reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hejka!
My po rehabilit. ale u nas dzis wieje brrr zimnica jest:wściekła/y:

agusia26 mam nadzieje, ze po niedzieli wizyta u lekarza juz wypali i czekam na relacje co Wam powie;-)
agulek no współczuje z tą bluzą, ja nie kupuje ciuchów na all wiec nie znam tego bólu, ja poprostu musze cos zmierzyc aby kupic i M tez:tak: oby oddali kase
zanetka mój synek tez nie miał żadnych objawów na ząbka, tylko gryzł z nerwami pieluche i maskotki i dlatego dzis chciałam mu posmarowac dziąsełka żelem i znalazłam przypadkowo ząbka jupiii:-)...... a na gwiazdkę kupiłam mu pomarańczę edukacyjną i kostke edukacyjną:tak:to są zabawki na teraz:)
http://allegro.pl/tiny-love-moj-pierwszy-owoc-pomarancza-wyprzedaz-i1343186645.html
http://allegro.pl/interaktywna-duza-kostka-taf-toys-promocja-1205-i1340078990.html

koralowa no masakra z tymi Twoimi lekarzami, dobrze, ze maluch w gabinecie sie tak zachował i lekarz to zobaczył, troche późnawo zaczniecie te rehabilit. bo on juz jest duzy, ale lepiej późno jak wcale i żadne przestawianie łózeczka i zabawek tu nie pomoze!!!!!!!:no: idz tez do kardiologa kochana lepiej 100x cos wykluczyc niż nie daj boziu:no: na pewno bedzie wszystko dobrze, moge Ci zaproponowac, abys sama malucha (do czasu wizyty ) rehabilit. w domu kładź go na prawym boku i ręce posyp talkiem i masuj mu całą szyjkę i kark, aby rozluźniac mięsnie i przewalaj go z pleców na boki i na brzuch, my tak cwiczymy bo nasz tez jest słaby, ale po pół h trzeba cwiczyć:tak:.........super zabawke kupiłas:-)
Lea współczuje przejsc z ząbkowaniem:-(...a moze on troszku sie znorowił jak była mamcia to go nosiła i on sie teraz domaga??hmmm:confused:
luizka no to tak juz jest, ze pilot to najlepsza zabawka do gryzienia dla dziecka, pamietam jak Adrian był mały i ktos z nas zostawił pilota np. na kanapie to było kto pierwszy ten lepszy tak biegł po niego:-D:-D
Misssi ja czekam na tą zabawke -pomarańcze , kupiłam we wtorek na all wiec dam Ci znac, ale wiem, ze dzieci lubią takie cos tarmosic i są zadowolone, mam opinie od innych mam:tak:
weroniczko makaronowe choinki??? hmmm brzmi smacznie a co to takiego??? makaron poprostu w kształcie choinek wycinasz???:confused::dry:......pogoda masakra:wściekła/y:

http://allegro.pl/item1329045377.html a taką zabawkę Alanek dostał na Mikołajki od mojej psiapsółki:)

EDIT:)
Przyszła pomarańcza!!!!!! jest zajeb.ista!!!!!!! polecam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny :-):-)
probowalam nadrobic, naprawde, ale tyle napisalyscie przez kilka dni, ze.... wow :szok: nie daje rady:no:
dlatego przepraszam, ze sie nie odniose do Waszych postow :-:)-(, ale postaram sie byc juz na biezaco :-):-):-)
ma wczoraj mielismy szczepienie, Olivierek nie plakusial za duzo, doslownie samo wklucie. wazy 8,5 kg :-) i ogolnie wszystko w porzadku. te jego plamki czerwone ogolnie mamy olac :szok::szok::szok::szok: samo przejdzie. kapiemy w krochmalu i rzeczywiscie nie sa takie zaognione i jest lepiej.
wlasciwie codziennie zalatwiam cos zwiazanego z wyjazdem do PL :-):-) zakupy zrobione, tylko w przyszlym tyg dokupie troche slodyczy. Mazus wczoraj zmienil kola, wymienil olej, zamocowal bagaznik na dach. w niedziele jedzie go czyscic :) w sobote wybieramy sie na ostatnie prezentowe zakupy. i od poniedzialku, bede powoli sie juz pakowac :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jejku jak sie ciesze. po roku do PL!!!!!!!!!

pozdrawiam wszystkie mamuski :-)
 
hej dziewczyny :-):-)
probowalam nadrobic, naprawde, ale tyle napisalyscie przez kilka dni, ze.... wow :szok: nie daje rady:no:
dlatego przepraszam, ze sie nie odniose do Waszych postow :-:)-(, ale postaram sie byc juz na biezaco :-):-):-)
ma wczoraj mielismy szczepienie, Olivierek nie plakusial za duzo, doslownie samo wklucie. wazy 8,5 kg :-) i ogolnie wszystko w porzadku. te jego plamki czerwone ogolnie mamy olac :szok::szok::szok::szok: samo przejdzie. kapiemy w krochmalu i rzeczywiscie nie sa takie zaognione i jest lepiej.
wlasciwie codziennie zalatwiam cos zwiazanego z wyjazdem do PL :-):-) zakupy zrobione, tylko w przyszlym tyg dokupie troche slodyczy. Mazus wczoraj zmienil kola, wymienil olej, zamocowal bagaznik na dach. w niedziele jedzie go czyscic :) w sobote wybieramy sie na ostatnie prezentowe zakupy. i od poniedzialku, bede powoli sie juz pakowac :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jejku jak sie ciesze. po roku do PL!!!!!!!!!

pozdrawiam wszystkie mamuski :-)

ribka no to Olivierek goni z wagą swojego kolege Alanka moja droga!!!!!! 1 kg różnicy he he..........to kiedy dokładnie wyruszacie do PL???
 
Hej:)
Lea doskonale cię rozumiem, bo mojej małej też idą ząbki.. w nocy pobudki co dwie godziny!!!!!!!!!!
andiza1987 to może poszukaj czegoś na allegro, jest dużo fajnych i tanich zabawek... może twoje maleńśtwo lubi się kąpać to są fajne zabawki do kąpieli, rybki itp
Misssi ja mam pomarańczę i jabłko, pomarańcza jest fajniejsza jak dla mnie, zabawki są duże, dobrze wykonane ale co najwazniejsze dzieciaczek się nimi bardzo interesuje!!!
agulek mała jest tyle na dworze, bo w domu nie chce spać!!! i nie mam innego wyboru
weroneczka wow, fajne muszą być te choinki makaronowe, ciekawe zajęcie,ale pewnie pracochłonne
 
Hej

Ostatnio bardzo mało u mnie czasu,ale staram się czytać na bierzaco, choć nie udaje mi sie poodpisywać(ale sie juz postaram), bo zaraz mój synuś zaczyna" wołać mamusie"... Antoś w ostatnich dniach wymaga zainteresowania sobą prawie bez przerwy, nauczyl sie w nowy sposob wyrazac swoje niezadowolenie-piskiem połączonym z krzykiem. W ciagu dnia bardzo malo spi, nie chce prawie w ogole lezec jak go klade to w ryk, jak trzymam na rekach to siluje sie, chce sie podnosic do siadania( czy Wasze Maluszki tez juz chcą siadać?). Dzisiaj jedynie pobił swój rekord w spaniu i spi juz ponad 3 godziny!!!!. Ja dodatkowo jestem na antybiotyku bo angina, ale na szczescie szybko zareagowalam i nie zdazyla sie rozwinac na maksa.

Bombusiu świetna wiadomość:-) gratuluję pierwszego ząbka!!!!!:-)

riba zycze bezstresowych, ostatnich przygotowań do wyjazdu

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko w ta beznadziejna pogode.
 
witam ,
wczoraj mały miał znowu pobieraną krew na badania , kurcze Oliwi ado tej pory nie była jeszcze tyle razy kłuta co on za swojego krótkiego życia , on płacze a ja z nim , wyniki mamy dopiero za 2 tyg , wykończe sie do tego czasu
zwazyłam małego ma 7900, ,

BOMBUSIU niestety takich masz dzisiaj kierowców ja dzisiaj jadąc do Katowic natrafił am na kiepski wypadej to chyba miała byc dla mnie znak żeby zwolnić bo ślisko strasznie a ja lubie sobie szybko pojeżdzić ale później zwolniłam
a co to za POMARAŃCZA ???
GRATULACJE ZA ZĄBECZKA
ups mały się obudził uciekam
 
Hejka. Zasiadłam z popołudniową kawką i korzystam z chwili, kiedy mój maluszek się weranduję, bo z powodu wrednej pogody siedzimy zabunkrowani. Choinki dzisiaj nie zrobiłam żadnej, bo zabrałam sie za gotowanie barszczu, prasowanie, pranie i zmywanie podłogi na kolanach. Ale głupia jestem... zamiast się relaksować jak mały śpi to sobie roboty szukam, ale cóż taka juz moja natura. A jak sobie wspomnę jak byłam w ciąży, jak miałam wszystko wysprzatane, wyskładane jak w pudełeczku, a teraz dom czasami wygląda jak po wybuchu bomby. Wrrrr Nie ogarniam momentami.

15 idę na rozmowę o pracę i modlę się, żeby się udało, bo mojej starej pracy nienawidzę i w ogóle i w szczególe... Jeden minus jest taki, że jak mnie przyjmą to od 2 stycznia mamusia Weronka wraca do pracy. Jezu chyba nie przeżyję tego.

Bombusiu makaron sie skleja i wychodzą cuda =) Jak pomaluję i wyschnął to wstawię zdjęcie.

Riba fajnie, że przyjeżdżasz do Pl ale pakowania nie zazdroszczę, choc pewnie jesteś taka zadowolona, że i pakowanie Ci nie przeszkadza. Ja jak mam na 2 dni jechać do mamy i się pakować z małym to mi włosy deba stają, maskara.

Ola doskonale rozumiem ten ból, mój też tylko na spacerze, albo przy otwartym oknie, inaczej to śpi góra 15 minut. Takie dzieci i już!

Ale się ciągnie ten dzień...
 
Ola_ - Gratuluje ząbka ;-), oj i wpolczuje kolek, moj maly na szczecie przez to nie przechodzil, chociaz raz, lub 2 razy mial to plakałam razem z Nim :-(
Lea28- Oj biedactwo, mam nadzieje ze ząbki jak najszybciej przebiją sie i Synek bedzie mial to za sobą !
andzia-takze myslałam nad tym basenem z kulakmi, ale to dopiero jak Maly bedzie siedzial :)
Luizka- zazdroszcze Cioci :p
Kiniusia - Wtiaj Kochana :)
Agulek- mam nadzieje ze Marcinkowi przejdzie te furczenie !
Bombusiu- Gratuluje Ząbka:D:D:D:D, hmm, Bombusiu takze zastanawiam sie nad ta kostką jest bardzo fajna :D
weroneczka- a co to są te makaronowe choinku :p ? sama robisz makaron w ksztalcie choinek :D ?
Riba- zycze spokojnej i bezpiecznej podrozy do Pl ! ja ostatnio z Synkeim mialam kurs Wroclaw-Białystok, maly zniosl dzielnie podroz, przespal praktycznie calą droge!
Gosia- Moj silacz takze podnosi sie do siadania, czasami go posadze u siebie na kolanach, ale tylko na chwilke, potem ja go odkladam do lezenia to jest wielki pisk....

A moje Dziecie Dzisiaj przekręciło sie z Brzuszka na Plecki pierwszy raz :D Jestem taka dumna :p od polowy miesiąca przekrecał sie tylko na boki a dzis hop i lezy na pleckach hihihi :D
Buziaki Mamusie !
 
reklama
No my wlasnie wrocilismy od neurologa. Koles polecany przez mego pediatre, ale mam co do niego mieszane uczucia, szczegolnie, ze 18 lat temu zle zdiagnozola mego brata, ktory zostal przez to zbyt pozno leczony i bedzie mial przez to konsekwencje na cale zycie. No wiec pan doktor obejrzal malego i powiedzial, ze jest wszystko ok. Fizjologia. I wcale slaby nie jest (co stwierdzilo 2 lekarzy) a jest silny. Nie chce brac zabawek? MA na to czas, bo dzieci chwytaja w 4-5 miesiac (no taaa, a znaczna czesc juz wtedy siada :p). Nic nie powiedzial o mega odchylaniu sie do tylu podczas, gdy lezy na boczu. Mam go tylko klasc 6x dziennie na brzuszek i przewracac na boczki. Tyle. Hmmm. Jutro ide do drugiego neurologa. :p Tak dla spokojnosci. ;)

A na rehabilitacje juz 2gi dzien nie moglam sie dodzwonic!:wściekła/y: Jak cos to we wtorek tam bede przy okazji to ustale termin i powiem co o tym mysle...

Kardiolog tez nie odbieral. :/
 
Do góry