reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witam sie
Ciamajdko on jest po prostu zazdrosny :) to normalne:) nie mozesz sie na niego za to złoscic:) będzie dobrze zobaczysz:)
Bombusiu narobiłas mi smaka.

No więc miałam ochote na frytki i zjadłam sobie troszke:) no i efektem jest nieprzespana noc :( masakra jakas, ale warto było bo smaka miałam :p teraz wyglądam jak zombie
 
reklama
Witam was w ta piekna sloneczna niedziele :-):-) M z malym jeszcze spia, wiec mam troche czasu dla siebie :tak::tak::tak:. Chcemy dzisiaj zrobic kolejne podejscie do szukania lasu z grzybami :-) bo masakra z tym tu w niemczech, przynajmniej na polnocy :no::no::no: mama z babcia mnie denerwuja tylko przez tel. opowiadaja ciagle ile to grzybow nie mialy :angry::angry::wściekła/y::wściekła/y: ja tez chce :wściekła/y::wściekła/y: brakuje mi tego bardzo, ale w przyszlym roku nadrobie :-):-). dziekujeza odp na pytanie o spiewanie i czytanie. no u mnie z glosem nie bardzo, ale i tak cos tam mu spiewam :-) chociaz jakies lalalalalala. ooo ktos juz steka :-D trzeba mleczko przygotowac... :-)
 
Ehh przechwaliłam:p dziś pobudki co dwie godziny.
Wasze dzieciaczki jak troszke posiedzą na piersi to tez zaczynają tak mruczeć, wyginac główkę, wywalać cyca, i od razu łapać? taka zabawa w kotka i myszkę, mi normalnie brodawki odpadną jak mała bedzie sobie takie cyrki urządzać... kiedys ładnie zjadła i spała, teraz ja usnąć nawet przy cycaniu nie moge bo rwie sobie piersi ino huczy:p

teraz T. spi z nia w łózku, miałam małą odłozyc do łóżeczka ale jak zobaczyłam jego zbolałą mine że ją chce zabrac to powiedziałam "ale słodko spi, aż żal ruszać, śpijcie sobie" i jaka radocha od razu ulalala... a tak sobie śpią smyki;P
1e2d28c41c281a0amed.jpg

aha, navijko-jem masełko, ale mało... chodziło mi o takie wiesz tłuste rzeczy, tłuszcz ze smażonych kotleciorów itd.:p
 
Ostatnia edycja:
Ciamajdka fakt słodko - żal zabierać :-)
Bombusia kikuta się pozbyliśmy jeszcze te paskudne kolki by sobie poszły wrr

Mała dziś cosik w nocy strasznie niespokojna i co godz się budziła ehhh nad ranem zabrałam do wyra to spała dłużej. Teraz usnęła ale oczywiście weszli do niej i ją obudzili wrr jak mnie to wku****A ja wcinam właśnie pierogi ruskie - matko jakie pycha wkońcu coś innego. U nas też ładnie słonko świeci, więc spacerek popołudniowy będzie napewno, bo jutro niby już z pogodą kiepsko :-(
 
A ja dalej zombie ;"( maly od 3 plakal bo brzuszek znowu dal sie we znaki i tak do 10 pozniej mu przeszlo troche i teraz spi do szkoly nie poszlam bo nie maialm serca go opuszczac i zostalam ...Kregoslup tak mnie boli ze dreszcze mam a jestem taka bez sil ze trudno mi bylo odlozyc malego do lozka. Ja nie wiem kurde dzis chyba nic nie zjem bede na samej wodzie zyla bo moze z mojego jedzenia cos mu szkodzi ...ale kurde co jak jem praktycznie kilka rzeczy tych samych ciagle;/?:
 
Pajko oj fryteczki to i ja bym zjadła z ketchupem, a wiesz ja juz nie nazywam siebie zombie, słyszałaś kiedyś o filmie "Rodzina Adamsów" to własnie tak wyglądamy my z M idealnie pasujemy do kolejnej serii:-D:-D:szok:
Ciamajdko zdjęcie wymiata, naprawde sliczne, niech spią razem, T. to jest spioszek z tego co piszesz wiec malutka niech od niego nabiera tez takich fluidków;-)
luizka a ja mysle, ze Piotrusia nie bolał brzuszek, bo cos tam zjadłas innego tylko poprostu tak sie dzieje, ze te jelitka ich wariują i stąd te efekty, :baffled:ja cały czas osbie powtarzam, byleby do skończonych 3 m-cy, aby to przetrwać, potem będe myslec o następnych miesiacach hehe:-)
riba no u nas grzybów w brud jest, ale jest też b. duzo zatruc w tym roku, w tym dzieci, jejku czemu ludzie pasą małe dzieci grzybami??? nawet zatruł sie 10 m-czny bobas, bo mama mu przez butelke dała zupe grzybową:szok:.....nieprawdopodone:szok:

A u mnie tatus poszedł sam na spacer, bo ja jak sie wzięłam za te gołąbki to chyba na tydzień zrobiłam, ale dzis zajrzą teście do maluszka to im posle na obiadek.
I wiecie co???? Maluszek jest na spacerze, a ja z kuchni ciągle nasłu****e czy nie płakusia lub nie stęka, nieeee no paranoi i obsesji sie nabawie:baffled::crazy::-D!
Oglądam "USTA, USTA" oj jak mnie relaksuje ten filmik:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Hejka!

Dziewuszki... wiecie co... nie mam czasu w dzień tu wpaść za bardzo i mam w związku z tym pytanie... ile powinien spać 2 tyg maluszek? Bo nasz mały to od 2 dni przegina... w dzień prawie wcale nie śpi!!!! Niekiedy śpi tylko po 2 karmieniach a po pozostałych ani mu się śni spac :-) Wtedy trochę popłacze, trochę poleży, trochę przysnie na 5 minut i tak w kółko. Całe szczęście że w nocy w miarę ladnie śpi.

Ciamajdko gratuluję powrotu do cycania!!!!!!!!!! Wiedziałam ze się uda!!! :-D Noi i cudne zdjęcie, szkoda odkładac do łóżeczka :-D

Bombusiu hehe ja też jestem przewrażliwiona i nawet jak malego mąż zabiera na spacer to też nasłu****ę :-D

Pajeczko też ma ochotę na frytki ale się boję :-)

Milusia uciekaj na badania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monika ehhhh my tez mamy terrorystę który jak tylko rąk nie czuje pod sobą to już ryk... a niby takie dzieci nie wiedzą co to noszenie...


A w ogóle maly dzisiaj obżarł się jak bąk... i aż ulał buzią i nosem!!!!!!!! Normalnie masakra.

OK, uciekam bo trza sobie obiad zrobić poki mały lekko przysypia. Bo mąż dzisiaj niestety musiał na jeden dzień do pracy iść :-(
 
Ostatnia edycja:
Hejka!

Dziewuszki... wiecie co... nie mam czasu w dzień tu wpaść za bardzo i mam w związku z tym pytanie... ile powinien spać 2 tyg maluszek? Bo nasz mały to od 2 dni przegina... w dzień prawie wcale nie śpi!!!! Niekiedy śpi tylko po 2 karmieniach a po pozostałych ani mu się śni spac :-) Wtedy trochę popłacze, trochę poleży, trochę przysnie na 5 minut i tak w kółko. Całe szczęście że w nocy w miarę ladnie śpi.

OK, uciekam bo trza sobie obiad zrobić poki mały lekko przysypia. Bo mąż dzisiaj niestety musiał na jeden dzień do pracy iść :-(

Anecia obawiam sie, ze nie ma reguły ile powinien spac 2 tyg. bobas, kazde dziecię inne i samo sobie reguluje ile ma spać, niektóre spią caaały dzień a wieczorami grasują.......jak mój ananasek:((((
 
reklama
Aneciu.. hmm u nas prawie to samo tzn. mała w dzień prawie nie śpi... w południe prześpi się ze 2 godzinki (czasem godzinkkę) a potem dopiero około 18... , noc w miarę bo przesypia w nocy około 7-8 godzin...
też mnie to martwii, ale każdy odpowiada.. że takie dzieci też są... nic chyba nie poradzimy,

luizko.. ja też niestety mam problem z bolącym kręgosłupem.. wląściwie zaraz po porodzie zaczął mnie boleć i nie przestaje i zastanawiam się czy mi się tam coś nie przestawiło ? muszę chyba wybrać się do lekarza bo w ogole nie przechodzi...

Kobietki, mam pytanko:zawstydzona/y:

jak ubierać dzieciaczka na spacer w taki dzień jak dziś, tzn nie za ciepło nie za zimno, trochę wiaterku???

bo ubrałam małą w czapeczkę, skarpeteczki, body na to ciepły pajacyk i na to wszystko kocyk szczelnie przykryty i nie wiem czy dobrze??????

znowu kłania się moje niedoświadczenie...

aha i ile powinny trwać spacery????????????
na pierwszym byliśmy pół godzinki, dziś był drugi godzinka, a jak z następnymi???????????

i czy z takim niemowlaczkiem wychodzi się raz, czy można dwa, np. koło 12 a potem koło 16??
 
Ostatnia edycja:
Do góry