reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Chciałam jeszcze dodać, ze połozna sie pochyliła nad Alankiem (leżał na przeiwjaku) i zaczęła do niego gadać, a on sie do niej uśmiechnął:szok::szok: no pierwszy swiadomy usmiech do obcej osoby:szok: padłam z zazdrości:-D przeciez ja do niego nawijam pół dnia, pewnie znudził mu sie mój głos heh:-D:-p

Ehtele mój tez bardzo lubi, aby byc koło niego, (tatus znorowił :angry:) ,ale Twój Olek spi duuuzo w nocy także jest usprawiedliwiony, ze potrzebuje Cię w dzień;-).......mój spi dzis juz drugi raz, obudził sie po 11 i teraz usnął po 13.00
 
reklama
Bombusiu wow.. do obcej osoby ?:p
Nasza sie usmiecha do nas tylko :) Odwzajemnia usmiech i sie smieje/usmiecha bardzo dlugo patrzac na nas :) zreszta polozna jak jeszcze przychodzila na poczatku to byla zdziwiona ze mala sama! odwraca glowe a wtedy jeszcze niby dziecko jest za małe , zeby samo przekrecalo glowke jak lezy.
:)
 
wyobrazcie sobie, ze jedziemy dzisiaj do pediatry na 21 szok normalnie. No i chyba nie jest tak jak pisałyscie z tym usg bioderek my mamy dopuero na 20 października!!!! czyli mały bdzie miał ponad 10 tygodni.
 
wyobrazcie sobie, ze jedziemy dzisiaj do pediatry na 21 szok normalnie. No i chyba nie jest tak jak pisałyscie z tym usg bioderek my mamy dopuero na 20 października!!!! czyli mały bdzie miał ponad 10 tygodni.
Pajka w każdym miescie jest inaczej u nas np. mówią,ze najlepiej zrobic między 6 a 8 tyg. a dziewczyny pisały, ze u nich wcześniej hmmmm
 
reklama
Aha, dzieki. Ale to tez sie tyczy w przypadku zasilku rodzinnego i tego becikowego samorzadowego?

No i my dzis mamy wlasnie zaliczony pol godzinny pierwszy spacer. :D W chuscie rzecz jasna, bo wozek jeszcze nie przyszedl. Chusta juz przed 8 dotarla, wiec ja od razu wyprobowalam. Oczywiscie z wrazenia spocilam sie jak kot. :p Maly przy wkladaniu wiszczal. Jak tylko go odpowiednio usadowilam zrobil sie ciuchutki, zasnal i spojonie z nim obeszlam osiedle razem z psem. :) Nie musze chyba mowic, ze ludzie na okolo sie gapili, jakby co najmniej ufo zobaczyli. :p
 
Do góry