kupowania mieszkania jestesmy (tzn. na razie sie rozgladamy), zabieraja strasznie duzo czasu. poza tym wszystko u Nas ok :-)

mam prosbe, zagłosujcie na Naszą Saruś, może wygramy cos 1. raz w zyciu, zwlaszcza, ze z kasa u nas krucho.
Sara Białczyk - Konkurs fotograficzny dla rodziców na happytv.pl - klikamy Głosuj! co 5 godzin :))

dzieki i pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, wróce na stałe pewnie po sesji
 
Pogoda się poprawia, nie pada nawet świeci słoneczko :-) Mały leży na podłodze wpatrzony w żyrandol he he zaraz idę się z nim pobawić, potem będziemy się wybierać na spacerek :-)
 
A nas sypie i bardzo wieje od rana, więc ciężko będzie ze spacerkiem:-( A Gabi jest później marudna okropnie jak nie wyjdziemy. No nic, może się poprawi pogoda. A narazie leży w łóżeczku i gada do karuzeli:tak:

bombusiu tak to jest z tą wagą właśnie. Pani doktor spojrzała na mnie i pyta " po kim ona ma być pulchniutka??" ( ja mam 170 cm i ważę 54 kg).

EDIT: własnie poszłam zerknąć do pokoju, a mała usnęła przy karuzeli:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej
Natka oj współczuję tego pobirania krwi.. moja mała miała raz z główki.. okropne..
weroneczka wow, skąd masz tyle powera.. ja codziennie obiecuję sobie, ze coś zrobię, posprzątam.. kończy się na niczym:/powodzenia na rozmowie!!!!
żanetka gratuluję obrotu!!! moja mała miała jakiś miesiąc temu okres że się cały czas obracała, ale ostatnio WCALE!! uwsteczniłą się czy co
koralowa dobrze, ze wszystko ok
agulek80 podajesz pewnie cebion... moja tez sie krzywiła, ale jak ja spróbwałam to już wiedziałam dlaczego...
martuśka85 powodzenia w kupowoaniu mieszkania:) ps. zagosowałam

a ja wczoraj miałam wolny wieczór, spotkałam się z dawnymi przyjaciółmi i trochę odpoczęłam od domu... praktycznie od 3 miesięcy wychodziłam bodajże raz czy dwa...

miłęgo dnia
 
hej dziewczyny :-):-)
u nas dzisiaj nawet fajna pogoda, lekki przymrozek i swieci sloneczko :-), wiec zdrowa pogoda na spacerek, ktory zreszta juz zaliczylismy. bylam dzisiaj na badaniu krwi (w zwiazku z moja anemia) wyniki we wtorek i wtedy tez konsultacje z lekarzem. mam nadzieje, ze jest juz lepiej.
nocki sa u nas po prostu tragiczne. Olivier totalnie sie rozregulowal. buszi sie co 2-3 h i pije 170 ml mleka. wydaje mi sie ze to za duzo (przez 4 tyg przytyl 1 kg). kupilam herbatke - jablko z melisa i mam nadzieje ze da sie go troche oszukac ;-);-) zobaczymy.
dziekuje wszystkim za zyczenia dotyczace podrozy :-):-):-) mam nadzieje, ze wszystko bedzie oki :-):-)
Gosia85 - ten pisk z krzykiem skads znam :-):-):-) u nas tez takie nerwki sa, czasami staram sie nie reagowac, ale niestety nie zawsze wychodzi :-D:-) Olivierek jakies 3 tyg temu zaczal sie podnosic, albo lezy, albo chce siedziec. jak jest w pozycji pol siedzacej to non stop ma glowke pochylona :-)
weroneczko - mnie tez wkurza to, ze nie mam idelanego porzadku jak zawsze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale cos za cos :-) co do mycia podlogo na kolanach to witaj w klubie :-)
zanetka - gratuluje obrotu :-):-)
koralowa - rzeczywiscie jakis dziwny lekarz, idz sprawdz jeszcze gdzie indziej :tak::tak:
Ola_- fajnie, ze wieczorek udany i ze odpoczelas :-):-)
 
Ola_ podaję Ascorgem ale w końcu to wit C i raczej zawsze jest kwaśna;-)
martuśka85 zagłosowałam :-)
Pogoda była ładna ale jak wyszłam na spacer zaczęło wiać i rozpadał się śnieg. No cóż, założyłam folię na wózek i wio ;-)
Pochodziłam trochę ponad godzinę, później Mały jeszcze pospał trochę w domu.
Mały mrudzi, więc kończę.
 
reklama
Do góry