reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Martuśka kupki wcale nie muszą być stałe, mogą być płynne, półpłynne, każde dziecko robi inne; najlepiej aby były konsystencji lekko ściętej jajecznicy - kolor najlepiej żołty (przy karmieniu piersią) - ale kolor zmienia się jeśli zjesz cos np. buraczki itp.; no i jesli karmisz modyfikowanym to kolor tez bedzie inny - z tego co pamietam to chyba lekko brazowawy..
to co powinno nas martwic to z pewnoscia zielony kolor
Bombusiu super, ze rehabilitacja wam sie podoba:) i ze sa efekty! no i maluszek taki spokojny po niej
Madziujka ehh ten sen.. życzę ci aby się odmieniło córze... bo należy ci się
Aneciu super, ze chociaż Twój maluszek tak fajnie śpi:)


.. no własnie a propo snu..moja ksiezniczka spala dzis niecale dwie godzinki i teraz spi od niecalej pol godziny.. mam nadzieje, ze pospi jeszcze z godzinke.. jestem wykonczona...w miedzyczasie troche pogadala, troche poogladala karuzelke i troche plakala... a ja razem z nia... wylam jak bobr.. bo czasem sily brak..no ale skoro dzis jest zle to moze jutro bedzie lepiej:)
 
reklama
witam sie popoludniowa pora... a wiec byłam u pediatry i mala ma jednak przeziebienie musze jej udrozniac nosek woda morska, fenistil, cebion(wit c w kroplach ) dobrze, ze poszlam... ale odkad wrocilysmy od lekarza jest nie spokojna i wogole nie spi tylko co jakis czas placze. Tak mi jej szkoda .... ale mogla zarazic sie odemnie bo pare dni temu bylam przezibiona...ale i tak mysle ze moglo ja dobic wczorajszy dzien na dworzu bo bylysmy b. dlugo i te urzedy:(((((((((((((((
 
Anecia1111 spróbuj na ciemieniuchę smarować mu głowę parafiną-jest tłuściejsza niż oliwka i wyczesuj. Ja myłam mojemu głowę oilatum soft (chyba na bb przeczytałam) i chyba pomogło a brwi smarowałam jak i całą buźkę kremem emoilum-krem specjalny. Bo małemu od czasu do czasu też coś wyskoczy...

Synuś się budzi więc będzie kąpanie :-) a później cyc i do spania.
Spokojnej nocy, do jutra :-)
 
ja juz po zakupach czuje sie jak nowo narodzona :)
najpierw co u mnie a więc bylam z teściową na zakupach, ale kupiłyśmy tylko taką zabawkę Sebkowi. Potem pojechałam z M po płaszczyk :) teściowa dała kaskę na niego :)) ale mnie zaskoczyla no szok normalnie:) rozpieszcza mnie:) ale super ciesze sie bardzo :) zademonstruje sie w nim jutro :)
jestem skonana, ale mam dużo sil dla Sebka bo zakupy to była odskocznia :)
załatwiliśmy salę na chrzciny i zapłaciliśmy - po wybraniu menu wysżło, ze za osobę zapłacimy 76 zł :) więc nie jest źle:)

hej dziewczyny!!!!!!!!!
pajkoo jak ci idzie kladzenie na brzuszku? bo mi nie idzie. klade ja dosc czesto ale ona nal tej glowy nie podnosi. robie to cwiczenie co bombusia opisala i tez nic. zaczynam powaznie sie martwic dziewczyny. nie wiem co jest. wspolczuje nocki.

Kasiu powiem Ci, ze u nas raz lepiej raz gorzej, ale Sebuś mimo płaczu główkę zaczyna podnosić a dzisiaj zakupilam mu taką zabaweczkę Smyk i stawiam ją przed Sebkiem i puszczam on zaciekawiony podnosi główkę - spróbuj :) nie jest drogie a może pomóc :)

WITAM!!!!:-)
Mój M pojechał do pracy i wziął urlopik, aby nas zawieźć na rehabilitacje:happy2:, bo u nas dzis straszny wicher jest:wściekła/y:!!!!!!
Luizko ta dieta polega na jedzeniu duzych ilosci protein (białka) tak jak pisałm trzeba przeczytać niedużą książkę dr Dukana pt."Nie potrafie schudnąć", jesz chudy nabiał, jajka, ryby, drób, wołowine (no chude mieso) i pierwsze 5 dni jesz tyko to , nastepne 5 dni z warzywami i tak na przemian, ale tak jak pisze, bez przeczytania ksiązki ciężko zacząć, bo są zasady , kórymi trzeba sie kierować,a w necie znajdziesz pełno przepisów dr Dukana to poczytaj.....:tak:....powodzenia z cwiczeniami z Piotrusiem , aby tylko pomogło
Bogusia007 mój synek tez pokasłuje, ale ciągle sliną sie krztusi, ogólnie teraz codziennie je rączki i b. sie slini:baffled:
Olu mój od początku nigdy nie spał po kapieli i nie spi , usypia ok. 22.00 i juz tak jest, na szczescie ładnie spi w dzien i w nocy, choc budzi sie na jedzenie, ale usypia dalej, wiec mysle, ze ten typ tak juz ma , ponadto on lubi powyc sobie z godzinke wieczorem bez powodu:baffled::dry:
weroniczka ja zaprawiona w gotowaniu na 2 gary, bo mój Adrian był na diecie 3 m-ce wiec mam wprawe;-)
Pajko a pochwal sie co za sajgon Ci maluch zrobił;-)???
kassiu cwicz , cwicz kochana, choc rehabilitantka mówiła, ze nie ma opcji aby nie podniosło dziecko głowy tym sposobem co pisałam , próbuj i sie nie denerwuj w końcu dzwignie:tak:
riba no to katastrofa z tym kompem współczuje, a pogoda u nas tez do dooopy:angry:

uciekamy na rehabilitacje, pociesze Was mój maluch tez dzis kaprysi wrrr:wściekła/y:

Bombusiu ogólnie moje dziecie od godziny 23 do godziny 5:30 próbowało zrobić kupę co chwilę zasypiając a tym samym ja kiepsko spałam, jak w koncu zrobił kupe i usnęlismy to o 7:30 zacząl robić kolejną :) a jak skończył i usnęlismy obudził nas telefon :p
 
reklama
pajkaa ja tez ja zabawiam zabawkami ale ona nie chce podniesc tej glowki. wczesniej chociarz troche podnosila a teraz zupelnie nic. ale bede silna i bede ja kladla dalej. ok 10 listopada szczepienie i jak do tego czasu nie bedzie podnosila no powiem lekarce i zobaczymy co dalej.

dziewczyny od kilku dni strasznie boli mnie lewa pies i pod pacha jest caly czas twarda i boli przy dotykaniu. mala przystawiam do tej piersi czesciej ale nie sciaga, wczooraj nawet laktatorem sciafnelam ale caly czas byla kolo pachy napieta i bolesna ze na boku spac nie moge.nire wiem co robic.

Nikola smacznie sobie spi. ja zaraz tez zmykam lulu. spokojnej i przespanej nocy
 
Ostatnia edycja:
Do góry