reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie kochane,

U mnie bez zmian:) Olek przesypia dużą część nocki, choć dziś krócej niż zwykle bo zasnął o 19 i spał do 24 - więc 5 h, potem już co 3 h się budził:) No ale to pewnie dlatego, że zaczął spać w ciągu dnia...;) Chyba skok mu minął...

U mnie też już kończą się pielgrzymki...ostatnie odwiedziny w najbliższą sobotę...
Wczoraj mieliśmy sesje z Olkiem;)

ehh a wczoraj była moja ciocia z wujkiem i moja mama - MASAKRA - cały czas go dotykali chcieli brać na ręce - mam wrażenie, że wywrywali go sobie jak zabawkę - powiedziałam dość - ja go trzymam na rękach i tyle - nikt inny!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie mnie odbierają jako przewrażliwioną matkę ale mam to gdzieś!!
 
reklama
no to mam dół - mała wczoraj zanim usnęła to co pół godz na cycu. Dziś rano chciałam odciągnąc pokarm a udało się tylko 10 ml ;( a wcześniej nie było problemu z odciągnięciem konkretnej dla niej porcji 110. Musze chyba do apteki jechać kupić mleko sztuczne, bo czym ona ma żyć - jestem załamana. Wczoraj było ok a nagle trach ;( poza tym nocka spędzona na ciągłym stękaniu, żeby się wypierdziuszyć

ehtele
ja też nie lubię jak małą ktoś bierze i tak sobie podają wrrrr
 
Witam!

U nas nocka koszmarna,a to dlatego, ze mój synek wczoraj usnął zaraz po kąpieli czyli o 19.30 i nie obudził sie na wieczorne harce:no: wiec wypoczęty zaczał swoje wojaze od 24.00 do.......4.00 :szok::szok:, dzis z M wyglądamy jak "Rodzina Adamsów" :baffled::-pto ja juz wole jak on jest aktywny do 22.00 a potem ładnie spi, pierwsza taka nocka, na szczescie nie płakał, ale trzeba było sie nim zajmowac, oczywiscie on sobie to odespi w dzień heh:angry:!!!!!!

Niuunia łącze sie w bólu:baffled:
Ehtele u mnie na szczescie goscie nie są nadgorliwi i nie nosza maluszka:happy2:
 
Hejka
U mnie nocka spokojnie super...
Teraz mała o dziwo tez spi! obudzila sie o 6na jedzenie do 6:40 nie spała i pozniej lula.. do teraz... :)
Ale chyba ide ją obudzic troszke na zabawy hehe i lezenie na brzuszku bo od srody ja tak czesto klade i nic nie podnosi glowki :( martwie sie
 
hejka!!!!!!!!!!
u mnie niocka standardowo- mala zsnela ok 21.30 i spala do 4 a potem o 7.30 sie odudzila i zasnela dopiero kolo 9. cala noc stekala- baczki szly jk szalone. od dwoch dni raz dizennie- przewaznie wieczorkiem podaje jej herbatke koperkowa i po tym baczli super ida i mala sie tak nie meczy.
normalnie mam kryzys z karmieniem- w nocy mam duzo mleczka, rano i po poludniu tez ale wieczorem prawie nie mam mleka i mala sie nie najada. wczoraj zjadla z dwoch cyckow i byl spokoj ale nie wiem ile to potrwa. zobacze jak dzis bedzie- jak tak samo to po prostu wieczorem bede podawala butelke ze sztucznym mlekiem no bo co innego moge zrobic.
dzis jedziemy na obiad do moich rodzicow i wrocimy wieczorkirm takze z wami nie popisze za bardzo.

milej niedzieli
 
witam sie
u mnie nocka średnia mogłabym powiedzieć ani źle ani spokojnie tak średnio. Maly zasnął o 18:30 i obudził się dopiero o 23:30 potem o 2:30 i 5

no to mam dół - mała wczoraj zanim usnęła to co pół godz na cycu. Dziś rano chciałam odciągnąc pokarm a udało się tylko 10 ml ;( a wcześniej nie było problemu z odciągnięciem konkretnej dla niej porcji 110. Musze chyba do apteki jechać kupić mleko sztuczne, bo czym ona ma żyć - jestem załamana. Wczoraj było ok a nagle trach ;( poza tym nocka spędzona na ciągłym stękaniu, żeby się wypierdziuszyć

ehtele
ja też nie lubię jak małą ktoś bierze i tak sobie podają wrrrr

Niuunia moze wisiała na cycuchu dlatego, ze brzus ją bolał i purtaki chciała wypuścic mój Sebus czesto tak ma wystarczy, ze chwyci pierś pocyca troszkę i pierduszki mu wychodza.Ja też ostatnio myslałam,z e mam mało pokarmu bo udąło mi sie z piersi obu ściągnąć tylko 25 ml, ale wczoraj z jednej ściągnęłam za jednym posiedzeniem 50 ml
 
Pajkaa no moja też jak cyca ma w buzi to lepiej pierduchy idą choć wtedy czasem mocno ściska brodawkę aż boli - no ale jej ulży :-) nie chce dawać jej sztucznego mleka i siedzę czytam na necie,że może mam ten kryzys laktacyjny albo mała ma skok i dlatego taki wisi-cycol i mleko nawet nie ma kiedy więcej napłynąć - oby to było to... bo już do apteki się wybierałam
 
Zdjęcie-0260.jpg
A my własnie urządziliśmy kącik naszemu Alankowi.
Jak byłam w ciązy to M mówił, ze żadnych naklejek nie bedzie, w związku z tym dzis sobie pojechał do Castoramy po narzędzia, a wrócił z takimi obrazkami heh:-D:szok:dobry jest:-p!
 
Widze niedziela i malo postow kazda ma swoje obowiazki;p juz nie ma produkcji 15 stron dziennie jak to bylo sie w ciazy;p Teraz kazdy wolny czas to jak skarb ...czas na posprzatanie a chocby nawet umycie sie:p Ja dzis mialam znowu szkole 10h masakra wysiedziec no i co druga przerwe leciec nakaric maluszka;p Ale jakos daje rade:) Pozniej cmentarz domek troche marudzenia wieczornego(standardzik) kapiel i amku i maly lezy sobie w lozeczku i zasypia. teraz codziennie jak go wykapie i nakarmie wkladam go do lozeczka i sam zasypia tylko karuzele wlacze i nieraz trwa to fakt 1,5 h ale bez jekow kwekow zasypia bez jakiejkolwiek pomocy:) Jutro rano jade z malym do urologa ..pierwszy raz bede jechala z nim busem ciekawe jak to bedzie...no i zobaczymy co ten urolog stwierdzi o tym cewnikowaniu ...na moje nie potrzebne te cewnikowanie bo ma gora do 15 ml jak go cewnikuje a w szpitalu mial od 20-40 i wtedy zadecydowali o tym....zobaczymy ja sie nie znam :) tyle u mnie troszke sie rozpisalam heh:)

ehtele Niuunia
- mam rowniez to samo czasem nawet jak juz maly dlugo placze i
mam malo sil i tesciowa przyjdzie i chce go wziasc to mowie ze poradze sobie

Bobusiu
- boziu wspolczuje do 4 rano;0 śliczny kacik :)
 
reklama
Do góry