reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Zagłosowałam!
Idę prasować, bo jakoś od tygodnia się zabieram, pralki nowe dochodzą a kupa prania do prasowania rośnie, a chcę mieć spokój na weekend. ;-)
 
Hejka!!!!!!!

agulek nasz tez nie za bardzo lubi jazde samochod. od kiedy ma kombinezon,bo on go nienawidzi i zawsze z nim wyruszamy jak ma pore na spanie wtedy pada po 5 min. i juz mamy luzik, ale wiadomo, ze podróz to juz jest iles tam godzin wiec nie wiem, moze Twojemu maluchowi sie odmieni do swiąt? oby
Martuśka, weroniczka zagłosowałam
lahimka to Ty szczuplaczek jestes ho ho zazdraszczam
ribka mój tez lubi tą herbatkę jabłko-melisa, ja kupiłam jeszcze malina- dzika róża tez mu smakuje

U nas dzis tak wieje i sypie, ze nie wchodzimy na spacer :(((
 
hej :)
u nas masakra nie sypiamy po nocach bo młody markotny :( dzisiaj dostał pierwsze jabłuszko oj było krzywienia się :)) zobaczymy jak bedzie jutro na razie się obserwujemy :) więcej jabłuszka było na śliniaczku niż w buzi :p

Weroneczka zagłosowałam :)
 
U mnie cały czas śniegu po kolana :-( Nigdzie z domu się nie ruszam - mały zaliczył już godzinkę snu na tarasie - niech się hartuje. Mnie nie wystawiano na dwór i teraz jestem ciepła klucha więc zaszywam się w domowym ciepełku.
Szczepienie obyło się bez płaczu i późniejszych komplikacji - uff. Normalnie dumna jestem z mojego syna :tak:

Jesli chodzi o mój macierzyński, to faktycznie długo - prawie rok, naprawdę to doceniam choć czas tak szybko leci!

Dziewczyny ja również oddałam swój głos na Wasze słodkości! Powodzenia!
 
Hello u nas dziś padał śnieg, więc siedzieliśmy sobie w domku.

Agulek myśle że uda wam się zwrócić tą bluzę i otrzymać kaskę, o ile sprzedawca jest uczciwy

Martuska zagłosowałam

Lahimka fajnie że tak usnęła,mój mały poleży przy karuzeli max 10 min i potem płacz

ola fajnie że odpoczęłaś

Riba powodzenia w oszukiwaniu małego, mój maluch za nicnie dał się oszukać:)

Weroneczka oddałam głosik na pomocnika

Hopsasanka super że szczepienie obyło się bez marudzenia i komplikacji:)
 
Hej Kobitki :-) Dzięki serdeczne za rady w sprawie kupkowej! melduje że kupa zrobiona! Pomógł rumianek. Jednak musiałam użyć podstępu żeby go Baśce zapodać, bo z butli rumianku samego nie chciała za nic ciągnąć. Próbowałam łyżeczką i tez porażka - rumianek był wszędzie tylko nie buzi:szok:.W końcu wpadłam na pomysł żeby zmieszać moje odciągnięte mleko z rumiankiem. To był strzał w 10.Mała wciągnęła miksturę bez mrugnięcia okiem - 50 ml naparu wymieszane z mlekiem poszłoooo aż miło. I rano pojawiła się kuuuuuuuupa (oszczędze opisu, ale takiej nie widziałam i nie wąchałąm do tej pory:-D:szok::szok:). Potem była jeszcze druga mniejsza.Także Victoria!!!! Zastanawiam się ile jeszcze takich "problemów" przed nami... Niby głupota a życie uprzykrzyła, no bo tak podświadomie sie człowiek martwi cały czas nawet jak nie myśli specjanie o tym. No ale takie uroki mamusiowania;-)
Bombusiu, wywaliłam sinlac w diabły.
Fusik, ja też se golnęłam rumianku bo karmię, co da masażu to wiem o co chodzi i czasem stosujemy
Lilijanna, obyło sie bez czopka - jeszcze nigdy nie używałam u malej wiec Twój opis procedury b. cenny dla mnie, dobry patent z tym cięciem. Wiem że kupy moze 5 dni nie być-tak miał mój szwagier u córci tylko ta na modyfikowanym była i mieli ciąge problemy. Ale jakos sie specjalnie tym nie przejmowali i czekali. No ja tak nie umiałam.
Pozdrawiam wszystkie Mamcie gorąco i uciekam bo mała tnie drzemke, a wiadomo czas taki trzeba spożytkowac:-D

 
reklama
Do góry