reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Witam ja w kiepskm humorze po kontroli........wogole inny lekarz w pracowni usg jakas niekompetetna lekarka;/ odrazu mi sie niespodobalo ze robi to szybko i odrazu pomiary ....z wynikiem usg do lekarza i lekarz ze dzis same dziwne wyniki ze wogole wszystkiego co miala nie zmierzyla i nie bardzo on sie chce opierac na tych wynikach ale i tak prawdopodobni zestawke bedzie trzeba zalozyc....konowaly jeden i drugi mlodzi... ;/ nastepne usg 11 jezeli bedzie ta sama lekarka to nie pozwole zeby po tych wynikach podejmowali decyzje...troche sie podlamalam znowu psycha siada....


bombusia-my tez jutro szczepienie..
 
Witam ja w kiepskm humorze po kontroli........wogole inny lekarz w pracowni usg jakas niekompetetna lekarka;/ odrazu mi sie niespodobalo ze robi to szybko i odrazu pomiary ....z wynikiem usg do lekarza i lekarz ze dzis same dziwne wyniki ze wogole wszystkiego co miala nie zmierzyla i nie bardzo on sie chce opierac na tych wynikach ale i tak prawdopodobni zestawke bedzie trzeba zalozyc....konowaly jeden i drugi mlodzi... ;/ nastepne usg 11 jezeli bedzie ta sama lekarka to nie pozwole zeby po tych wynikach podejmowali decyzje...troche sie podlamalam znowu psycha siada....


bombusia-my tez jutro szczepienie..
Luizka nie martw sie na zapas, następnym razem jak bedziesz w gabinecie to porozmawiaj na spokojnie z lekarzem wypytaj o wszystko, powiedz o swoich obawach, po to oni kuźwa chyba są !!!!!!!
No to nasze krasnale jutro mają " kuju, kuju" wrrrrrrr

Koralowa swietnie, ze pierwszy spacer zaliczony trzeba korzystać z pogody póki jeszcze ją mamy

nie no ide wybudzac mojego syna, bo spi jak "rex"!!!!!!! koniec tego dobrego!!!!!!!!
 
Bomusiu widze, ze Twoj synek chyba sie nie przestawil i traktuje noc za dzień a dzień za noc współczuje moj to znowu jet tak aktywny w ciągu dnia, z en nie moge nic z nim zrobic. tylko sie bawic :)
 
Cześć dziewczynki!
Małgosia śpi, Basia ogląda bajkę, a ja zaglądam, co u Was słychać:tak: Widzę, że różnie-maluchy dają czasami w kość-u nas też nie zawsze jest różowo, a raczej w nocy jest niefajnie, bo mała budzi się co dwie godziny:no: I nie zawsze chce zasnąć:baffled: A na początku miała tylko dwie pobudki...
Szczepienie mamy w środę-szczepimy 5 w 1 tak jak Basię:tak: A jutro jedziemy do księdza załatwić chrzciny:tak:
W sobotę byłam z Basią w kinie na porankach filmowych-bardzo jej się podobało i gorąco polecam podwójnym mamom:tak: W końcu spędziłam trochę czasu tylko ze starszą córcią:happy:
Luizka-mam nadzieję, że jednak nie będzie potrzebna operacja:blink:
Koralowa-a nikt do Ciebie nie podchodził? Bo ja jak nosiłam Basie w nosidełku to ludzie podchodzili i pytali czy jej tam wygodnie:sorry2:
Bombusia-u mnie to samo ze spaniem-w dzień trzy godziny pod rząd, a w nocy budzi się co dwie...
 
Witajcie mamusie:-) weszłam tylko się przywitać. Troszkę udało mi się was poczytać ale i tak mam ogromneeeee zaległości na bb. Syncio póki co śpi, ale bardzo czujnie, pewnie za chwilę się obudzi, coś zje a później kąpiel.
Praktycznie każdy dzień taki sam, jedzenie, przewijanie itp. Trochę zmęczona już jestem, ale trzeba dać radę.
Mój synuś niestety kolkowy.:zawstydzona/y: Ja bardzo uważam na jedzenie ale jak widać to aż takiego wpływu nie ma jak się ma do kolek tendencje... Oby szybko mu przeszło. za tydzień wizyta u pediatry i pewnie później szczepienia. Ja muszę się do gin. zapisać. To już napisałam-wyżaliłam się co u nas.

Przesyłam buziaki Wszystkim mamusią i dzieciaczkom i życzę dużo siły i cierpliwości noi zdrowia:-), bo ta pogoda różna...
 
Kasia, podeszla tylko sasiadka, ktora nota bene pogratulowala i powiedziala, ze super, ze malego nosze w chuscie. :) Reszta ludzi najzwyczajniej w swiecie sie lampila...
 
Witajcie "Matki Polki"
Mały śpi więc mamusia buszuje po bb.

Dzień jak codzień. Mam tylko do Was małe pytanko Jak często maluch ma jeść? Ja mam tai dylemat że mój słodki syneczek je tylko 5-6 razy dziennie, a mianowicie w po kąpieli około 19.30-20 (wtedy bardzo mało zjada bo szybko zasypia), w nocy 1-2 i 5-6, potem 10-11, kolejno 13-14 i przed kąpielą 18-19. No a ja wyczytałam że prze pierwsze 3 miesiące nalezy karmić co 3 godziny, ale mi szkoda go budzić i zresztą nie ukrywam że tak mi wygodnie. Poradźcie co dalej robić...???...!!!...

pati1982 super że kończycie, nie ma to jak wejść do świeżo wyremontowanego mieszkania. Supcio!

kassia181 mój tez tak się ślini i trochę mnie to martwi, bo jak śpi to nie połyka tej śliny tylko mu siedzi to w buzi i boję się żeby się nie zakrztusił!

rozalko owszem mam materiały jakby co to mogę wysyłać na maila, ale do bombusi cos nie chcą moje maile dochodzić wiec może Ty jej prześlij.

Ola u mnie krwawienie tez takie samo raz jest raz nie ma, dziwne to :crazy:
A chrzciny u mnie tak szybko tylko z tego względu że szwagier (ksiądz) przyjeżdza z Włoch na tydzień czasu i musimy wtedy zrobić bo chcemy żeby on nam ochrzcił, poza tym mały trochę chorowity więc jestem, za tym żeby jak najszybciej!

Pajkaa co Twojemu dzieciaczkowi?? Bo szukam matek w niedoli.

koralowa jeśli możesz to napisz jak ta chusta funkcjonuje w zimie, bo ja mam ochotę zakupić, ale nie wiem czy jest sens skoro za niedługo się zrobi wstrętnie i jak tam włożyć dziecko w kombinezonie. Dylemat mam.

luizka trzymam kciuki za Was. Nie denerwuj się, a nóż wszystko jeszcze się ułoży. Tulam!

No i posiedziałam.... Gamoń mały wstał!
Całuski dziewczyny!
 
reklama
Do góry